Bramki: 0:1 - Zawistowski (14.), 1:1 - Wodecki (15.), 2:1 - Wodecki (21.)

Odra: Weinzettel - Brusiło, Baran, Bodzioch, Winiarczyk, Habusta, Niziołek, Wepa (c) (84. Peroński), Wodecki, Żagiel (87. Marzec), Gancarczyk (79. Maćczak).

Chojniczanka: Janukiewicz - Lisowski, Markowski, Boczek, Pietruszka - Drzazga (67. Rybski), Paprzycki, Zawistowski (c), Grzelak (56. Mikołajczak), Bąk - Drozdowicz (77. Podgórski).

Żółte kartki: Boczek (Chojniczanka).

Czerwona kartka:

Sędzia: Zbigniew Dobrynin (Łódzki ZPN).

90+6 min KONIEC! Odra - Chojniczanka 2:1. Trzecia porażka MKS-u na wyjeździe w tym sezonie...

90+5 min Odra mogła dobić Chojniczankę. Ostatecznie strzał Marca został zablokowany. Korner dla gospodarzy i już raczej nic tutaj się nie wydarzy.

90+4 min Podgórski odważnie wszedł w pole karne. Niestety zacentrował za głęboko.

90+3 min Bąk decyduje się na strzał z dystansu. Piłka przelatuje wysoko nad bramką.

90+1 min AJJJJ!!! Szkoda, że Zawistowski nie zdecydował się szybciej na podanie z ostrego kąta do Mikołajczaka. Była szansa na oddanie celnego strzału z bardzo bliskiej odległości.

90 min Sędzia dorzuca 5 minut.

90 min Wysoka wrzutka Paprzyckiego i kolejny raz Weinzettel staje na wysokości zadania. Bramkarz Odry obok Wodeckiego wyrasta na bohatera spotkania.

89 min Sprytne rozegranie rzutu wolnego, ale Odra wychodzi z opresji. Coraz mniej czasu na drugiego gola dla MKS-u.

87 min Zmiana. Marzec za Żagla.

86 min AJJJJJJ!!! Rybski mógł, a nawet powinien zdobyć gola na 2:2. Jednak kolejną, świetną interwencją popisuje się bramkarz Odry Weinzettel. Po chwili faul w ataku.

84 min Druga zmiana w Odrze. Peroński za Wepę.

81 min Kolejna szarża MKS-u. Najpierw obrońcy Odry powstrzymali szarżującego Rybskiego. Po chwili Zawistowski wrzucił z rzutu rożnego na Paprzyckiego. Ten uderzył nad bramką.

80 min Dobra centra Podgórskiego do Mikołajczaka. Niestety strzał napastnika słaby i niecelny.

79 min Zmiana. Maćczak za Gancarczyka.

78 min Jakby graczom Odry nie zabrakło zimnej krwi, to mogłoby zrobić się już 3:1. Na szczęście miejscowi zmarnowali szansę na trzeciego gola.

77 min Ostatnia zmiana w Chojniczance. Podgórski za Drozdowicza. Co ciekawe w Odrze jeszcze bez zmian.

75 min Najpierw strzał Lisowskiego głową po rzucie wolnym. Chwilę później korner, ale Odra oddaliła zagrożenie.

74 min Znowu ten Wodecki! Strzelec dwóch goli dla Odry ma ochotę na kolejne trafienie. Tym razem uderzył z pierwszej piłki z 16 metrów. Na szczęście niecelnie.

73 min Okres przewagi miejscowych. Przed momentem Wodecki wywalczył korner po interwencji Lisowskiego.

70 min Wodecki przymierzył, ale piłka poleciała w sam środek bramki.

68 min Małe zamieszanie pod polem karnym MKS-u. Żagiel faulowany przez Boczka przy próbie strzału. Odra ma rzut wolny i okazję do uderzenia.

67 min Zmiana. Rybski za Drzazgę. Na szczęście z Drozdowiczem wszystko ok.

66 min Przerwa w grze. Kontuzja Drozdowicza.

65 min UFFFFFF... Wodecki trafia piłką w wewnętrzną część słupka! Mogło być 3:1.

64 min Nieudana próba strzału nożycami Zawistowskiego. Piłka wyleciała poza pole karne. Dopadł do niej Lisowski, ale zaliczył bardzo niecelną próbę.

61 min Za mocna centra Wodeckiego. Chojniczanka miała przewagę na początku II połowy, ale wygląda na to, że Odra opanowała sytuację.

59 min Janukiewicz w ostatniej chwili wyprzedza szarżującego Gancarczyka.

58 min Tym razem przewinienie Markowskiego i kolejny stały fragment dla Odry.

56 min Niecelny strzał Wodeckiego. Po chwili zmiana. Mikołajczak za Grzelaka.

55 min Niezła wrzutka, ale obrońcy Odry wybijają piłkę. Po chwili faul pod polem karnym MKS-u i tym razem wolny dla miejscowych. Będzie groźnie.

54 min Kolejny rzut wolny po faulu na Zawistowskim. Poszkodowany zacentrował na Paprzyckiego, który skiksował przy strzale. Po chwili Bąk wywalczył rzut rożny.

53 min Niezła wrzutka Grzelaka z rzutu wolnego z prawej strony boiska. Niestety Markowskiemu zabrakło kilku centymetrów żeby sięgnąć piłkę.

51 min Wysokie podanie Markowskiego w kierunku Bąka. Pomocnik nie opanował piłki.

