Stomil: Skiba - Ziemann, Lech, Paweł Głowacki (85. Karankiewicz), Siemaszko (78. Zahorski), Piotr Głowacki (71. Zając), Sołowiej, Baranowski, Bucholc, Tanczyk, Biedrzycki.

Chojniczanka: Janukiewicz - Skowron, Kieruzel, Markowski, Pietruszka - Ryczkowski (76. Paprzycki), Grzelak (84. Podgórski), Wołąkiewicz, Drozdowicz - Rybski (63. Rybski) - Mikołajczak.

Żółte kartki: Markowski, Wołąkiewicz (Chojniczanka) - Paweł Głowacki, Sołowiej (Stomil).

Czerwona kartka:

Sędzia: Konrad Gąsiorowski (Biała Podlaska).

90+5' KONIEC! Olsztyn zdobyty po bardzo brzydkim meczu. Trzy punkty jadą do Chojnic, a Chojniczanka jest obecnie liderem Nice I ligi. Brawo!

90+5' Jeszcze Mikołajczak blisko gola. Broni Skiba.

90+4' Do końca 60 sekund. Trzymać to!

90+3' Strzał Ziemanna i dobrze Markowski. Po chwili obrońcy wybijają piłkę spod nóg Baranowskiemu. Stomil naciska...

90+2' Jeszcze korner dla Stomilu. Bronić tego prowadzenia Panowie!

90+1' Ziemann wchodzi w pole karne, drybluje i w ostatniej chwili Pietruszka wybija. Panie sędzio kończ Pan mecz!!!

90' Arbiter dorzuca 240 sekund. Czekamy na końcowy gwizdek.

90' Sekundy do zakończenia podstawowego czasu gry. Sędzia powinien doliczyć 3 minuty.

89' Strzał Kieruzela na bramkę z rzutu wolnego. Obrońca do tej pory siał postrach swoimi atomowymi uderzeniami. Tym razem bardzo niecelnie. Piłka przeleciała blisko... chorągiewki w narożniku boiska.

88' Dobre oddalenie gry. Drozdowicz przytrzymał piłkę, podał do Mikołajczaka. Mamy aut.

86' Niecelny strzał Podgórskiego z dystansu. Od bramki Skiba.

84' Weszli Podgórski za Grzelaka i Karankiewicz za Pawła Głowackiego.

83' Trzecia zmiana w zespole gości. Pojawi się Podgórski. Także Stomil przygotował ostatnią roszadę.

81' Jedna z nielicznych akcji Chojniczanki. Wrzutka Grzelaka, główka Markowskiego i Skiba górą. Korner dla Chojniczanki. Pierwszy w tym spotkaniu.

79' Dobra okazja Stomilu. Gracz z Olsztyna źle trafił w piłkę. Ostatecznie korner dla gospodarzy.

78' Druga roszada także w Stomilu. Zahorski za Siemaszkę.

77' Paprzycki za Ryczkowskiego, czyli młodzieżowiec za młodzieżowca.

76' Będzie druga zmiana w Chojniczance.

75' Kwadrans do końca meczu. Chojniczanka broni korzystnego wyniku.

73' Statystki meczu: gole 0-1, strzały celne 3-2, niecelne 6-0, rzuty rożne 2-0, kartki 2-2.

71' Piotr Głowacki schodzi, Zając wchodzi.

70' Chojniczanka stworzyła sobie dzisiaj jedną sytuację i ją wykorzystała. Gra gości pozostawia wiele do życzenia, ale broni ich wynik. Stomil chce, ale za bardzo nie może dobrać się do chojniczan. Tak to mniej więcej wygląda.

67' Sędzia znowu podjął decyzję, która nie podobała się graczom Stomilu.

66' Będzie też roszada w Stomilu. Wejdzie Zając.

65' Strzał Biedrzyckiego z wolnego. Janukiewicz łapie piłkę, która chyba i tak nie wpadłaby do bramki.

64' Markowski musi uważać. Faul obrońcy, który ma już kartkę na koncie. W Bytowie "Markoś" zszedł z boiska z czerwoną kartką.

63' Bąk zmienia niewidocznego Rybskiego. Trener Brede liczy na szybkość Kuby.

62' Będzie zmiana. Do wejścia szykowany Bąk.

61' Co ciekawe trenerzy nie zdecydowali się jeszcze na ani jedną zmianę.

60' Chojniczanka musi uważać. Taka gra może się źle skończyć. Pół godziny do końca. Liczymy na to, że obrona do końca zachowa czujność.

57' Stomil nie może przedrzeć się pod bramkę, to próbuje strzałów z dystansu. Ten sprzed chwili z 30 metrów pozostawia wiele do życzenia.

55' W kartkach już remis 2:2. Za protesty ukarany Sołowiej.

54' Dobra interwencja Skowrona, który czysto odebrał piłkę Tanczykowi.

54' Stomilowi zaczyna się spieszyć. Coraz większa przewaga w posiadaniu piłki gospodarzy.

