Nice I liga. Górnik Zabrze - Chojniczanka Chojnice

11:23, 05.05.2017 | M.S.

Stadion im. Ernesta Pohla w Zabrzu, piątek, godz. 20.45

GÓRNIK - CHOJNICZANKA 6:1 (3:0)

Bramki: 1:0 - Kurzawa (5.), 2:0 - Kopacz (34.), 3:0 - Angulo (38.), 3:1 - Jakóbowski (46.), 4:1 - Angulo (52.), 5:1 - Angulo (58.), 6:1 - Angulo (68.)

Górnik: Loska - Olszewski, Suarez, Kopacz, Wolniewicz, Kurzawa, Żurkowski, Matuszek, Arcon, Angulo, Wolsztyński.

Chojniczanka: Budziłek - Golański, Kieruzel, Markowski, Kosakiewicz, Podgórski, Zawistowski, Grzelak, Rybski, Biskup, Mikołajczak.

Żółte kartki: Golański, Kieruzel, Mikołajczak (Chojniczanka) - Suarez (Górnik).

Sędzia: Jakubik (Siedlce).

90+2 min Koniec. Górnik 6 - Chojniczanka 1. Tyle w temacie.

90 min Sędzia dolicza 2 minuty.

89 min Zmiana. Nowak za Angulo.

87 min Po chwili Górnik zatrudnił Budziłka.

87 min Mikołajczak prosto w bramkarza.

85 min Rzut rożny dla gości.

84 min Górnik ma wszystko pod pełną kontrolą.

82 min Schodzi Kurzawa - ojciec sukcesu Górnika.

81 min Derbin nie będzie miło wspominał debiutu w Chojniczance.

79 min Podgórski nad bramką.

77 min Kartka dla Mikołajczaka.

76 min Niech ten mecz już się skończy. Defensywa Chojniczanki gra beznadziejnie.

71 min Zawistowski z wolnego. Loska broni.

69 min Angulo pewnie... dramat, dramat, dramat!!!

68 min Kartka dla Kieruzela i karny...

65 min Bramkarz Górnika bohaterem zespołu obok zdobywcy hattricka Angulo.

63 min Loska robi cuda w bramce! Setka Biskupa zmarnowana.

59 min Akcja lewą stroną. Strzał Angulo nie do obrony z 12 metrów. Przykry obrazek w Zabrzu.

58 min Nokaut. 5:1.

55 min Pogrom w Zabrzu. Mnożą się błędy w obronie MKS-u.

52 min No i 4:1. Angulo pewnie.

51 min Karny dla Górnika.

50 min Angulo strzela. Piłka po rykoszecie wychodzi na róg.

48 min Budziłek broni groźny strzał Suareza. Drugi korner dla Górnika.

47 min Zeszli Grzelak i Golański.

46 min GOOOOL!!! JAKÓBOWSKI!!!

46 min Gramy! Wchodzi Meschia i Jakóbowski.

45+1 min Przerwa, 3:0 dla gospodarzy.

45 min Kurzawa nad bramką.

43 min Mamy pecha! Mikołajczak strzela na bramkę. Obrońcy Górnika odbijają piłkę, a ta przelatuje tuż nad poprzeczką.

42 min Chojniczanka znokautowana w I połowie.

39 min Kontra Górnika. Angulo ograł Kieruzela i pewnym strzałem w okienko zdobywa gola. Chojniczanka gra, Górnik strzela bramki.

38 min Jest coraz gorzej... 0:3.

37 min Kosakiewicz z dystansu. Broni Loska.

35 min Kurzawa wrzuca na głowę Kopacza i ten nie marnuje doskonałej sytuacji.

34 min Niestety... 2:0.

32 min Kartka dla Golańskiego za brzydki faul na połowoe Chojniczanki.

29 min Budziłek broni groźny strzał głową Angulo.

28 min Pierwsza od wielu minut akcja Górnika. Dwie groźne wrzutki w pole karne gości.

27 min Rybski strzela z 20 metrów w poprzeczkę!!!

25 min Kosakiewicz z dystansu. Loska broni.

24 min Przewaga Chojniczanki. Kosakiewicz podaje do Podgórskiego, a ten źle przyjął piłkę.

22 min Znowu zamieszanie pod bramką gospodarzy. Kolejny korner.

21 min Ajjjj!!! Kieruzel strzela w okienko. Loska pięknie broni.

21 min Pierwszy korner dla gości.

20 min Doping kibiców Górnika na świecącym pustkami stadionie. Na boisku wiele się nie dzieje.

18 min Goście przeważają, ale to Górnik prowadzi od 5. minuty.

15 min Biskup do Zawistowskiego, ale ten nie opanowal piłki w polu karnym.

14 min Markowski główkował po rzucie wolnym. Loska pewnie chwyta piłkę.

13 min Spotkanie wyrównało się.

11 min Chwila przerwy. Leży Kieruzel.

9 min Biskup w dobrej sytuacji posyła piłkę wysoko nad poprzeczką.

5 min Niestety, Kurzawa z dystansu i 1:0 dla miejscowych.

4 min Przewaga Chojniczkanki. Górnik gra nerwowo w obronie.

2 min To powinno być 1:0 dla gości! Podgórski nie trafia z metra do bramki! Szkoda!

1 min Rozpoczynamy mecz w Zabrzu. Do boju MKS!

Godz. 11.20 Witamy i zapraszamy na relację tekstową na żywo z meczu Nice I ligi pomiędzy Górnikiem Zabrze i Chojniczanką.