48 min Szybka akcja Odry zakończona celnym uderzeniem. Szczęścia próbował kapitan Wepa, ale Janukiewicz był na posterunku.

46 min Chojniczanka rozpoczęła z animuszem. Już w pierwszej akcji udało się oddać strzał. Po wrzutce Lisowskiego główkował Drzazga.

46 min GRAMY!

45 min Koniec I połowy. Odra - Chojniczanka 2:1. Wracamy za 15 minut.

44 min Najpierw rzut wolny dla Odry. Piłka po rykoszecie wychodzi na rzut rożny. Wrzutka z narożnika w pole karne MKS-u i bez większego zagrożenia.

42 min Od dobrych kilku minut Odra skupiła się na obronie wyniku. Gospodarze są usatysfakcjonowani jednobramkowym prowadzeniem.

41 min Ciekawe rozegranie rzutu wolnego. Niestety Drozdowicz pogubił się tuż przed polem karnym. Po chwili Bodzioch zatrzymał szarżującego Drozdowicza.

39 min Odra kontroluje sytuację. Trener Brede musi natchnąć swoich podopiecznych w przerwie, która już za chwilę.

37 min AJJJJJ!! Bardzo mocne uderzenie Lisowskiego z rzutu wolnego. Bramkarz Odry z ogromnym trudem broni ten "pocisk".

33 min Kolejna groźna kontra Odry. Na nasze szczęście wrzutka Brusiły za głęboka i piłkę łapie Janukiewicz.

31 min Gospodarze mają sporo do powiedzenia na skrzydłach. Większość akcji Odra przeprowadza bokiem boiska.

30 min Pół godziny za nami. Cały czas 2:1 dla Odry.

27 min Niziołek wywalczył rzut rożny dla gospodarzy po akcji lewą stroną.

25 min Fatalne minuty dla Chojniczanki. W siedem minut z 1:0 zrobiło się 1:2. Katem chojniczan Wodecki.

22 min Kontra Odry. Dobre rozegranie piłki na lewą stronę. Pierwszy strzał broni jeszcze Janukiewicz. Jednak podobnie jak przy golu na 1:1 golkiper odbija futbolówkę prosto pod nogi Wodeckiego, który tym razem z drugiej strony trafia do pustej bramki.

21 min Niestety... 2:1 dla Odry.

21 min Odważna decyzja Bąka, który zdecydował się na strzał z woleja z bardzo daleka. Niecelnie, ale brawa za decyzję.

18 min Odra poczuła swoją szansę. Natomiast Chojniczanka nieco przygaszona po tym golu na 1:1.

16 min Strzał na bramkę broni Janukiewicz. Do odbitej piłki najszybciej dopada Wodecki, który z ostrego kąta doprowadza do wyrównania.

15 min Niewiarygodne! Już remis. Wodecki.

15 min Podanie z głębi pola w kierunku wbiegającego w pole karne Zawistowskiego. Kapitan przyjął piłką lewą nogą i uderzył prawą z powietrza obok wychodzącego bramkarza Odry. Asysta Grzelaka.

14 min GOOOOOOOOOOL!!! ZAWISTOWSKI!!!

13 min Wyrównane spotkanie w Opolu. W ostatnich kilku fragmentach Odra jakby nieco odważniej w ofensywie.

11 min Niecelne uderzenie Wodeckiego z 25 metrów.

10 min W rzutach rożnych już 3:0 dla Chojniczanki. Tym razem wrzucał Grzelak jednak z podobnym efektem co w dwóch poprzednich próbach "Zawiasa".

8 min Dobra centra na Gancarczyka. Ten na szczęście nie dał rady czysto trafić w piłkę głową.

6 min Drugi korner dla MKS-u i znowu nie udało się oddać strzału. Po chwili Grzelak zagrał za mocno do Zawistowskiego. Od bramki Odra.

4 min Rzut wolny blisko pola karnego dla Odry. Wodecki zdecydował się na strzał. Piłkę lecącą w światło bramki pewnie złapał Janukiewicz.

2 min Pierwszy korner Chojniczanki, ale bez zagrożenia. W odpowiedzi kontra Odry i celny strzał Niziołka.

1 min Dobra akcja gości już na początku. Goście od razu ruszyli do przodu.

1 min GRAMY!!! Od środka Chojniczanka.

Godz. 14.59 Sędzia wyprowadza zespoły na boisko. Chojniczanka zagra na biało, Odra na niebiesko-czerwono.

Godz. 14.55 W zespole Chojniczanki brakuje dzisiaj kontuzjowanego Biskupa oraz młodzieżowca Ryczkowskiego, który jest na zgrupowaniu kadry U-20.

Godz. 14.52 Dzisiejsze spotkanie w Opolu będzie pierwszym oficjalnym starcie w historii pomiędzy Odrą i Chojniczanką. Będzie to starcie czwartej i trzeciej ekipy tego sezonu. Opolanie tracą punkt do chojniczan. Sędzią sobotniego starcia będzie Zbigniew Dobrynin z Łódzkiego ZPN-u.

Godz. 14.50 Ławki rezerwowych obu drużyn. Odra: Kuchta (br.), Maćczak, Cverna, Trznadel, Marzec, Nowak, Peroński. Chojniczanka: Wnuk (br.), Kieruzel, Rybski, Danielewicz, Mikołajczak, Skowron, Podgórski.

Godz. 14.30 Witamy i zapraszamy na relację na żywo z meczu 7. kolejki Nice I ligi pomiędzy Odrą Opole i Chojniczanką.