Zamknij

Parlamentarium na mapie zwiedzania

12:27, 19.09.2018 | D.N
REKLAMA
Skomentuj

Urszula Stelmaszczyk, która wygrała wyjazd do Bruskeli miała możliwość zwiedzenia Parlamentarium.

Zwiedzając obiekt chojniczanka mogła dowiedzieć się w jaki sposób Parlament podejmuje decyzje oraz jak wpływają one na życie codzienne. Można było odbyć wirtualną podróż przez Europę i poznać też burzliwą historię kontynentu.


Obowiązkowy akapit: Projekt "InForMe - działania informacyjne w zakresie promocji Polityki Spójności przez media lokalne" realizowany jest przy wsparciu finansowym Unii Europejskiej w ramach konkursu 2017CE16BAT063 „Wsparcie środków informacyjnych dotyczących polityki spójności UE”. Niniejsza publikacja odzwierciedla wyłącznie stanowisko autora. Komisja Europejska nie ponosi odpowiedzialności za jakiekolwiek użycie zawartych w niej informacji.

REKLAMA
W okresie ciszy wyborczej tj. w okresie 24 godzin poprzedzających dzień wyborów i aż do chwili zakończenia głosowania zabronione jest prowadzenie agitacji wyborczej na rzecz kandydatów w jakiejkolwiek formie. Publikacja na portalu internetowym jakichkolwiek komentarzy mających charakter agitacji wyborczej może zostać uznana za naruszenie przepisów ustawy Kodeks Wyborczy oraz stanowi czyn zagrożony karą grzywny (art. 498 ustawy z dnia 5 stycznia 2011 r. - Kodeks wyborczy, t.j. Dz. U. z 2018 r. poz. 754 z późn. zm.)

Komentarze (0)

Brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

© czas.tygodnik.pl | Prawa zastrzeżone