Podbeskidzie: Leszczyński - Modelski, Bougaidis, Malec, Oleksy, Palawandiszwili, Hanzel, Sierpina, Rakowski (83. Ilijew), Kozak (76. Moskwik), Sabala (70. Kostorz).

Chojniczanka: Janukiewicz - Lisowski, Wołąkiewicz, Boczek, Pietruszka - Ryczkowski (86. Fila), Grzelak, Zawistowski, Drozdowicz (75. Bąk) - Steblecki (62. Górski) - Mikołajczak.

Żółte kartki: Palawandiszwili, Hanzel (Podbeskidzie) - Boczek, Steblecki, Grzelak, Zawistowski (Chojniczanka).

Czerwona kartka:

Sędzia: Jacek Małyszek (Lublin).

90+4 min Koniec meczu. Podbeskidzie - Chojniczanka 0:0. Dziękujemy za uwagę. Następny mecz Chojniczanka gra u siebie w piątek z GKS-em Katowice, który dzisiaj wygrał 2:1 z Rakowem Częstochowa.

90+2 min AJJJJJJ!!! Lisowski miał na głowie piłkę meczową. Obrońca przeniósł futbolówkę wysoko nad poprzeczką. To mogło być 1:0 dla gości!

90+1 min Po chwili faul i wolny dla MKS-u na 30 metrów od bramki gospodarzy.

90 min Sędzia dolicza 4 minuty.

90 min Tymczasem korner dla Chojniczanki po kiksie Leszczyńskiego. Jest szansa!!!

89 min Tydzień temu przy wyniku 0:0 Podbeskidzie w doliczonym czasie gry wykorzystało rzut karny. Tak tylko piszemy...

87 min Kartka dla Zawistowskiego. Końcowe fragmenty meczu.

86 min Ostatnia zmiana w Chojniczance. Fila za Ryczkowskiego.

86 min Hanzel ukarany kartką. W żółtych kartkach 3:2 dla Chojniczanki. W golach nadal 0:0.

85 min Mamy rzut wolny, może teraz???

83 min Ostatnia zmiana u gospodarzy. Ilijew za Rakowskiego.

82 min Chcielibyśmy napisać, że drużyny okładają się z każdej strony. Chcielibyśmy napisać, że celny strzał za celny strzał. Chcielibyśmy napisać, że oglądamy wiele zaciętych pojedynków jeden na jeden, chcielibyśmy...

79 min Obrońcy Chojniczanki powstrzymali Kostorza.

76 min Roszada także w Podbeskidziu. Moskwik za Kozaka.

75 min Zmiana w Chojniczance. Bąk za Drozdowicza. Kwadrans do końca meczu.

72 min Kartka dla Palawandiszwiliego.

71 min Po zrywie z obu stron po godzinie gry (poprzeczka Bielska, słupek Chojnic) znowu mamy nieco słabszy fragment. Cisza przed burzą w końcówce?

70 min Zmiana w zespole gości. Kostorz za Sabalę.

68 min Chojniczanka wymieniła kilka celnych podań. Na uderzenie zdecydował się Zawistowski. Kapitan z reguły popisuje się celnymi i mocnymi uderzeniami. Tym razem z dokładnością było dobrze, ale z siłą już niekoniecznie. Leszczyński bez problemów łapie piłkę.

65 min Co słychać na innych boiskach? GKS prowadzi 2:1 z Rakowem (końcówka spotkania), a Chrobry remisuje 2:2 z Olimpią (68. minuta).

63 min Sabala nie skorzystał z prezentu defensywy MKS-u. W dobrej sytuacji huknął na bramkę, ale strzał został zablokowany przez Wołąkiewicza.

62 min Pierwsza zmiana. Górski za Stebleckiego, czyli nie ma co bronić. Atakujemy!

60 min Goście postraszyli miejscowych. Rozkręca się nam to spotkanie.

59 min Teraz Lisowski z dystansu w słupek! To mogła być zabójcza odpowiedź Chojniczanki. Jednak i tym razem piłka nie wpadła do bramki.

58 min Prawie godzina gry za nami. Nadal bezbramkowo chociaż od chwili bielscy kibice bardziej ożywieni po poprzeczce Greka.

57 min Była do zdecydowanie najlepsza okazja w tym spotkaniu na gola i najpoważniejsze ostrzeżenie dla Chojniczanki.

