Bramki:

Chojniczanka: Janukiewicz - Lisowski, Markowski, Kieruzel, Pietruszka - Zawistowski (c), Wołąkiewicz  - Podgórski (46. Bąk), Danielewicz (73. Grzelak), Ryczkowski - Drozdowicz (64. Mikołajczak).

Miedź: Sapela - Łobodziński (c), Adu Kwame, Barreno (60. Bartulović), Cabrera, Perez, Vojtus (90. Piasecki), Bartczak, Mystkowski, Bożić, Egerszegi (6. Augustyniak).

Żółte kartki: Podgórski, Bąk, Kieruzel, Wołąkiewicz (Chojniczanka) - Cabrera (Miedź).

90+4 min Koniec! Bez goli po nudnym meczu.

90+4 min Po rzuci rożnym znowu niebezpiecznie pod bramką Miedzi!

90+3 min Dobra interwencja Sapeli po wrzutce. To mógł być gol!

90+3 min Faulowany Ryczkowski. Mamy rzut wolny i chyba ostatnią okazję na gola.

90+2 min Sapela wychodzi z bramki. Po chwili broni strzał głową Kieruzela z... 17 metrów.

90+2 min Ostatnie fragmenty spotkania. Czy stać kogoś na zryw?

90 min Sędzia dorzuca cztery minuty.

90 min Kieruzel czujnie pod bramką. Drugi korner z przeciwległej strony.

90 min Trzecia zmiana w Miedzi. Piasecki za Vojtusa.

89 min Miedź z dystansu. Broni Janukiewicz! Korner.

87 min To miał być hit kolejki, a jest kit. Celnych strzałów jak na lekarstwo. Chyba dwa po stronie Miedzi. MKS zero celnych uderzeń.

84 min Główka Mikołajczaka. Obok słupka. Walczymy!

81 min Sporo przerw w tej połowie. Szkoda, że poziom agresji nie idzie w parze z poziomem gry.

80 min Kartka dla Wołąkiewicza za faul taktyczny.

79 min Niegroźna wrzutka Miedzi w rzutu wolnego. Piłka poza boiskiem.

78 min Chwila przerwy w grze. Za linią boczną opatrywany Bartulović.

76 min Po  chwili dobra szansa Bartulovicia, który z bliska przenosi piłkę nad poprzeczką. Mogło być 0:1...

76 min Dobre uderzenie Mystkowskiego. Janukiewicz z trudem na rzut rożny.

75 min Ostre wejście Cabrery w nogi Wołąkiewicza. Żółta kartka.

74 min Jest też zmiana. Grzelak za Danielewicza.

73 min Kartka dla Kieruzela za faul.

72 min Kolejna, dobrze zapowiadająca się akcja i znowu złe podanie. Chojniczance brakuje spokoju w ataku.

71 min Zmiana w Miedzi. Augustyniak za Egerszegiego.

70 min W drugiej połowie gospodarze dużo lepsi niż w pierwszej. Szkoda tylko, że nadal nie oddali celnego strzału...

67 min Chojniczanka za chwilę dobije do 400 minut bez gola u siebie w lidze. Oby dzisiaj nadeszło przełamanie. Czekamy!

66 min Dobra centra Zawistowskiego na Kieruzela. Rzut rożny.

65 min Teraz miejscowi przycisnęli. Dwa rzuty wolne dla MKS-u w odstępie kilku minut.

64 min Zmiana. Mikołajczak za Drozdowicza.

62 min Chojniczanka próbuje zaskoczyć Sapelę strzałami zza pola karnego. Piłki zamiast do bramki to odbijają się od banerów za nią.

60 min Zmiana w Miedzi. Bartulović za Barreno.

57 min Mocne podanie na dobieg do Bąka. Sapela wyszedł z bramki i uprzedził skrzydłowego. Bąk przy okazji lekko zahaczył bramkarza i obejrzał kartkę.

56 min Gospodarzom udało się wymienić kilka celnych podań na połowie przeciwnika. Akcja zakończona centrą Lisowskiego z okolic narożnika boiska. Sapela dobrze to "przeczytał" i wypiąstkował piłkę poza pole karne.

54 min Mocne uderzenie Drozdowicza z półwoleja. Niestety wysoko nad bramką.

53 min Akcja gospodarzy przerwana faulem Lisowskiego w ataku.

