Zamknij

Zagrają na ratunek dla Łukasza Gradowskiego

13:27, 17.11.2017 | S.K
REKLAMA
Skomentuj

Dzisiaj w Ośrodku Kultury w Czersku odbędzie się koncert charytatywny. Będzie on połączony ze zbiórką pieniędzy na ratowanie życia Łukasza Gradowskiego.

Siedmiolatek mieszka w Śliwicach, ale jego bliscy mieszkają także w Czersku. Łukasz Gradowski cierpi na ostrą białaczkę limfoblastyczną i nawet przeszczep szpiku kostnego nie przyniósł poprawy. Jego rodzice usłyszeli diagnozę, która brzmi jak wyrok: dziecko umiera. Ostatnią szansą na uratowanie jego życia jest kosztowne leczenie za pomocą zagranicznego leku. Kilka serii podawania specyfiku kosztuje jednak ponad milion złotych.

W internecie trwa zbiórka pieniędzy dla Łukasza Gradowskiego. Po apelach pieniędzy przybywa, ale nadal brakuje kilkuset tys. zł. Wspomóc zbiórkę można na stronie fundacji Siepomaga. Adres to www. siepomaga.pl/ratujemulukasza. Z kolei w najbliższy piątek zostanie zorganizowany koncert charytatywny na rzecz chłopca. Impreza odbędzie się w Ośrodku Kultury w Czersku w piątek 17 listopada o godzinie 19.00. ludzie dobrego serca będą mogli przyjść i przekazać datki. Zagra zespół „Zdążyć przed północą”. Wydarzenie organizuje OK w Czersku oraz parafialny oddział Caritas.

(S.K)
REKLAMA
W okresie ciszy wyborczej tj. w okresie 24 godzin poprzedzających dzień wyborów i aż do chwili zakończenia głosowania zabronione jest prowadzenie agitacji wyborczej na rzecz kandydatów w jakiejkolwiek formie. Publikacja na portalu internetowym jakichkolwiek komentarzy mających charakter agitacji wyborczej może zostać uznana za naruszenie przepisów ustawy Kodeks Wyborczy oraz stanowi czyn zagrożony karą grzywny (art. 498 ustawy z dnia 5 stycznia 2011 r. - Kodeks wyborczy, t.j. Dz. U. z 2018 r. poz. 754 z późn. zm.)

Komentarze (0)

Brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

© czas.tygodnik.pl | Prawa zastrzeżone