Zamknij

Powiatowa Akademia Krwiodawstwa (GALERIA)

11:53, 29.11.2017 | D.N
REKLAMA
Skomentuj

Krwiodawców z powiatu nagrodzono za bezinteresowną pomoc. Uroczystość została zorganizowana w Szkole Podstawowej nr 1 w Chojnicach.

Upominki odebrało kilkudziesięciu krwiodawców z naszego powiatu. Tym z gminy Czersk prezenty wręczała burmistrz Jolanta Fierek. Więcej o tym wydarzeniu i kto został wyróżniony będzie można przeczytać w najbliższym wydaniu „Czasu Chojnic”.

Jednocześnie zarząd PCK w Chojnicach informuje, że ci którzy nie mogli przyjść w sobotę, prezenty mogą odebrać w biurze przy ul Piłsudskiego. Jest ono czynne w czwartki w godz. 14.30-17.00.

REKLAMA
W okresie ciszy wyborczej tj. w okresie 24 godzin poprzedzających dzień wyborów i aż do chwili zakończenia głosowania zabronione jest prowadzenie agitacji wyborczej na rzecz kandydatów w jakiejkolwiek formie. Publikacja na portalu internetowym jakichkolwiek komentarzy mających charakter agitacji wyborczej może zostać uznana za naruszenie przepisów ustawy Kodeks Wyborczy oraz stanowi czyn zagrożony karą grzywny (art. 498 ustawy z dnia 5 stycznia 2011 r. - Kodeks wyborczy, t.j. Dz. U. z 2018 r. poz. 754 z późn. zm.)

Komentarze (0)

Brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

© czas.tygodnik.pl | Prawa zastrzeżone