Zamknij

Powiatowe zawody OSP w Chojnicach (GALERIA)

11:51, 19.09.2018 | D.N
REKLAMA
Skomentuj

Na Chojniczance odbyły się powiatowe zawody sportowo-pożarnicze jednostek OSP. Kto będzie nas reprezentował w województwie?

Zawody zorganizowano w niedzielę. Wzięły w nich udział drużyny OSP z: Charzyków, Ogorzelin, Brus, Czapiewic, Malachina, Rytla i Chojnic. Stawiła się też drużyna kobieca z OSP w Czapiewicach, która walczyła na równi z mężczyznami. Druhowie z Charzyków byli najlepsi w powiatowych zawodach Ochotniczych Straży Pożarnych w Chojnicach. Będą nas reprezentować na turnieju wojewódzkim w Gniewinie.

REKLAMA
W okresie ciszy wyborczej tj. w okresie 24 godzin poprzedzających dzień wyborów i aż do chwili zakończenia głosowania zabronione jest prowadzenie agitacji wyborczej na rzecz kandydatów w jakiejkolwiek formie. Publikacja na portalu internetowym jakichkolwiek komentarzy mających charakter agitacji wyborczej może zostać uznana za naruszenie przepisów ustawy Kodeks Wyborczy oraz stanowi czyn zagrożony karą grzywny (art. 498 ustawy z dnia 5 stycznia 2011 r. - Kodeks wyborczy, t.j. Dz. U. z 2018 r. poz. 754 z późn. zm.)

Komentarze (0)

Brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

© czas.tygodnik.pl | Prawa zastrzeżone