Zamknij

Oficjalne powitanie w gminie Chojnice rodziny z Kazachstanu

20:41, 04.12.2017 | S.K
REKLAMA
Skomentuj

W gminie Chojnice zamieszkała rodzina Polaków z Kazachstanu. Repatrianci przyjechali na zaproszenie władz gminy i zamieszkali w Ostrowitem.

Wójt Zbigniew Szczepański chciał sprowadzić do Polski uchodźców z Syrii, a potem z Donbasu. Ostatecznie przyjechała rodzina Skakowskich. To Polacy, potomkowie zesłańców, którzy mieszkali w Kazachstanie. Familia zamieszkała w Ostrowitem, gdzie dzięki środkom z rządowego programu przygotowano im mieszkanie. Rodzina to cztery osoby: Jan i Anna oraz ich dzieci w wieku szkolnym - Anastazja i Władysław. Oficjalne przywitanie nastąpiło w miniony czwartek w urzędzie gminy.

(S.K)
REKLAMA
W okresie ciszy wyborczej tj. w okresie 24 godzin poprzedzających dzień wyborów i aż do chwili zakończenia głosowania zabronione jest prowadzenie agitacji wyborczej na rzecz kandydatów w jakiejkolwiek formie. Publikacja na portalu internetowym jakichkolwiek komentarzy mających charakter agitacji wyborczej może zostać uznana za naruszenie przepisów ustawy Kodeks Wyborczy oraz stanowi czyn zagrożony karą grzywny (art. 498 ustawy z dnia 5 stycznia 2011 r. - Kodeks wyborczy, t.j. Dz. U. z 2018 r. poz. 754 z późn. zm.)

Komentarze (0)

Brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

© czas.tygodnik.pl | Prawa zastrzeżone