Zamknij

Pożar dwóch garaży na posesji w Klawkowie

16:04, 13.04.2018 | S.K
REKLAMA
Skomentuj

Kilka zastępów straży pożarnej gasiło wczoraj pożar garaży na prywatnej posesji w Klawkowie. W trakcie pożaru doszło do wybuchu butli gazowej.

Do zdarzenia doszło wczoraj po godzinie 15.00. Paliły się dwa sąsiadujące ze sobą budynki gospodarcze, a dokładnie garaże. W jednym spaliło się wyposażenie i cała konstrukcja. Nikt nie ucierpiał, ale są straty materialne. Przyczyny i okoliczności powstania pożaru bada chojnicka policja. Jedną z przyjmowanych opcji jest możliwe podpalenie, na co wskazywał właściciel.

(S.K)
REKLAMA
W okresie ciszy wyborczej tj. w okresie 24 godzin poprzedzających dzień wyborów i aż do chwili zakończenia głosowania zabronione jest prowadzenie agitacji wyborczej na rzecz kandydatów w jakiejkolwiek formie. Publikacja na portalu internetowym jakichkolwiek komentarzy mających charakter agitacji wyborczej może zostać uznana za naruszenie przepisów ustawy Kodeks Wyborczy oraz stanowi czyn zagrożony karą grzywny (art. 498 ustawy z dnia 5 stycznia 2011 r. - Kodeks wyborczy, t.j. Dz. U. z 2018 r. poz. 754 z późn. zm.)

Komentarze (0)

Brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

© czas.tygodnik.pl | Prawa zastrzeżone