Zamknij

Znów powiało. Brzozowa zamknięta, połamane drzewa

21:33, 21.09.2018 | R.W
REKLAMA
Skomentuj

Po wieczornej wichurze strażacy z regionu mają pełne ręce roboty. W wielu miejscach porządkują połamane drzewa oraz przewrócone tablice reklamowe.

W regionie znowu powiało. Aleja Brzozowa była przez dłuższy czas zablokowana od strony ronda, bo strażacy usuwali połamane drzewo. Choć już uporali się z zadaniem, teraz na miejscu pracują jeszcze fachowcy z energetyki, drzewo zerwało bowiem linie energetyczne. W innych częściach miasta na chodnikach i drogach leżą mniejsze gałęzie. Z kolei przy galerii handlowej w Lipienicach trzeba uważać na uszkodzone tablice reklamowe. W zabezpieczeniu niektórych także pomaga straż pożarna.

REKLAMA
W okresie ciszy wyborczej tj. w okresie 24 godzin poprzedzających dzień wyborów i aż do chwili zakończenia głosowania zabronione jest prowadzenie agitacji wyborczej na rzecz kandydatów w jakiejkolwiek formie. Publikacja na portalu internetowym jakichkolwiek komentarzy mających charakter agitacji wyborczej może zostać uznana za naruszenie przepisów ustawy Kodeks Wyborczy oraz stanowi czyn zagrożony karą grzywny (art. 498 ustawy z dnia 5 stycznia 2011 r. - Kodeks wyborczy, t.j. Dz. U. z 2018 r. poz. 754 z późn. zm.)

Komentarze (0)

Brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

© czas.tygodnik.pl | Prawa zastrzeżone