Zamknij

Lista kandydatów XV edycji Plebiscytu Sportowego "Czasu Chojnic"

09:34, 27.12.2017 | M.S.
REKLAMA
Skomentuj

Kupony opublikowane w poprzednim numerze „Czasu Chojnic” można przynosić do redakcji tygodnika do środę 27 grudnia do godz. 16.00. Następnego dnia na łamach tygodnika pojawi się drugi kupon. Cały czas trwa głosowanie SMS-owe. Poniżej prezentujemy listę kandydatów w plebiscycie oraz numer, na który można wysyłać głosy. Nr bramki SMS to 71160.

Najpopularniejszy Sportowiec
Antoni Łangowski (Gwardia Opole, piłka ręczna) SRC.1
Arkadiusz Domachowski (UKS Ósemka, tenis stołowy) SRC.2
Arkadiusz Moczadło (Arka G., GKS Bełchatów, piłka nożna) SRC.48
Arkadiusz Reca (Wisła P., piłka nożna) SRC.3
Artur Kułakowski (Florian, bieganie) SRC.52
Bartosz Krauze (Chojniczanka, lekkoatletyka) SRC.4
Damian Kosmalski (ChKŻ, żeglarstwo) SRC.5
Damian Rudnik (Chojniczanka, lekkoatletyka) SRC.6
Dominika Grzelak (Chojniczanka, lekkoatletyka) SRC.7
Irmina Kaproń-Ollik (Red Devils, futsal) SRC.8
Irmina Mrózek Gliszczynska (ChKŻ, żeglarstwo) SRC.9
Iwona Gadomska (UKS Ósemka, tenis stołowy) SRC.10
Jacek Podgórski (Chojniczanka, piłka nożna) SRC.11
Jakub Mączkowski (Red Devils, futsal) SRC.12
Julia Olszewska (Piast, kajakarstwo) SRC.13
Karolina Jaszczyszyn (Biało-Zielone Gdańsk, rugby) SRC.14
Kelian Janikowski (MMTS Kwidzyn, piłka ręczna) SRC.15
Kordian Borowicki (Chojniczanka, lekkoatletyka) SRC.16
Larysa Sabiniarz (Boxing Team, boks) SRC.49
Lech Stoltman (Start Gorzów, lekkoatletyka) SRC.17
Leszek Jodaniewski (UKS Ósemka, tenis stołowy) SRC.44
Maciej Pawlak (UKS Ósemka, tenis stołowy) SRC.46
Magdalena Kwaśna (ChKŻ, żeglarstwo) SRC.18
Marcin Stencel (Stencel RallyTeam, rajdy samochodowe) SRC.19
Marlena Mroczyńska (Biało-Zielone Gdańsk, rugby) SRC.21
Mateusz Żychliński (UKS Ósemka, tenis stołowy) SRC.20
Michał Osowski (Florian, bieganie) SRC.50
Mieszko Niewiarowski (ChKŻ, żeglarstwo) SRC.22
Mikołaj Lahn (UKŻ Wiking, żeglarstwo) SRC.23
Miłosz Wojewski (OKŻ Olsztyn, bojery) SRC.24
Patryk Wardyn (Boxing Team, boks) SRC.25
Paweł Jakubowski (Borowiak, piłka ręczna) SRC.26
Paweł Kwiatkowski (bieganie) SRC.27
Paweł Podgórski (Sparta, piłka nożna) SRC.28
Paweł Zawistowski (Chojniczanka, piłka nożna) SRC.29
Piotr Gruchała (Boxing Team, boks) SRC.30
Piotr Szczukowski (Boxing Team, boks) SRC.31
Rafał Megger (UKS Ósemka, tenis stołowy) SRC.32
Rafał Warnke (Tęcza, piłka nożna) SRC.33
Roksana Giersz (Boxing Team, boks) SRC.42
Sebastian Kartuszyński (Gwiazda, piłka nożna) SRC.34
Sebastian Wojciechowski (Red Devils, futsal) SRC.35
Sławomir Januszewski (UKS Ósemka, tenis stołowy) SRC.45
Sławomir Wilczek (UKS Ósemka, tenis stołowy) SRC.43
Tomasz Briegmann (Meblik, koszykówka) SRC.36
Tomasz Kriezel (FC Toruń, futsal) SRC.37
Wiesław Skwierawski (Florian, bieganie) SRC.41
Wiktoria Dąbrowska (Boxing Team, boks) SRC.47
Witalij Kolesnik (Red Devils, futsal) SRC.38
Wojciech Lisowski (Chojniczanka, piłka nożna) SRC.39
Zbigniew Wiśniewski (Florian, bieganie) SRC.51
Zuzanna Rybicka (ChKŻ, bojery) SRC.40

