Puchar Polski. GKS Bełchatów - Chojniczanka (RELACJA NA ŻYWO)

19:09, 09.08.2017 | M.S

Stadion Miejski w Bełchatowie, środa, godz. 19.00

PGE GKS BEŁCHATÓW - CHOJNICZANKA 0:3 (0:0)

Bramki: 0:1 - Tomasz Boczek (55.), 0:2 - Tomasz Mikołajczak (62.), 0:3 - Jacek Podgórski (72.)

GKS Bełchatów: Moczadło – Pietroń, Klepczyński, Kendzia, Garuch – Janasik, Rachwał (C) – Bartosiak (70. Ciarkowski), Flaszka, Chwastek – Giel (73. Thiakane).

Trener: Mariusz Pawlak.

Chojniczanka: Janukiewicz – Lisowski, Boczek, Markowski, Dampc – Zawistowski (C), Danielewicz – Biskup, Grzelak, Bąk (64. Podgórski) – Mikołajczak.

Trener: Krzysztof Brede.

Żółte kartki: Flaszka, Garuch, Bartosiak (GKS Bełchatów) - Mikołajczak, Grzelak (Chojniczanka).

Sędzia: Wojciech Myć (Lublin).

90+3 min Koniec! GKS Bełchatów - Chojniczanka 0:3. Dziękujemy za uwagę. W 1/8 finału MKS zagra z Termaliką pod koniec września.

90 min Sędzia dolicza 3 minuty.

89 min Jeszcze jedna okazja MKS-u. Danielewicz uderza z dystansu. Futbolówka mija słupek o centymetry.

88 min Janukiewicz łapie piłkę po główce Thiakane.

86 min Kartka dla Grzelaka za faul.

85 min Pięć minut do końca. Po golach Boczka, Mikołajczaka i Podgórskiego goście prowadzą 3:0.

82 min Nieśmiałe próby ataku bełchatowian. Chojniczanka już nie atakuje z takim animuszem. W 17 minut goście załatwili sprawę awansu.

79 min MKS przeważa. GKS już chyba pogodzony z losem.

75 min Chojniczanka jedzie dalej. Tym razem szczęścia szukał Drzazga, lecz Moczadło popisał się dobrą interwencją.

74 min Zmiana w GKS-ie. Thiakane za Giela.

73 min Błąd Pietronia i Podgórski pakuje piłkę do pustej bramki. Można już powoli cieszyć się z awansu do 1/8 finału.

72 min GOOOOOOOL!!! PODGÓRSKI!!!

70 min Zmiana w GKS-ie. Ciarkowski za Bartosiaka.

66 min Dobra akcja Bartosiaka. Strzał jednak niecelny.

64 min Garuch i Bartosiak oglądają kartki. Protesty jednak na nic. W Chojniczance zmiana. Podgórski za Bąka.

63 min GKS sygnalizował faul na Bartosiaku. Tymczasem Chojniczanka grała dalej. Akcja prawą stroną, zagranie w pole karne i pewny strzał "Laczka". Brawo!

62 min Już nie prowadzi 1:0, tylko 2:0!!! Mikołajczak podwyższa prowadzenie.

60 min Godzina gry za nami. Chojniczanka prowadzi 1:0.

57 min Dobra interwencja stoperów MKS-u. Flaszka już czekał za piłką w polu karnym.

56 min Centra Zawistowskiego z wolnego. Najwyżej wyskakuje Boczek i bramka GKS-u odczarowana.

55 min GOOOOOOOOL!!! BOCZEK!!!

54 min Bramka GKS-u ostrzeliwana z każdej strony. Przed chwilą Moczadło broni niezły strzał Biskupa. Dobitka Mikołajczaka głową minimalnie niecelna.

52 min Kartka dla Flaszki. Zarysowała się przewaga gości.

50 min Najaktywniejszy w szeregach Chojniczanki Bąk zdecydował się na strzał. Również niecelna próba.

48 min Zawistowski przymierzył z wolnego. Obok bramki.

46 min Gramy! Bez zmian w obydwu ekipach.

45+2 min Koniec. W Bełchatowie zero do zera. Wracamy za 15 minut.

45+1 min Odważna próba Bartosiaka sprzed pola karnego. Bez większego zagrożenia.

45 min Sędzia dorzuca 2 minuty.

42 min Zdecydowanie brzydszy fragment I połowy. Po obiecujących 30 minutach zawodnicy nieco spuścili z tonu. Seria kiepskich wrzutek oraz przewinień. Drużyny są już myślami w szatni.

40 min Pięć minut do końca I połowy. Sędzia powinien dorzucić nieco ze względu na przerwę "na wodę".

37 min W odpowiedzi Mikołajczak nieprzepisowo zatrzymuje Moczadłę w polu karnym GKS-u.

36 min Kolejne dwa faule na koncie gospodarzy. Sędzia Myć nie ukarał jeszcze kartką podopiecznych Mariusza Pawlaka.

34 min Chojniczanka ma przewagę, ale GKS nie odpuszcza. Bełchatowska bramka jak dotąd jest zaczarowana.

32 min Przerwa na uzupełnienie płynów.

30 min Pół godziny za nami. Nadal bez bramek.

29 min Rzut rożny dla bełchatowian.

28 min Trzecia wyborna okazja Chojniczanki. Znowu w roli głównej Bąk, który strzelił minimalnie nad poprzeczką. GKS ma dzisiaj sporo szczęścia.

24 min Spotkanie to ma sporo podtekstów. Po pierwsze trenerem "Brunatnych" jest były szkoleniowiec chojnickiego zespołu Mariusz Pawlak. Ponadto w bramce gra wychowanek Chojniczanki Arkadiusz Moczadło. Natomiast w pomocy były gracz MKS-u Marcin Garuch.

23 min Zarówno GKS jak i MKS grają dzisiaj twardo. Sędzia właśnie przerwał grę. Leży na boisku gracz Chojniczanki.

20 min Kartka dla Mikołajczaka za zagranie piłki ręką.

17 min AAAAAJJJJJJ!!! Boczek trafiła w słupek. Kolejna, 100 procentowa okazja na gola dla Chojniczanki. Oglądamy dobry, żywy mecz w Bełchatowie.

15 min Tym razem szczęście Chojniczanki! Chwastek centruje na głowę Bartosiaka. Strzał z dużym trudem broni Janukiewcz.

12 min Chojniczanka musi uważać na Chwastka i Bartosiaka. Zawodnicy ci wykazują sporą ochotę do gry.

8 min To powinno być 1:0 dla Chojniczanki! Duży błąd Moczadły, który wyszedł daleko poza pole bramkowe. Bramkarz został ograny przez Bąka. Ten podał do Biskupa, który przestrzelił mając przed sobą pustą bramkę!!!

6 min Aktywny Bąk tym razem urwał się defensorom. Wyszedł nawet sam na sam, lecz piłkę po jego lekkim strzale wybił Garuch.

5 min Zablokowany strzał Bąka. W odpowiedzi akcja GKS-u, lecz Janukiewicz odczytał zamiary rywala.

3 min Dobry początek w wykonaniu miejscowych. Przeprowadzili już nawet akcję ofensywną, lecz obrońcy Chojniczanki czujnie wybili piłkę.

1 min Gramy!

Godz. 18.55 Witamy i zapraszamy na relację tekstową na żywo z meczu 1/16 finału Pucharu Polski pomiędzy GKS-em Bełchatów i Chojniczanką. Początek o godz. 19.00.