Nice I liga. Chojniczanka - Ruch Chorzów (RELACJA NA ŻYWO)

10:55, 27.08.2017 | M.S

Stadion Miejski w Chojnicach, niedziela, godz. 17.00

CHOJNICZANKA - RUCH 4:3 (0:0)

Bramki: 0:1 - Czajkowski (53.), 1:1 - Ryczkowski (67.), 2:1 - Grzelak (76.), 3:1 - Bąk (83.), 3:2 - Balicki (90+1.), 3:3 - Zawal (90+2.), 4:3 - Bąk (90+3.)

Chojniczanka: Janukiewicz - Lisowski, Markowski, Boczek, Pietruszka, Drzazga (60. Ryczkowski), Zawistowski (c) (69. Danielewicz), Paprzycki, Bąk, Biskup (17. Grzelak), Drozdowicz.

Ruch: Hrdlicka - Villafane (46. Komarnicki), Czajkowski, Zawal, Hołownia, Przybecki, Walski (83. Giacomo), Urbańczyk, Nowak (46. Balicki), Słoma, Posinković.

Żółte kartki: Paprzycki (Chojniczanka) - Czajkowski, Walski, Słoma (Ruch).

Czerwona kartka:

Sędzia: Idzik (Poznań).

90+4 min KONIEC! Trzy punkty zostają w Chojnicach. Co za dramaturgia, co za mecz!

90+3 min Zamieszanie pod bramką Ruchu. Do odbitej piłki przez bramkarza Ruchu dopada Bąk, który z bliska kieruje ją do bramki. Brawo!!!

90+3 min CO ZA SYTUACJA! 4:3!!!

90+2 min Dramat... 3:3. Ruch w dwie minuty doprowadza do remisu. Gol Zawala.

90+1 min Niestety, gol dla Ruchu. Będzie gorąco. Bramka Balickiego.

90 min Sędzia dolicza trzy minuty.

89 min Przewaga gospodarzy nie podlega dyskusji.

87 min Trzy punkty coraz bliżej Chojniczanki. Gospodarze zdobyli trzy gole w kwadrans.

86 min Danielewicz jak mocno tak niecelnie.

85 min Kartka dla gracza Ruchu. Wolny dla Chojniczanki.

84 min Piękna akcja Chojniczanki. Grzelak zacentrował na 14 metr. Tam czekał Bąk, który strzałem z powietrza trafia w okienko! Cudowna bramka!

83 min GOOOOOOL!!! 3:1!!!

83 min Zmiana w Ruchu. Giacomo Mello Corbelini za Walskiego.

81 min Znowu pudło! Tym razem Grzelak trafia w słupek. Wiadomo co zawodnicy będą trenować w kolejnym tygodniu.

80 min Rzut karny dla Chojniczanki!

79 min Teraz Ruch musi ruszyć do ataku. To da Chojniczance okazje do kontry.

77 min Kolejna akcja skrzydłem. Akcja zeszła do środka boiska. Grzelak przyjął piłkę i tym razem bez zastanowienia huknął w światło bramki. Bramkarz Ruchu bez szans.

76 min GOOOOOOOL!!! Grzelak z dystansu pokonuje Hrdlickę!!!

75 min Walski z dystansu. Dwa metry nad bramką.

75 min Kwadrans do końca meczu. Nadal mamy remis 1:1. Chojniczanka ma przewagę.

72 min Lisowski ze skrzydła do Drozdowicza i... spalony.

71 min AJJJJ!!! Grzelak miał dobrą okazję do strzału z 16 metrów. Szukał jednak podania do kolegi i stracił piłkę. W odpowiedzi kiepski strzał Posinkovicia.

70 min Chojniczanka idzie za ciosem. Tym razem Bąk obok bramki.

69 min Szybko strzelony gol na 1:1 daje nadzieje na zwycięstwo z Ruchem. Jest jeszcze dużo czasu.

69 min Zmiana. Danielewicz za Zawistowskiego.

67 min GOOOOOOOL!!! Ryczkowski!!!

63 min Rzut wolny, dośrodkowanie i bardzo niecelny strzał głową. Od bramki Ruch.

62 min Kartka dla Walskiego.

