Zamknij

Mają już piękną salę

17:47, 08.10.2018 | M.N
REKLAMA
Skomentuj

Zaborski Park Krajobrazowy z siedzibą w Charzykowach będzie mógł poszerzyć swoją ofertę edukacyjną. Obiekt został rozbudowany, a dzisiaj odbyło się uroczyste otwarcie. 

Edukacja dla Przyrody to tytuł projektu, w ramach którego udało się przebudować i rozbudować siedzibę ZPK w Charzykowach. Problem, z którym dotychczas borykali się pracownicy parku, to brak sali edukacyjnej. Teraz już mogą pochwalić się nowoczesnym pomieszczeniem, w którym mogą prowadzić zajęcia z dziećmi i młodzieżą. Więcej w najbliższym wydaniu „Czasu Chojnic”.

REKLAMA
W okresie ciszy wyborczej tj. w okresie 24 godzin poprzedzających dzień wyborów i aż do chwili zakończenia głosowania zabronione jest prowadzenie agitacji wyborczej na rzecz kandydatów w jakiejkolwiek formie. Publikacja na portalu internetowym jakichkolwiek komentarzy mających charakter agitacji wyborczej może zostać uznana za naruszenie przepisów ustawy Kodeks Wyborczy oraz stanowi czyn zagrożony karą grzywny (art. 498 ustawy z dnia 5 stycznia 2011 r. - Kodeks wyborczy, t.j. Dz. U. z 2018 r. poz. 754 z późn. zm.)

Komentarze (1)

PawełPaweł

0 0

Autor koncepcji i ktoś kto zgodził się na zabudowania starej, zabytkowej i pięknej elewacji na nowa, plastikowa powinien wyjechac z kraju... 14:53, 10.10.2018

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

© czas.tygodnik.pl | Prawa zastrzeżone