Zamknij

Jubileusz podstawówki w Wielkich Chełmach

14:13, 11.05.2018 | D.N
REKLAMA
Skomentuj

Pod koniec maja planowane jest święto szkoły Wielkich Chełmach. Placówka będzie obchodzić 50-lecie powstania. Organizatorzy zapraszają byłych pracowników i uczniów do wzięcia udziału w uroczystości.

Obchody 50-lecia zaplanowane są na 30 maja. Rozpoczną się o godz. 10.00 mszą świętą na dziedzińcu szkoły, potem nastąpi powitanie gości. Zaplanowano także występy dzieci i poczęstunek. Dyrektor zaprasza byłych uczniów i pracowników placówki do udziału w uroczystości.

Kadra szkoły w związku z obchodzoną rocznicą kompletuje kolekcję starych fotografii. Prosi o udostępnienie zdjęć placówki z dawnych lat. Więcej szczegółów można uzyskać w sekretariacie szkoły: nr tel. 52 398 13 70, mail: jnwch@interia.pl.

REKLAMA
W okresie ciszy wyborczej tj. w okresie 24 godzin poprzedzających dzień wyborów i aż do chwili zakończenia głosowania zabronione jest prowadzenie agitacji wyborczej na rzecz kandydatów w jakiejkolwiek formie. Publikacja na portalu internetowym jakichkolwiek komentarzy mających charakter agitacji wyborczej może zostać uznana za naruszenie przepisów ustawy Kodeks Wyborczy oraz stanowi czyn zagrożony karą grzywny (art. 498 ustawy z dnia 5 stycznia 2011 r. - Kodeks wyborczy, t.j. Dz. U. z 2018 r. poz. 754 z późn. zm.)

Komentarze (0)

Brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

© czas.tygodnik.pl | Prawa zastrzeżone