61 min Kolejna groźna akcja Ruchu. Dobra interwencja Lisowskiego.

60 min Zmiana w Chojniczance. Ryczkowski za Drzazgę. Prędzej mieliśmy dwie zmiany w Ruchu w przerwie.

59 min W odpowiedzi Ruch. Tym razem niecelnie z dystansu.

58 min Strzał z dystansu. Broni Hrdlicka.

58 min Ruch teraz cofnął się jeszcze głębiej. Natomiast Chojniczanka już w pierwszej połowie pokazała, że ma problem z rozgrywaniem w ataku pozycyjnym.

56 min Groźna akcja z lewej strony boiska. Ostatecznie piłka przelatuje nad Hrdlicką i wyszła poza boisko.

54 min Rzut wolny z około 20 metrów. W zamieszaniu pod bramką najlepiej odnalazł się Czajkowski, który pokonuje Janukiewicza. Ten chwilę prędzej obronił strzał Słomy. Nie jest dobrze.

53 min Niestety... gol dla Ruchu.

50 min AJJJJ!!! Dobra akcja MKS-u. Zawal wybił piłkę z pustej bramki. Jednak jakby ta wpadła to gol i tak nie zostałby uznany. Spalony.

49 min Korner dla Chojniczanki.

46 min Gramy!

45+1 min Koniec I połowy. Chojniczanka - Ruch 0:0.

45 min Sędzia dolicza minutę.

42 min Niewiele się zmieniło. Ruch nie za bardzo chce atakować, a Chojniczanka nie za bardzo potrafi. Za chwilę koniec I połowy.

40 min Drzazga podaje do Zawistowskiego. Strzał kapitana zablokowany.

39 min Kiepska próba Drzazgi, który uderzył niecelnie z 20 metrów.

37 min Niby Chojniczanka ma przewagę, ale niewiele z niej wynika. Akcje są szarpane. Potrzeba więcej spokoju.

35 min Sporo niedokładności w poczynaniach MKS-u. Piłka nie chce dzisiaj słuchać się gospodarzy.

33 min Kartka dla Paprzyckiego za faul taktyczny.

32 min Obrońcy Ruchu wybili piłkę spod nóg Zawistowskiego, który przymierzał się do strzału z około 12-13 metrów od bramki gości.

30 min Nadal bez goli i większych emocji oprócz karnego z 3 minuty.

27 min Spokojniejszy fragment meczu. Gospodarze rozgrywają piłkę w okolicach środka boiska.

25 min Przybecki z dystansu. Niecelnie.

24 min Rzut wolny dla Ruchu. Obrońcy Chojniczanki oddalają zagrożenie.

23 min Niecelna próba Zawistowskiego. Od bramki Ruch,

21 min Dwa rzuty rożne dla Chojniczanki,

20 min W odpowiedzi Ruch, ale na posterunku Janukiewicz.

19 min Niecelna główka Drzazgi.

17 min Szybka zmiana. Kontuzjowany Biskup. Za niego Grzelak.

15 min Dobre wyjście z bramki Hrdlicki, który uprzedził szarżującego Drozdowicza.

13 min Za mocna wrzutka Biskupa.

11 min Obrońca Ruchu uprzedził składającego się do strzału Drozdowicza.

10 min Nadal bez celnego strzału z jednej jak i drugiej strony.

7 min Przewaga miejscowych. Ruch zamknięty na własnej połowie.

5 min Kolejna sytuacja. Tym razem Drzazga za mocno wypuszcza sobie piłkę.

3 min NIE MA GOLA!!! Strzał Zawistowskiego broni Hrdlicka!

2 min Rzut karny po faulu na Bąku!

1 min Gramy!!!

Godz. 16.55 Za pięć minut początek. Powyżej składy obu ekip. Na szczęście nad Chojnicami błękitne niebo i słońce. Jeszcze godzinę temu padał deszcz i bardzo mocno wiało. Na szczęście pogoda okazała się łaskawa dla kibiców i zawodników.

Godz. 10.50 Witamy i zapraszamy na relację tekstową na żywo z meczu 6. kolejki Nice I ligi pomiędzy Chojniczanką i Ruchem Chorzów. Początek o godz. 17.00.