Bramki: 1:0 - Drozdowicz (35.), 2:0 - Drozdowicz (73.), 3:0 - Bąk (79.)

Chojniczanka: Janukiewicz - Lisowski, Kieruzel, Boczek, Pietruszka, Drzazga (74. Grzelak), Zawistowski, Danielewicz (59. Paprzycki), Ryczkowski (63. Bąk), Drozdowicz, Mikołajczak.

Stomil: Leszczyński - Ziemann, Lech, Mikołajewski (46. Siemaszko), Bucholc, Baranowski, Zając (46. Dziemidowicz), Abbott (63. Zahorski), Tanczyk, Karankiewicz, W. Biedrzycki.

Żółte kartki: Ryczkowski (Chojniczanka) - Ziemann, W. Biedrzycki, Karankiewicz, Baranowski (Stomil).

Czerwona kartka: W. Biedrzycki (87. - za drugą żółtą kartkę).

Sędzia: Mariusz Korpalski (Toruń).

90+3 min Koniec! Chojniczanka - Stomil 3:0.

90+1 min Niecelny strzał Siemaszki.

90 min Sędzia dolicza 3 minuty.

90 min Dobra akcja Lisowskiego z Drozdowiczem. Ten drugi zacentrował, ale Leszczyński czujnie złapał piłkę.

88 min Wrzutka Stomilu do nikogo. Od bramki Janukiewicz, który w drugiej połowie jest bezrobotny.

87 min Czerwona kartka dla W. Biedrzyckiego! Stomil kończy w 10.

84 min Dobry strzał Lisowskiego z powietrza. Leszczyński najpierw paruje, a później łapie piłkę.

83 min Chojniczanie kontrolują sytuację. Tutaj już chyba nic złego im się nie stanie.

80 min Wygląda na to, że klątwa dzisiaj minie i będzie już tylko lepiej. Stomil chyba zrezygnowany.

79 min Bąk i trzy do zera!!! Płaski strzał pomocnika z 16 metrów. Leszczyński nie miał szans. To już jest mały nokaut.

77 min Chojniczanka w ustawieniu 4-2-3-1. Najbardziej wysunięty jest Mikołajczak. Na lewej Bąk, na prawej Drozdowicz. W środku Grzelak, Zawistowski i Paprzycki.

76 min Niecały kwadrans do końca. Chojniczanka blisko pierwszej wygranej u siebie w lidze od 5 listopada 2016 roku.

74 min Zakotłowało się pod bramką Stomilu. Piłka znalazła Drozdowicza, który z bliska pakuje ją do bramki. Po chwili zmiana. Grzelak za Drzazge.

73 min GOOOOOL!!! DROZDOWICZ!!!

72 min Centra Zawistowskiego, strzał Bąka i znowu korner.

72 min Świetna asekuracja Paprzyckiego, który wywalczył kolejny rzut rożny.

69 min Przy piłce ustawili się Zawistowski i Kieruzel. Ostatecznie przymierzył Zawias. Obok bramki.

69 min Baranowski ukarany kartką. Wolny dla Chojniczanki.

67 min Dobra centra na 16 metr. Zawodnicy Chojniczanki ostatecznie zakończyli akcję faulem w ataku.

66 min Kiepska próba Paprzyckiego z dystansu. Od bramki Leszczyński.

63 min Zmiana także w Stomilu. Zahorski za niewidocznego Abbotta.

63 min Druga roszada. Bąk za Ryczkowskiego.

61 min Groźna akcja Stomilu. Na szczęście Bucholc psuje kontrę. Po chwili goście wywalczyli rzut rożny.

60 min Godzina gry za nami. Chojniczanka prowadzi nadal 1:0.

59 min Zmiana. Paprzycki za Danielewicza.

57 min Kartka dla Ryczkowskiego za przerwanie faulem akcji Stomilu.

56 min Jeszcze jeden...

55 min Kolejny korner dla gospodarzy.

52 min Dobry fragment Chojniczanki. Stomil gubi się na własnej połowie.

50 min Chwilowe spięcie w środku boiska. Faulował Biedrzycki. Gospodarze domagają się kartki.

49 min Nad Chojnicami zrobiło się ciemno. Możliwy deszcz.

