Bramki: 1:0 - Zawistowski (22.), 2:0 - Lisowski (25.), 3:0 - Boczek (36.)

Chojniczanka: Janukiewicz - Lisowski, Kieruzel, Boczek, Pietruszka, Ryczkowski (70. Fila), Zawistowski, Grzelak, Danielewicz, Bąk (57. Podgórski), Drozdowicz (75. Mikołajczak).

GKS Tychy: Dobroliński - Abramowicz, Bogusławski, Tanżyna, Mańka, Ćwielong (81. Szumilas), Łuszkiewicz (46. Radzewicz), Zapolnik, Matusiak, Kaczmarczyk (71. Błanik), Fidziukiewicz.

Żółte kartki: Bąk (Chojniczanka) - Łuszkiewicz (GKS).

Czerwona kartka:

Sędzia: Wojciech Krztoń (Olsztyn).

90+3 min Koniec! MKS - GKS 3:0!

90 min Sędzia dolicza 3 minuty.

90 min Uderzenie Mikołajczaka. Dobroliński broni nogami.

89 min Końcówka meczu...

87 min Mikołajczak strzela w boczną siatkę.

85 min Zawias znowu nad bramką.

83 min Spokojna końcówka. Gospodarze zadowoleni z prowadzenia. Goście pogodzeni z losem.

81 min Zmiana w GKS. Szumilas za Ćwielonga.

80 min Janukiewicz odbija piłkę wstrzeloną przez Radzewicza.

79 min Korner po akcji Danielewicza i Podgórskiego.

77 min Bardzo niecelne uderzenie Fili. Kilka chwil później Podgórski przestrzelił w dobrej sytuacji.

75 min Zmiana. Mikołajczak za Drozdowicza.

74 min AJJJJJ!!! Podgórski z dystansu trafia w wewnetrzną stronę słupka. Piłka jednak nie wpada do bramki.

71 min Roszada w GKS-ie. Błanik za Kaczmarczyka.

70 min Zmiana. Fila za Ryczkowskiego.

69 min Rzut wolny dla Chojniczanki. Zawistowski po plecach kolegi z drużyny. Od bramki GKS.

67 min Znowu Radzewicz. Obok słupka.

65 min Najpierw Lisowski blokuje strzał Radzewicza. Po chwili faul GKS-u w ataku.

63 min Dobrze zapowiadająca się kontra przerwana faulem Podgórskiego.

62 min Teraz Drozdowicz uderza głową. Piłka przelatuje nad poprzeczką.

60 min Niecelny strzał Zawistowskiego.

59 min Po przerwie GKS jest dłużej przy piłce, lecz niewiele z tego wynika. Dodajmy, że w klatce gości jest ok. 90 fanów GKS-u.

57 min Zmiana. Podgórski za Bąka.

53 min Korner dla Chojniczanki po interwencji Mańki.

49 min Mieliśmy zmianę w GKS-ie. Radzewicz za Łuszkiewicza.

48 min GKS stara się atakować, ale ich starania kończą się na połowie Chojniczanki.

46 min Gramy!

45+1 min Przerwa.

45 min Sędzia dorzuca minutę.

42 min Kartka dla Bąka. Po chwili skrzydłowy został złapany na spalonym.

40 min Pięć minut do końca I połowy. Chojniczanka trzy, GKS zero. Goście atakują skrzydłami, mają rzuty rożne, ale to wszystko.

39 min Świetna skuteczność Chojniczanki w meczach u siebie. MKS w czterech meczach domowych zdobył 14 bramek!

37 min Centra w pole karne. Tam walkę z obrońcami GKS-u wygrał Boczek - eks-zawodnik ekipy z Tychów. Zawodnik wymownie wskazał po golu na swoje nazwisko w kierunku ławki GKS-u oraz kibiców gości.

36 min GOOOOOOOOL!!! BOCZEK!!!

35 min Rzut wolny dla MKS-u.

33 min Niecelny strzał Fidzikiewicza.

31 min Pół godziny za nami. Chojniczanka dwa, GKS zero.

30 min Dobra akcja Ryczkowskiego zakończona niecelnym dośrodkowaniem.

29 min Boczek blokuje strzał Ćwielonga.

27 min Centra Abramowicza. Zapolnik strzela obok bramki.

26 min To były trzy minuty, które wstrząsnęły całymi Tychami. Bramki dla Chojniczanki "stadiony świata" lub jak mawia Tomasz Hajto "truskawki na torcie". Przypomnijmy, że Zawistowski i Lisowski grają dzisiaj po raz 100. dla MKS-u.

25 min GOOOOOL!!! 2:0!!! Lisowski!

23 min Strzał kapitana w samo okienko z 20 metrów. Bramkarz GKS-u bez szans.

22 min GOOOOOL!!! Ależ trafienie Zawistowskiego!

21 min Nadal bez goli. Teraz jakby to gospodarze nieco śmielej.

19 min Kiepska centra Grzelaka. GKS wychodzi z opresji.

18 min Dobry strzał Danielewicza z 16 metrów. Dobroliński z trudem wybija piłkę na rzut rożny.

16 min Goście już dopingują. Na stronie gospodarzy cisza...

15 min Faul na Danielewiczu. Chojniczanka chciała kombinacyjnie rozegrać rzut wolny. Wszystko  skończyło się na faulu Lisowskiego.

13 min To tyszanie cały czas są dłużej przy piłce i dyktują warunki. Chojniczanka nastawiona na grę z kontry w pierwszym kwadransie.

11 min GKS nie przyjechał się bronić. Goście szczególną aktywność wykazują na lewym skrzydle. Na stadionie mamy dzisiaj ok. 1 500 kibiców. Na szczęście nie pada.

9 min Dzisiaj oglądamy inny skład niż w Opolu. Do 11 wrócili Kieruzel (za Markowskiego), Danielewicz (za Paprzyckiego) oraz Ryczkowski (za Drzazgę).

8 min Korner dla GKS-u. Piłka w rękach Janukiewicza.

6 min Na sektorze gości zbierają się fani z Tychów. Na boisku nic wielkiego się nie dzieje.

4 min Akcja skrzydłem przyjezdnych. GKS dochodzi do pozycji strzeleckiej. Na szczęście piłka przelatuje nad poprzeczką.

2 min Wrzutka w pole karne GKS-u. Sędzia nie widzi zagrania ręką u obrońcy z Tychów.

1 min Pierwsza akcja Chojniczanki i od razu faul gości. Gwizdy na trybunach.

1 min GRAMY!

Godz. 16.58 Drużyny już na boisku. Trwa właśnie miła uroczystość. Zawistowski i Lisowski odbierają pamiątkowe koszulki z okazji 100. występu w brawach Chojniczanki.

Godz. 13.15 Witamy i zapraszamy na mecz 8. kolejki Nice I ligi. W Chojnicach zagrają dzisiaj Chojniczanka i GKS Tychy.