56 min UFFFFFF!!! Chojniczanka w opałach. Bougaidis główkuje, a piłka zatrzymuje się na poprzeczce! Gospodarze blisko prowadzenia. Goście z furą szczęścia.

54 min Niecelnie, za lekko, za mocno... na 100 proc. dzisiejszy pojedynek nie jest pokazem precyzji. Po przerwie nie oglądamy porywającego widowiska. Czas na zmiany. Za chwilę minie godzina gry.

52 min Zresztą Chojniczanka też nie grzeszy precyzją. Od razu widać, że goście nie mieli od dawna do czynienia z naturalną murawą.

50 min Podbeskidzie nieco mniej skoncentrowane niż w I połowie. Przed momentem złe rozegranie i aut dla MKS-u.

48 min Dobra interwencja Modelskiego, który wybił piłkę lecącą w kierunku bramki.

47 min Po rzucie wolny rożny dla gości.

47 min Chwilę po gwizdku faul Podbeskidzia i rzut wolny dla Chojniczanki.

46 min Rozpoczęła się II połowa w Bielsku-Białej.

45+1 min Przerwa. Podbeskidzie - Chojniczanka. W skrócie - wynik lepszy niż gra.

45 min Rozpoczął się doliczony czas gry.

43 min Jest i trzecia kartka. Tym razem Grzelak ukarany przez sędziego Małyszka.

42 min Steblecki minął rywala i wrzucił w pole karne. Tam czujność zachowali defensorzy Podbeskidzia i wyjaśnili sytuację. Za chwilę koniec I połowy.

40 min Pięć minut do końca I połowy. Bez goli w Bielsku-Białej.

37 min Kartka dla Stebleckiego. W żółtkach prowadzimy już 2:0. Na boisku nadal 0:0 pomimo przewagi "Górali".

35 min Jedna z nielicznych akcji Chojniczanki. Centra z prawej strony, ale bezbłędnie w polu karnym zachowuje się Leszczyński.

34 min Trener Nocoń jest zły na swoich graczy, którzy powinni już tutaj prowadzić.

33 min Co możemy napisać o grze Chojniczanki? Nie wiele dobrego. Goście mają problem z rozegraniem piłki. Podbeskidzie gra bardzo wysokim pressingiem i przynosi on efekt. Gospodarze oddali już sporo strzałów. Na szczęście po żadnym z nich futbolówka nie znalazła się w siatce.

31 min Rzut rożny dla gospodarzy. Za mocna wrzutka. Od bramki Janukiewicz.

28 min Hazeeeeeeeeeeel... nie ma! Kolejny strzał zza pola karnego "Górali".

26 min Kartka dla Boczka.

25 min SIerpina spróbował szczęścia z dystansu. Bardzo niecelny strzał.

24 min Gospodarze znowu starają się dojść pod bramkę w ataku pozycyjnym.

23 min Kozak wywalczył piłkę, dośrodkował. Sytuację wyjaśniają chojniccy obrońcy.

21 min Ciekawe rozegranie. Pietruszka dochodzi do piłki, uderza, ale jest zablokowany.

20 min Korner dla MKS-u.

19 min Trener Brede musi szybko reagować. Podbeskidzie nie może tu narzucać swoich warunków. Od kilku akcji to Chojniczanka jest dłużej przy piłce.

16 min Oleksy nie sięga piłki. Gospodarze mają przewagę.

15 min Faul i kolejny wolny dla miejscowych.

12 min Znowu groźnie pod chojnicką bramką. Sierpina podaje do Rakowskiego. Ten do Sabali, który na szczęście źle uderzył.

11 min Kolejny stały fragment. Sierpina centruje na głowę Bougaidisa. Słaby strzał i ponownie pewny chwyt Janukiewicza.

9 min Faul na Grzelaku przy próbie pressingu. "Górale" grają bardzo agresywnie.

7 min Wrzutka Sierpiny. Piłkę łapie Janukiewicz.

4 min Rzut wolny dla Chojniczanki na ok. 40 metrów od bramki rywala. Złe rozegranie i gospodarze wyjaśniają sytuację.

3 min To gospodarze ruszyli do ataku jako pierwsi. Jednak Chojniczanka jest czujna w obronie.

1 min Gramy! Rozpoczął się mecz w Bielsko-Białej.

Godz. 16.30 Witamy i zapraszamy na relację tekstową z meczu 21. kolejki Nice I ligi. Podbeskidzie zagra u siebie z Chojniczanką. Początek pojedynku o godz. 18.00.