Co robi wilk po godzinach?
tekst i fot. Danuta Tyde-Niedzielska, 26 styczeń 2012, 14:44
Średnia:
0.0
(0 głosów)
W przedszkolu Jarzębinka w Chojnicach miało miejsce niecodzienne wydarzenie.Tym razem to rodzice wystąpili przed swoimi dziećmi.
Kilkoro rodziców wzięło udział w przedstawieniu „Czerwony kapturek”. Pomysłodawczynią tego przedsięwzięcia była przedszkolanka Beata Gołąb. Dorośli od września przygotowywali się do występu. W nagrodę zebrali gromkie brawa.
Więcej na temat przedstawienia, aktorów i Krzysztofa Tajcherta, który wcielił się w rolę wilka w najbliższym wydaniu „Czasu Chojnic”.
Tagi
Podobne artykuły
Aktorzy Chojnickiego Studia Rapsodycznego i Akademickiego Liceum Ogólnokształcącego połączyli siły. Co z tego wyszło? Wędrówka w głąb króliczej nory. Co dostali widzowie? Zaproszenie do Krainy Czarów na obłąkaną herbatkę.
„Nawet anioły mają swoje doły” to tytuł przedstawienia wigilijnego, które można było zobaczyć we wtorek w sali gimnastycznej Szkoły Podstawowej nr 3 w Chojnicach.
Wczoraj swoje talenty aktorskie zaprezentowali nauczyciele z czerskiej podstawówki. W ośrodku kultury wystawili komediową sztukę teatralną.
Klaudia Folehr z Nowej Cerkwi choruje na stwardnienie guzowate i padaczkę. Wojewódzki Zespół Szkół Policealnych w Chojnicach oraz działające przy szkole Stowarzyszenie Nadzieja zorganizowało kiermasz bożonarodzeniowy. W holu Szpitala Specjalistycznego można było kupić choinkowe ozdoby. Dochód ma wspomóc Klaudię w rehabilitacji.
Komentarze do artykułu
Dodaj komentarz
Zaloguj się lub Zarejestruj aby dodać komentarz.
Najczęściej komentowane
Sobota była trzecim i ostatnim dniem Mistrzostw Chojnic 2011 w...
Krzysztof Jackowski przybył w sobotnie popołudnie do Chojnic na...
Do tegorocznego konkursu SGL Local Press wpłynęło aż 400 tekstów...
Najczęściej czytane
Remisem 3:3 zakończyło się dzisiejsze spotkanie sparingowe...
Chojniczanka Chojnice pokonała Wartę Poznań 1:0 (1:0). Zwycięskiego...
Dzisiaj w Wągrowcu Chojniczanka Chojnice zmierzyła się w swoim...
