Zamknij

Inauguracja roku akademickiego (FOTO)

11:12, 04.10.2018 | D.N
REKLAMA
Skomentuj

Chojnicki Wydział Nauk Stosowanych w Chojnicach Wyższej Szkoły Gospodarki zainaugurował rok akademicki. Wręczono także nagrody najlepszym studentkom.

Inauguracja odbyła się w sobotę w starych młynach. Gości powitała Wioleta Ciepluch Trojanek, dziekan Wydziału Nauk Stosowanych w Chojnicach, a o samej uczelni już opowiadał Krzysztof Sikora, prezydent WSG. Podczas spotkania wręczono nagrody najlepszym studentkom w ubiegłym roku akademickim. Kto wyróżniał się w nauce? O tym można przeczytać w bieżącym numerze „Czasu Chojnic”.

REKLAMA
W okresie ciszy wyborczej tj. w okresie 24 godzin poprzedzających dzień wyborów i aż do chwili zakończenia głosowania zabronione jest prowadzenie agitacji wyborczej na rzecz kandydatów w jakiejkolwiek formie. Publikacja na portalu internetowym jakichkolwiek komentarzy mających charakter agitacji wyborczej może zostać uznana za naruszenie przepisów ustawy Kodeks Wyborczy oraz stanowi czyn zagrożony karą grzywny (art. 498 ustawy z dnia 5 stycznia 2011 r. - Kodeks wyborczy, t.j. Dz. U. z 2018 r. poz. 754 z późn. zm.)

Komentarze (0)

Brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

© czas.tygodnik.pl | Prawa zastrzeżone