Zamknij

Nawałnice nad całym regionem. Powalone drzewa na ulicach

00:08, 12.08.2017 | M.S
REKLAMA
Skomentuj

Krajobraz po nawałnicy w powiecie chojnickim jest przerażający. Kilkadziesiąt minut porywistego wiatru oraz ulewnego deszczu wystarczyło, aby całe Chojnice oraz okolice zostały sparaliżowane.

Powalone drzewa na jezdnie i samochody, zerwane linie energetyczne, zalania, brak prądu to jedne z wielu z efektów nawałnicy, która późnym wieczorem przeszła przez powiat chojnicki. Tylko w samym mieście przez przewrócone drzewa zablokowane były ulice Warszawska, Świętopełka czy aleja Brzozowa (na zdjęciu). To tylko niektóre z miejsc, które udało nam się zarejestrować. Do tego trzeba doliczyć liczne podtopienia, brak prądu w większej części miasta. Z pewnością nad ranem będzie można ocenić wstępne straty. Już teraz można śmiało stwierdzić, że będą one ogromne.

Jeszcze w trakcie nawałnicy strażacy z całego regionu rozpoczęli walkę z efektami wichury, burzy i ulewy.

REKLAMA

Komentarze (2)

AtydelAtydel

0 0

Przez nasz ogród przeszło chyba tornado..porozrywane drzewa,na jednym z nich połamana trampolina,krzesła porozrzucane wszędzie i jeszcze parę dziur w dachu domu.. 06:10, 12.08.2017

Odpowiedzi:1
Odpowiedz

o. Misonarzo. Misonarz

0 1

Umiłowani Siostry i Bracia!
Media podają że Prokuratura Rejonowa w Chojnicach wszczęła śledztwo w sprawie cyt. ?... nieumyślnego spowodowania śmierci?.
Właściwa kwalifikacja to ? ?umyślne spowodowanie śmierci ze szczególnym okrucieństwem? ? tylko, czy jesteście w stanie postawić w stan oskarżenia Pana Boga ? zresztą ponoć wszechmogącego.
A Niepokulana Dziewica ? Królowa Polski gdzie była. Zaspała? Czy może pojechała na wczasy do ciepłych krajów?
Uczestniczycie przecież z woli Pana Prezesa w tym obłudnym tańcu katolickiego kraju.
Ciekawym co na to naczelny szaman Wojska Polskiego.
+++++++++++
Do Naczelnego Szamana Wojska Polskiego
Jak śmiesz publicznie drwić z woli Twojego Boga który na niewinne dzieci, bogobojnych i w duchu chrześcijańskim ogłupianych harcerzy RP zesłał tak tragiczny w skutkach kataklizm?
Jak śmiesz drażnić tego Twojego Boga ekspiacyjnym usługiwaniem poprzez odprawianie mszalnych szarmanterii za dusze dzieci których ten Twój (jak widać urojony) Bóg pozbawił życia na tym łez padole?
Jak śmiesz drażnić uczucia religijne ofiar tego kataklizmu i ich bliskich?
Co robiła Niekopulana Dziewica ? Królowa Polski, której naród oddal się w opiekę?
ZAMILCZ!
Co najwyżej jak w tej baśni z tysiąca i jednej nocy napisano ? po cichości w izdebce módl się ? może się ten Wszechniemogący w końcu ulituje i już więcej takich Armagedonów ludowi swemu nie zafunduje.
Amen.
PS. Rodzicom pozostającym pod władaniem typów spod ciemnej katolicko-toruńskiej gwiazdy powierzającym swoje dzieci nawiedzonym typom spod ciemnej katolicko-betlejemskiej gwiazdy moje słowa współczucia i prośby o odrobinę refleksji, w przeciwnym razie ci nieudacznicy wszystkie swoje niepowodzenia, klęski i tragedie zwalać będą na innych, a jest tych "chłopców do bicia" cały kato-Panteon, od Boga-Planisty poczynając przez Anioły-Stróże na Diabłach kończąc...
Co może powiedzieć rodzicom i najbliższym ofiar rzymsko-katolicki szaman z parafii Chrystusa Miłosiernego w Chojnicach albo ten z Matki Bożej Królowej Polski?
A może to kara boża za uprawiane bałwochwalstwo, świętokradcze praktyki, fałsz, obłudę i hipokryzję
Pozdrawiam ewangelicznie
o. Misjonarz
21:45, 13.08.2017


© czas.tygodnik.pl | Prawa zastrzeżone | 2018