Zamknij

Startuje plebiscyt na Miss i Mistera Studniówki 2018 (GALERIA)

13:44, 08.11.2017 | P.G, S.K.
REKLAMA
Skomentuj

Dzisiaj prezentujemy po raz pierwszy zdjęcia 44 maturzystów z naszego powiatu. To reprezentanci klas, które w przyszłym roku będą uczestniczyły w balu studniówkowym. Przez kolejne pięć tygodni będziemy głosowali na Miss i Mistera Studniówki 2018.

Zasady

Jak możecie głosować na swoich faworytów? Na dwa sposoby. Poprzez umieszczony na str. nr 15 najbliższego numeru kupon (uwaga ma on swoją datę ważności, znajdziecie ją na kuponie) lub poprzez wysłanie SMS-a. Kupon liczy się jako dwa punkty, SMS jako jeden. Kupony możecie wycinać co tydzień z gazety i dostarczać je do naszej redakcji. SMS-y można wysyłać na numer 71601 (w treści wpisując odpowiedni kod kandydatki lub kandydata) przez cały czas trwania naszej zabawy począwszy od godz. 0:00 9 listopada, a więc o północy ze środy na czwartek do godzin 23:59 13 grudnia. Jeden SMS kosztuje 1 zł plus VAT, czyli 1,23 zł. Zwyciężą ta kandydatka i ten kandydat, którzy przez okres trwania naszej zabawy zdobędą najwięcej punktów. Każdy głosujący może wysłać dowolną ilość SMS-ów i kuponów. Co tydzień będziemy podawali bieżące wyniki głosowania. Uroczystość wręczenia nagród odbędzie się w połowie grudnia we Frisku.

Nagrody

Miss Studniówki wygra bon na kreację studniówkową o wartości 300 zł do wykorzystania w sklepie InFlagranti w Domu Towarowym Libera w Chojnicach, karnet na wykonanie makijażu o wartości 100 zł ufundowany przez Makeup Artist Dagmary Milczarek z Chojnic oraz bon na zabiegi stomatologiczne o wartości 400 zł ufundowany przez Gabinet Reha-Dent lekarza dentysty Karoliny Drobińskiej z Chojnic.

Wicemiss Studniówki otrzyma bon towarowy o wartości 200 zł do wykorzystania w sklepie InFlagranti w Domu Towarowym Libera oraz karnet na wykonanie makijażu o wartości 100 zł ufundowany przez Makeup Artist Dagmary Milczarek z Chojnic. Druga wicemiss Studniówki otrzyma bon towarowy o wartości 100 zł ufundowany przez firmę InFlagranti, do wykorzystanie w salonie sprzedaży sponsora w Domu Towarowym Libera oraz karnet na wykonanie makijażu o wartości 100 zł ufundowany przez Makeup Artist Dagmary Milczarek z Chojnic.

Z kolei Mister Studniówki wygra bon na garnitur o wartości 500 zł do salonu Giacomo Conti w Bramie Pomorza w Lipienicach oraz bon na zabiegi stomatologiczne o wartości 400 zł ufundowany przez Indywidualną Praktykę Lekarską Karoliny Drobińskiej z Chojnic. Natomiast wicemister otrzyma także bon do salonu Giacomo Conti o wartości 300 zł, który może przeznaczyć np. na zakup koszuli, spodni lub innych dodatków. Drugi wicemister Studniówki otrzyma bon o wartości 200 zł np. na dodatki do stroju studniówkowego do salonu Giacomo Conti w Bramie Pomorza w Lipienicach.

Klasy do których chodzą zwycięzcy w nagrodę wybiorą się do Friska na poprawiny studniówki. Wartość nagrody dla każdej z klas wynosi 800 zł. Szkoły, do których uczęszczają laureaci, otrzymają od nas po 1000 zł na zakup dowolnego sprzętu potrzebnego szkole. Te nagrody funduje Transmar i Julbud.

REGULAMIN KONKURSU

(P.G, S.K.)
REKLAMA

Komentarze (0)

Brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

© czas.tygodnik.pl | Prawa zastrzeżone