Nice I liga. GKS Tychy - Chojniczanka (RELACJA NA ŻYWO)

11:30, 06.04.2018 | M.S

Stadion Miejski w Tychach, sobota, godz. 18.00

GKS TYCHY - CHOJNICZANKA 2:2 (2:1)

Bramki: 1:1 - Lisowski (12. - rzut karny), 1:1 - Zapolnik (26.), 2:1 - Bogusławski (31.), 2:2 - Mikołajczak (81.)

GKS Tychy: Jałocha - Grzybek, Biernat, Tanżyna, Abramowicz - Bogusławski (80. Matusiak), Daniel, Bernhardt, Grzeszczyk (c), Wróblewski - Zapolnik.

Chojniczanka: Janukiewicz - Lisowski, Boczek, Wołąkiewicz, Pietruszka - Zawistowski, Grzelak (65. Mikołajczak) - Podgórski (54. Drozdowicz), Steblecki (89. Kieruzel), Ryczkowski - Górski.

Żółte kartki: Daniel, Biernat, Tanżyna, Grzeszczyk, Grzybek (GKS) - Górski, Boczek (Chojniczanka).

Czerwona kartka: Boczek (85. - za drugą żółtą).

Sędzia: Jacek Małyszek (Lublin).

90+5 min Koniec meczu! Chojniczanka remisuje 2:2 w Tychach. Dziękujemy za uwagę.

90+3 min Bernhardt złapany na pozycji spalonej.

90+2 min Kartka dla Grzybka.

90 min Rozpoczął się doliczony czas gry. Sędzia dorzucił 4 minuty.

89 min Zmiana. Kieruzel za Stebleckiego. Teraz bronimy wyniku i jednego punktu.

87 min Strzał z rzutu wolnego na bramkę GKS-u. Nad poprzeczką.

87 min Faul w środku boiska. Złe zachowanie byłego gracza GKS-u, który mając na koncie kartkę sfaulował rywala i wyleciał z boiska. Chojniczanka walczy w osłabieniu. Teraz GKS przyciśnie.

86 min CZERWONA KARTKA DLA BOCZKA.

86 min Końcówka należy do Chojniczanki. Zostało jeszcze trochę czasu na trzeciego gola.

85 min Pięć minut do końca meczu.

84 min Chojniczanka zapracowała sobie na tę bramkę. Były sytuacje Drozdowicza i Stebleckiego. Jednak to Mikołajczak sprawił, że wracamy do gry.

83 min Lisowski z prawej strony dośrodkował. Piłka przeszła na dalszy słupek. Mikołajczak przyjął i z bliska spokojnie obok Jałochy. BRAWO!

82 min Strzelcem gola Tomasz Mikołajczak!

81 min TAK JEST!!! REMIS 2:2 W TYCHACH!!!

80 min Pierwsza zmiana w GKS-ie. Matusiak za Bogusławskiego.

78 min Daleki wyrzut Abramowicza. Piłkę łapie Janukiewicz.

77 min Gospodarze przez chwilę w dziesiątkę. Tanżyna właśnie wraca.

75 min Krew na boisko. Ranny Tanżyna. Chwila przerwy w grze.

74 min Dobre, zacięte widowisko w Tychach. Nikt nie odpuszcza. Przed nami ostatni kwadrans.

72 min AJJJJJJ!!! Bardzo blisko Steblecki! Piłka po jego strzale przeleciała obok słupka.

71 min Kartka dla Grzeszczyka.

70 min Nieudany kontratak Chojniczanki.

67 min Faul na Grzeszczyku. Daleko od bramki. Spotkanie wyrównało się.

65 min Brede idzie na całość. Trener Chojniczanki ściąga środkowego pomocnika Grzelaka, a wprowadza napastnika Mikołajczaka. Do boju MKS!

62 min Teraz blisko! Drozdowicz uderza z kilku metrów i broni Jałocha. Tak trzeba grać, tylko prosimy o lepszą skuteczność.

61 min Znowu korner i bez większego zagrożenia pod bramką GKS-u.

60 min Czas leci. Wynik bez zmian. Gra też nie powala na kolana. Jeszcze pół godziny nadziei na jakąkolwiek zdobycz w Tychach.

55 min Rzut rożny dla Chojniczanki z którego nic nie wynikło. Druga połowa już bardziej wyrównana.

54 min Zmiana. Drozdowicz za Podgórskiego, czyli ofensywny manewr.