Najpopularniejszy Sportowiec Junior
Agnieszka Paczkowska (OSiR, pływanie) SRJC.1
Agnieszka Pawłowska (ChKŻ, żeglarstwo) SRJC.2
Aleksander Szyca (Chojniczanka, lekkoatletyka) SRJC.4
Aleksandra Gawin (Salos, tenis stołowy) SRJC.5
Aleksandra Glaza (Chojniczanka, lekkoatletyka) SRJC.6
Aleksandra Mindak (OSiR, pływanie) - SRJC.36
Antoni Lipiński (LKS, żeglarstwo) SRJC.3
Bartłomiej Araszewski (Chojniczanka, piłka nożna) SRJC.7
Bartłomiej Ossowski (UKS Ósemka, tenis stołowy) SRJC.8
Bartłomiej Węckowski (Borowiak, piłka ręczna) SRJC.9
Daria Czapiewska (Chojniczanka, lekkoatletyka) SRJC.10
Fabian Gawroński (Chojniczanka, piłka nożna) SRJC.11
Jakub Domagała (ChKŻ, żeglarstwo) SRJC.12
Jan Krawczyk (ChKŻ, żeglarstwo) SRJC.35
Jan Lewandowski (Borowiak, piłka ręczna) SRJC.13
Jeremi Szczukowski (ChKŻ, żeglarstwo) SRJC.14
Kacper Fojuth (Chojniczanka, lekkoatletyka) SRJC.15
Kacper Madej (Chojniczanka, piłka nożna) SRJC.16
Kewin Gruchała (Boxing Team, boks) SRJC.17
Kinga Januszewska (Chojniczanka, lekkoatletyka) SRJC.18
Krzysztof Korczyc (Chojniczanka, piłka nożna) SRJC.19
Laura Szulc (ChKŻ, żeglarstwo) SRJC.20
Maciej Draszanowski (Chojniczanka, piłka nożna) SRJC.37
Maciej Ilnicki (ChKŻ, żeglarstwo) SRJC.34
Maciej Kotlęga (Boxing Team, boks) SRJC.21
Mateusz Prądziński (UKS Tur, rugby) SRJC.22
Oliwia Laskowska (ChKŻ, żeglarstwo) SRJC.23
Oskar Adamiak (ChKŻ, żeglarstwo) SRJC.24
Oskar Sawicki (ChKŻ, żeglarstwo) SRJC.25
Pascal Niemczewski (OSiR, pływanie) SRJC.26
Patrycja Jażdżewska (SALOS, tenis stołowy) SRJC.27
Patryk Kosmalski (ChKŻ, żeglarstwo) SRJC.28
Sebastian Skiba (Chojniczanka, piłka nożna) SRJC.29
Szymon Galikowski (Chojniczanka, piłka nożna) SRJC.30
Tim Schopinski (Chojniczanka, piłka nożna) SRJC.31
Weronika Sturmowska (Borowiak, Biało-Zielone, piłka nożna) SRJC.32
Wiktor Bączek (Chojniczanka, lekkoatletyka) SRJC.33

