Zamknij

Kolejny tom "Dziejów Chojnic"

10:41, 24.09.2018 | R.W
REKLAMA
Skomentuj

Miasto wydało uzupełniający tom "Dziejów Chojnic",  w którym znalazły się materiały źródłowe. Książka będzie do nabycia w Promocji Regionu Chojnickiego.

Prezentowane materiały dotychczas były dostępne przede wszystkim w bibliotekach, archiwach i zbiorach prywatnych. Teraz zostały zebrane w jednym tomie pod redakcją Jacka Knopka. To wypisy z czasów od średniowiecza do współczesności, bo każda epoka pozostawiła po sobie jakieś dokumenty. Poszczególne części książki nawiązują do podziału w "Dziejach Chojnic" pod redakcją Kazimierza Ostrowskiego. 

Do tej pory w mieście nie było takiej pozycji, nie licząc czwartego tomu "Dziejów ziemi i powiatu chojnickiego", który także prezentował materiały źródłowe dotyczące powiatu. Publikacja będzie wkrótce do nabycia w Promocji Regionu Chojnickiego, a w niższej cenie podczas spotkania promocyjnego 28 września.

REKLAMA
W okresie ciszy wyborczej tj. w okresie 24 godzin poprzedzających dzień wyborów i aż do chwili zakończenia głosowania zabronione jest prowadzenie agitacji wyborczej na rzecz kandydatów w jakiejkolwiek formie. Publikacja na portalu internetowym jakichkolwiek komentarzy mających charakter agitacji wyborczej może zostać uznana za naruszenie przepisów ustawy Kodeks Wyborczy oraz stanowi czyn zagrożony karą grzywny (art. 498 ustawy z dnia 5 stycznia 2011 r. - Kodeks wyborczy, t.j. Dz. U. z 2018 r. poz. 754 z późn. zm.)

Komentarze (0)

Brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

© czas.tygodnik.pl | Prawa zastrzeżone