52 min Kibice coraz głośniej narzekają na bezradność Chojniczanki w ofensywie. Gospodarze nie oddali dzisiaj jeszcze celnego strzału.

49 min Adu Kwame poszedł na przebój. Przebiegł z piłką kilkanaście metrów. Według sędziego był faulowany. Rzut wolny dla Miedzi. Będzie wrzutka.

48 min Za mocna centra Lisowskiego. Chwilę później Zawistowski stracił piłkę. Kontra Miedzi, ale nic z tego.

46 min Gramy! Jedna zmiana w Chojniczance. Bąk za Podgórskiego.

45+1 min Koniec I połowy. Bez goli.

44 min Danielewicz z dystansu. Słabo i niecelnie.

40 min Końcówka I połowy. Sporo walki. Mało fajerwerków.

37 min Teraz popis daje sędzia. Najpierw porozmawiał z trenerem Brede. Później przerwał akcję Chojniczanki. Kibice wyrażają niezadowolenie co do postawy arbitra.

35 min Dziesięć minut do końca I połowy. Za chwile rzut wolny dla chojniczan.

32 min Za mocne podanie do Podgórskiego. Piłka wychodzi poza boisko.

31 min Faul Drozdowicza na Adu Kwame.

30 min Ostatnie minuty dla Miedzi. Goście nie schodzą z połowy MKS-u.

28 min Kartka dla Podgórskiego. Rzut wolny dla Miedzi.

26 min Celny, ale bardzo lekki strzał Łobodzińskiego. Pewny chwyt Janukiewicza.

23 min Kilka niedokładnych podań ze strony miejscowych. Przed momentem Ryczkowski za mocno zacentrował i od bramki Sapela.

20 min Podgórski mocno wstrzelił piłkę w pole karne. Niestety nikomu nie udało się jej opanować.

19 min Korner dla Chojniczanki.

18 min Oglądamy wyrównane spotkanie w Chojnicach.

15 min Dobra kontra MKS-u niestety zakończona przed polem karnym rywala.

13 min Zawistowski podaje do Drozdowicza. Obrońcy Miedzi skutecznie uniemożliwiają uderzenie temu drugiemu.

12 min Wybicie Kieruzela głową prosto pod nogi Łobodzińskiego. Na szczęście strzał kapitana bardzo niecelny.

10 min Spokojny początek. Bez celnego strzału po jednej i drugiej stronie. W sektorze gości jest około 90 fanów Miedzi.

6 min Zablokowany strzał Wołąkiewicza.

5 min Korner dla Miedzi po akcji Łobodzińskiego.

4 min Niedokładne podanie Łobodzińskiego po stracie Podgórskiego.

2 min Piłka w bramce Miedzi! Niestety pozycja spalona Markowskiego.

1 min Gramy!

Godz. 15.40 Do tego czasu rozegrano już cztery mecze 16. kolejki Nice I ligi. W dzisiejszych pojedynkach Pogoń Siedlce wygrała 3:2 w Niepołomicach z Puszczą. Natomiast Odra Opole pokonała skromnie 1:0 GKS Tychy. Wczoraj Zagłębie Sosnowiec ograło 2:1 Ruch Chorzów, a Stomil Olsztyn zdobył trzy punkty w Mielcu.

Godz. 15.35 Wizyta Miedzi w Chojnicach w poprzednim sezonie zakończyła się bezbramkowym remisem.

Godz. 15.28 Ławka rezerwowych Miedzi: Kapsa - Augustyniak, Piasecki, Bartulović, Purzycki, Zeliński, Osyra.

Godz. 15.27 Ławka rezerwowych Chojniczanki: Wnuk - Fila, Drzazga, Rybski, Mikołajczak, Bąk, Grzelak.

Godz. 15.25 Jesteśmy już na stadionie. Za chwilę początek rozgrzewki. W międzyczasie można zapoznać się z jedenastką na jaką zdecydował się trener Nowak.

Godz. 14.50 Znamy już skład Chojniczanki.

Godz. 14.10 Dzisiaj w Chojnicach zmierzą się najlepsze zespoły tego sezonu Nice I ligi. Chojniczanka jest wiceliderem z 27 punktami. Natomiast Miedź jest pierwsza i ma na koncie 28 oczek.

Godz. 13.50 Witamy i zapraszamy na relację tekstową z meczu Chojniczanka - Miedź. Początek o godz. 16.00.