Zamknij

Chojniczanka chce zmazać plamę i wygrać z MKS-em Kluczbork

13:45, 11.05.2017 | M.S.
REKLAMA
Skomentuj

Nice I liga wkracza w decydującą fazę. Do rozegrania zostało jeszcze pięć kolejek. Najbliższa seria gier podzielona została na piątek i sobotę. Chojniczanka zagra w ten drugi dzień z ostatnim w tabeli MKS-em Kluczbork. Początek o godz. 18.00.

Na początku tygodnia trener Artur Derbin przeprowadził z zespołem analizę taktyczną przegranego 1:6 meczu z Górnikiem Zabrze. Szkoleniowiec wskazał błędy jakie robili jego podopieczni. Po tym rozpoczął operację MKS Kluczbork. W najbliższym meczu odpocznie Piotr Kieruzel, który obejrzał 12 kartkę w tym sezonie i będzie musiał pauzować teraz i w środowym spotkaniu w Grudziądzu. W jego miejsce wskoczy najprawdopodobniej Marcin Biernat.

Chojniczanka po 29 meczach zajmuje czwarte miejsce z trzema punktami straty do drugiego Zagłębia Sosnowiec i trzeciego GKS-u Katowice. Natomiast MKS Kluczbork jest ostatni i traci aż 10 punktów do miejsca oznaczającego grę w barażach.

Mecz poprowadzi Marek Opaliński z Legnicy. W tym sezonie sędziował jeden mecz Chojniczanki w Bielsko-Białej. MKS wygrał go 1:0.

(M.S.)
REKLAMA

Komentarze (0)

Brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

© czas.tygodnik.pl | Prawa zastrzeżone | 2018