51' Brzydki faul Wołąkiewicza. Kartka i gwizdy na stadionie.

50' Obraz gry nie uległ zmianie. Chojniczanka czujna w defensywie czeka na kontrę. Stomil bezradnie próbuje dostać się pod bramkę Janukiewicza. Czas pracuje dla gości.

47' Szybka kartka dla Pawła Głowackiego.

47' Bez zmian z obu stron.

46' Początek II połowy. Do boju MKS!

45+1' Koniec I połowy. Stomil - Chojniczanka 0:1. Wracamy za 15 minut.

45' Kartka dla Markowskiego za faul na Biedrzyckim.

45' Rozpoczęła się ostatnia minuta regulaminowego czasu I połowy.

44' Uderzenie Siemaszki. Piłka przelatuje wysoko nad bramką.

43' Gospodarze protestują. Według nich Kieruzel zagrał piłkę ręką w polu karnym. Gwizdek sędziego milczy.

41' Drugi korner dla Stomilu.

41' Dobre zgranie Piotra Głowackiego. Na szczęście obrońcy wybijają w boisko.

40' Pięć minut do przerwy. Pietruszka przed momentem wyprzedził Siemaszkę. Jednak piłka wraca do miejscowych.

38' Za mocna centra Bucholca. Stomil nadal przeważa, ale nie oddaje zbyt wielu strzałów.

36' AJJJJ!!! Strzał Drozdowicza z 16 metrów. Piłka odbiła się jeszcze od Baranowskiego czym mogła zmylić Skibę. Bramkarz Stomilu był czujny i nie dał pokonać się po raz drugi.

33' Dobra interwencja Kieruzela w polu karnym. Akcja Grzelaka i strata Mikołajczaka.

31' Kwadrans do końca I połowy. Od 6 minuty Chojniczanka prowadzi po golu Drozdowicza.

30' Wysoki pressing Stomilu. Chojniczanka ma problem w rozegraniu. Na szczęście po przejęciu futbolówki nieco za mocne podanie w kierunku Siemaszki.

29' UFFFFF!!! Minimalnie niecelna próba Lecha. Ostrzeżenie Stomilu, który w ostatnich minutach ma przewagę.

28' Centro-strzał Ziemanna. Janukiewicz odbił piłkę, ale wg sędziego uczynił to już poza boiskiem.

27' Faul na Biedrzyckim, który jednym zwodem minął Grzelaka i Drozdowicza.

26' Sporo podań między defensywą i środkową pomocą Chojniczanki. Stomil biega od Grzelaka do Kieruzela.

25' Tym razem Tanczyk na ofsajdzie.

20' Oglądamy wyrównane spotkanie w Olsztynie. Przed momentem na ofsajdzie został złapany Mikołajczak.

18' Nie podaliśmy jeszcze składu rezerwy Chojniczanki. Brede ma w czym wybierać. Na ławce siedzą Wnuk, Boczek, Paprzycki, Lisowski, Biskup, Bąk i Podgórski.

16' Kwadrans za nami. Stomil oddał jeden niecelny strzał, a Chojniczanka jeden celny po którym padł gol. Stuprocentowa skuteczność wirtualnego lidera Nice I ligi.

12' Korner dla gospodarzy. To już trzeci stały fragment w tym spotkaniu dla OKS-u.

10' Teraz Stomil musi odważniej zaatakować. Jeżeli przegra, to zimę może spędzić w strefie spadkowej.

7' Lepiej to się ułożyć nie mogło. Chojniczanie obejmują prowadzenie w momencie gdy jeszcze nie wszyscy kibice na dobre rozgrzali swoje krzesełka. Gola pewnym strzałem z kilku metrów zdobył Drozdowicz.

6' GOOOOOOOL!!! Piękny początek w wykonaniu Chojniczanki!!!

5' Sporo walki w środkowej strefie boiska. Stomil u siebie jest bardzo groźny. W siedmiu spotkaniach rozegranych w Olsztynie zdobył aż 15 oczek.

2' W pięciu ostatnich meczach Stomil przegrał aż cztery razy, a wygrał raz. Chojniczanka trzykrotnie remisowała, raz przegrała i raz wygrała.

1' Gramy! Do boju MKS!

Godz. 17.59 Dzisiejszy mecz będzie debiutem Michała Alancewicza w roli trenera Stomilu. Po porażce z Bytovią z posadą pożegnał się Tomasz Asensky.

Godz. 17.57 Trener Brede zmienił nieco skład. Za Danielewicza zagra Grzelak, a Bąka zastąpił Rybski.

Godz. 17.55 Za pięć minut początek ostatniego meczu ligowego Chojniczanki w tym roku. Rywalem MKS-u jest czwarty od końca w tabeli Stomil Olsztyn.

Godz. 10.15 Zapraszamy na relację tekstową na żywo z meczu 19. kolejki Nice I ligi. Chojniczanka gra w Olsztynie ze Stomilem.