Zamknij

Auto uderzyło w drzewo

08:46, 16.09.2018 | M.N
REKLAMA
Skomentuj

Policjanci wyjaśniają przyczyny wypadku, do którego doszło w sobotę 15 września na gruntowej drodze w Pawłowie. Samochód uderzył w drzewo.

Autem podróżowały trzy osoby, w tym dwójka dzieci. Samochód jadący ulicą Klonową najpierw uderzył w drzewo, a następnie dachował. Jak mówi starszy aspirant Krzysztof Suchacki, kiedy strażacy przyjechali na miejsce, wszyscy uczestnicy zdarzenia znajdowali się poza autem. Poszkodowanymi zajęły się służby medyczne. Więcej o wypadku w najbliższym numerze „Czasu Chojnic”.

REKLAMA
W okresie ciszy wyborczej tj. w okresie 24 godzin poprzedzających dzień wyborów i aż do chwili zakończenia głosowania zabronione jest prowadzenie agitacji wyborczej na rzecz kandydatów w jakiejkolwiek formie. Publikacja na portalu internetowym jakichkolwiek komentarzy mających charakter agitacji wyborczej może zostać uznana za naruszenie przepisów ustawy Kodeks Wyborczy oraz stanowi czyn zagrożony karą grzywny (art. 498 ustawy z dnia 5 stycznia 2011 r. - Kodeks wyborczy, t.j. Dz. U. z 2018 r. poz. 754 z późn. zm.)

Komentarze (0)

Brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

© czas.tygodnik.pl | Prawa zastrzeżone