21:29, 10.09.2017
Chojniczanka znowu pokazała, że w tym sezonie jest piekielnie mocna u siebie. Tym razem przekonali się o tym zawodnicy GKS-u Tychy. MKS wygrał 3:0 po golach Pawła Zawistowskiego, Wojciecha Lisowskiego i Tomasza Boczka.
1
20:47, 31.08.2017
Pod koniec września w hali Centrum Park w Chojnicach odbędzie się gala bokserska z okazji X-lecia powstania klubu Boxing Team Chojnice. Organizatorzy wiedzą już kto wystąpi w walce wieczoru.
12:36, 11.08.2017
To jest bardzo intensywny tydzień dla piłkarzy Chojniczanki. W środę podopieczni Krzysztofa Brede wygrali 3:0 w Bełchatowie i awansowali do 1/8 finału Pucharu Polski. Natomiast już w sobotę o godz. 17.30 zmierzą się na wyjeździe z beniaminkiem – Rakowem Częstochowa.
15:48, 29.07.2017
Puszcza - Chojniczanka - TRWA II POŁOWA
12:51, 07.07.2017
To był gorący tydzień w Chojniczance. Klub z Chojnic zaczął transferową ofensywę. MKS zakontraktował łącznie sześciu zawodników.
13:14, 29.06.2017
Sześć drużyn zagrało w turnieju piłkarskimi o puchar wójta gminy Chojnice w Nowej Cerkwi. W finale Szarża Krojanty pokonała Kolejarza Chojnice.
17:05, 25.06.2017
Zakończyły się urlopy piłkarzy Chojniczanki. Krzysztof Brede w piątek poprowadził pierwszy trening. Zajęcia były połączone z badaniami wydolnościowymi.