47 min Pierwszy atak MKS-u. Nieskuteczny.

46 min Gramy! Dwie zmiany w Stomilu.

45 min Przerwa. 1:0 dla Chojniczanki.

45 min I kolejna interwencja bramkarza Stomilu. Mikołajczak próbuje ratować sytuację.

44 min Celny strzał Drozdowicza. Broni Leszczyński.

43 min Trzecia kartka dla gracza Stomilu. Żółtko ogląda Karankiewicz.

41 min Dwa ofensywne wejścia Drzazgi. Najpierw uderzył za słabo na bramkę Leszczyńskiego. Po chwili wygrał pojedynek biegowy z rywalem, ale bramkarz Stomilu skutecznie wyszedł z bramki i zatrzymał pomocnika.

40 min Pięć minut do końca I połowy. MKS prowadzi 1:0 po trafieniu Drozdowicza z 35 minuty.

38 min Teraz powinno być łatwiej. W gorszej formie jest dzisiaj spiker, który oznajmił, że gola zdobył Drzazga.

36 min Świetna akcja Ryczkowskiego prawą stroną. Młodzieżowiec zdecydował się na solową akcję. Uderzył w światło bramki. Leszczyński wypluł piłkę przed siebie. Dopadł do niej Drozdowicz i pewnym strzałem wyprowadził Chojniczankę na prowadzenie.

35 min GOOOOOOOL!!! DROZDOWICZ!!!

32 min Ponad pół godziny za nami, Nie jest to porywające widowisko. Raczej nie obejrzymy dzisiaj dziewięciu bramek jak przed rokiem, gdy Chojniczanka wygrała 5:4 ze Stomilem u siebie.

29 min UFFFFF!!! Ależ akcja ZIemanna. Obrońca zszedł z piłką do środka. Uderzył zza pola karnego. Piłka zatrzymała się na słupku na wysokości okienka. Stomil blisko gola!

27 min Drzazga zdecydował się na strzał z pierwszej piłki z 20 metrów. Nad bramką.

26 min Czwarty rzut rożny i znowu kiepska wrzutka Zawistowskiego. W odpowiedzi akcja Stomilu i pierwszy korner dla olsztynian.

24 min Drozdowicz uderza wysoko nad bramką. Stomil zepchnięty do defensywy.

22 min Przewaga Chojniczanki. Dobry strzał Zawistowskiego z wolnego broni Leszczyński. Po chwili Mikołajczak minimalnie chybił z 12 metrów.

21 min Kolejny faul gości. Tym razem Karankiewicz zostaje upomniany słownie.

20 min Centra Zawistowskiego, zgranie Boczka i strzał Lisowskiego. Niestety zablokowany.

19 min Kolejna kartka dla gracza Stomilu. Tym razem za faul ukarany Biedrzycki.

17 min Kartka dla Ziemanna za faul taktyczny.

15 min Kwadrans za nami. Zero do zera. Za chwilę już trzeci rzut rożny dla Chojniczanki.

13 min Gospodarze grają bardzo niedokładnie na połowie rywala. Przed chwilą Danielewicz zagrał za plecy Ryczkowskiego w dobrze zapowiadającej się akcji.

11 min Na stadionie około 1,5 tys kibiców. Sektor C od początku dopinguje Chojniczankę. Ta jednak nie kwapi się do ataku.

9 min Wyrównany początek ze wskazaniem na Chojniczankę. Najaktywniejszy Mikołajczak.

7 min Złe dośrodkowanie Tanczyka. Od autu MKS.

6 min Znowu nie udało się oddać celnego strzału. Po chwili Mikołajczak wyrzucił piłkę poza boisko.

5 min Kolejny rzut rożny po złym podaniu obrońcy Stomilu do bramkarza.

3 min Nic z tego. Stomil oddala zagrożenie.

2 min Korner po akcji Mikołajczaka lewą stroną.

1 min Gramy!

Godz. 17.58 Za chwilę zaczynamy mecz!

Godz. 9.50 Witamy i zapraszamy na relację tekstową na żywo z meczu 2. kolejki Nice I ligi pomiędzy Chojniczanką i Stomilem. Początek o godz. 18.00.