Zamknij

Władze Czerska i radni zagrali świąteczny spektakl dla dzieci

18:27, 13.12.2017 | S.K
REKLAMA
Skomentuj

Niecodzienny prezent dla dzieci z Czerska zrobiły władze miasta, urzędnicy i radni. Wcielili się w bajkowe postacie i wystąpili na scenie ze spektaklem świątecznym.

Oryginalny występ był częścią mikołajek dla dzieci objętych opieką Miejsko-Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej w Czersku. Na scenie pojawili się pracownicy ośrodka, władze miasta, urzędnicy i radni. Nie zabrakło śmiechów, bo poważni na co dzień włodarze wcieli się w zabawne role. Potem przyszedł Mikołaj z prezentami, były też tańce. Więcej w świątecznym numerze 'Czasu Chojnic".

(S.K)
REKLAMA
W okresie ciszy wyborczej tj. w okresie 24 godzin poprzedzających dzień wyborów i aż do chwili zakończenia głosowania zabronione jest prowadzenie agitacji wyborczej na rzecz kandydatów w jakiejkolwiek formie. Publikacja na portalu internetowym jakichkolwiek komentarzy mających charakter agitacji wyborczej może zostać uznana za naruszenie przepisów ustawy Kodeks Wyborczy oraz stanowi czyn zagrożony karą grzywny (art. 498 ustawy z dnia 5 stycznia 2011 r. - Kodeks wyborczy, t.j. Dz. U. z 2018 r. poz. 754 z późn. zm.)

Komentarze (1)

MamaMama

2 0

Pani Burmistrz brawo, niech Pani się nie poddaje, jest Pani osobą o wielkim sercu i zaangażowaniu. Bufony same w swoim jadzie się w końcu utopią. Przedstawienie było przednie i córka bardzo się cieszyła, Dziękuję 19:11, 21.12.2017

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

© czas.tygodnik.pl | Prawa zastrzeżone