Najpopularniejszy Trener
Adam Janikowski (Kyokushin Karate) TRC.1
Andrzej Bianga (Red Devils) TRC.2
Andrzej Borowski (Gwiazda) TRC.42
Andrzej Erdmańczyk (Kyokushin Karate) TRC.3
Andrzej Plata (UKS Bokser) TRC.4
Artur Skiba (Chojniczanka) TRC.5
Bartosz Nartowski (Czarni) TRC.6
Damian Szczygłowski (UKS Tur) TRC.7
Dariusz Jeszka (Chojniczanka) TRC.8
Dariusz Kosecki (ChKŻ) TRC.9
Dariusz Nowaczyk (Borowiak) TRC.10
Janusz Fabich (Tęcza) TRC.11
Jarosław Jurewicz (Sparta) TRC.12
Jarosław Wróblewski (Chojniczanka, Red Devils) TRC.13
Karol Jączkowski (ChKŻ) TRC.14
Kazimierz Poteracki (Boxing Team) TRC.15
Krzysztof Brede (Chojniczanka) TRC.16
Krzysztof Wilk (Nowi Nowa Cerkiew, Chojniczanka) TRC.17
Leszek Szank (Chojniczanka II) TRC.18
Maciej Kuczkowski (Chojniczanka) TRC.19
Marcin Gruchała (Boxing Team) TRC.20
Marcin Łęgowski (UKS Bokser) TRC.21
Marcin Podgórski (Sparta) TRC.22
Marek Fidurski (MUKS Razem) TRC.23
Marek Kleybor (Agra Nowe Ostrowite) TRC.24
Marek Koperski (OSiR) TRC.25
Marek Wirkus (Kolejarz) TRC.26
Mateusz Frymark (Szarża) TRC.27
Mateusz Weyna (Brda?R.) TRC.28
Michał Brieger (UKS Ósemka) TRC.29
Michał Januszewski (OSiR) TRC.30
Mieczysław Łepek (Orkan) TRC.31
Mirosław Aleksandrowicz (Chojniczanka) TRC.32
Mirosław Czuryło (Chojniczanka) TRC.33
Mirosław Laskowski (ChKŻ) TRC.34
Patryk Duda (Borowiak) TRC.35
Patryk Kawczyński (Jantar) TRC.36
Paweł Skiba (Chojniczanka) TRC.37
Robert Szymlek (Grom) TRC.38
Sebastian Jędrzejewski (Olimpia) TRC.39
Sławomir Jankowski (Chojniczanka) TRC.40
Stanisław Teca (Perła) TRC.41

Najpopularniejszy Klub
Agra Nowe Ostrowite SRKC.1
AP Eurotur Chojnice SRKC.2
Borowiak Czersk SRKC.3
Brda Rytel SRKC.4
Brda Wielkie Chełmy SRKC.5
Boxing Team Chojnice SRKC.29
ChKŻ Chojnice SRKC.6
Chojniczanka Chojnice SRKC.7
Czarni Ostrowite SRKC.8
Florian Chojnice SRKC.9
Grom Leśno SRKC.10
Jantar Pawłowo SRKC.11
Kolejarz Chojnice SRKC.12
Kyokushin Karate Chojnice SRKC.13
LKS Charzykowy SRKC.14
Meteor Silno SRKC.15
MUKS „Razem” Czersk SRKC.16
Nowi Nowa Cerkiew SRKC.17
Olimpia Czersk SRKC.18
Orkan Huta SRKC.19
OSiR Chojnice SRKC.20
Perła Czyczkowy SRKC.21
Red Devils Chojnice SRKC.22
Sparta Konarzyny SRKC.23
Szarża Krojanty SRKC.24
Tęcza Moto-Gawin Brusy SRKC.25
UKS Bokser Chojnice SRKC.30
UKS Rugby Tur Chojnice SRKC.31
UKS Ósemka Chojnice SRKC.26
Unia Klawkowo SRKC.27
Zieloni Łąg SRKC.28

REKLAMA

Komentarze (1)

Ja JarekJa Jarek

1 0

Dziękuję za nominację ale jeżeli to o mnie chodzi to przypominam, że mam na imię Jarek. Pozdrawiam 20:16, 30.12.2017

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

© czas.tygodnik.pl | Prawa zastrzeżone | 2018