50 min Grzeszczyk tu, Grzeszczyk tam. Pomocnik znowu daje o sobie znać. Tym razem niecelne uderzenie.

48 min Dwie akcje GKS-u. Najpierw zablokowany strzał, a po chwili zatrzymanie Abramowicza na lewej stronie.

46 min GRAMY! Bez zmian z obu stron.

45+2 min Przerwa. GKS Tychy - Chojniczanka 2:1. Wracamy za 15 minut.

45+1 min Kartka dla Boczka. Na szczęście tylko żółta. Gospodarze domagali się czerwonej.

45 min Sędzia dolicza minutę.

43 min Janukiewicz oddala zagrożenie po rzucie wolnym. Tymczasem w Gdańsku Lechia prowadzi z Arką już 4:0!!!

41 min Strzał Zawistowskiego. Pudło. Od bramki Jałocha.

40 min Rzut wolny i kartka dla Tanżyny.

37 min Mamy dwie kartki. Ukarani nimi Biernat z GKS-u i Górski z MKS-u.

35 min Grzeszczyk tym razem niecelnie.

33 min Odpowiedź Chojniczanki. Strzał z dystansu i piłka przelatuje blisko spojenia słupka z poprzeczką.

32 min Najaktywniejszy w szeregach GKS-u Grzeszczyk znowu popisuje się znakomitą centrą. Tym razem Janukiewicza z kilku metrów pokonuje Bogusławski. Pomyśleć, że jeszcze przed chwilą Chojniczanka prowadziła w Tychach, a teraz musi gonić wynik.

31 min Niestety, przegrywamy 1:2...

30 min Pół godziny meczu za nami. Remis 1:1 chociaż przeważają miejscowi.

28 min Znowu Grzeszczyk w roli głównej i tym razem Janukiewicz odbija piłkę. Sporo strzał oddał dzisiaj GKS. Tylko dzięki bramkarzowi Chojniczanka tutaj nie przegrywa.

27 min Grzeszczyk centruje na głowę Zapolnika i ten pokonuje bramkarza Chojniczanki.

26 min Tyle z prowadzenia. W Tychach już remis 1:1...

25 min Znowu Janukiewicz! Tym razem dwukrotnie szczęścia próbował Abramowicz. Szczęście jest po naszej stronie.

23 min Zapolnik próbuje zdobyć gola strzałem z ostrego kąta. Broni Janukiewicz.

20 min Znowu gracz MKS-u przewrócił się w polu karnym GKS-u. Tym razem sędzia nie użył gwizdka.

17 min Strzał Grzeszczyka minimalnie niecelny. Tymczasem w Gdańsku Lechia prowadzi z Arką w derbach Trójmiasta.

15 min Gospodarze muszą teraz zagrać odważniej. Goście mają wymarzony początek.

13 min Sporo protestów po decyzji sędziego Małyszka. Jeden z graczy MKS-u (najprawdopodobniej Podgórski) upadł w szesnastce. Sędzia wskazał na "wapno", a Lisowski zamienił jedenastkę na gola. Prowadzimy w Tychach!

12 min GOOOOOOOL!!! LISOWSKI!!!

10 min RZUT KARNY DLA CHOJNICZANKI!

10 min Co ciekawe dzisiaj nie ma dzisiaj w Tychach zorganizowanego dopingu. Trybuna z której jest on prowadzony została zamknięta na dwa mecze. To pokłosie wydarzeń z derbowego pojedynku z Ruchem.

9 min Korner dla GKS-u. Bez większego zagrożenia pod chojnicką bramką.

7 min Celne uderzenie Zapolnika po wrzutce Grzeszczyka z wolnego. Broni Janukiewicz.

6 min Dwie nieudane akcje MKS-u. Przy piłce najczęściej jest bramkarz GKS-u Jałocha, były gracz Chojniczanki.

3 min Spokojny początek. Na trybunach łącznie nieco ponad trzy tysiące kibiców.

1 min GRAMY! Od środka gospodarze.

17.50 Za 10 minut początek meczu. Na murawie kończy się rozgrzewka. Znamy już składy. Krzysztof Brede zdecydował się na identyczne zestawienie co w wygranym spotkaniu z Odrą.

Witamy i zapraszamy na relację tekstową z meczu 25. kolejki Nice I ligi. GKS Tychy zagra u siebie z Chojniczanką. Początek pojedynku w sobotę o godz. 18.00.