Bramki: 1:0 - Majewski (10.), 1:1 - Ryczkowski (14.)

Ruch: Hrdlicka - Villafane, Kowalczyk, Marković, Hołownia - Bogusz (65. Trojak), Urbańczyk - Kowalski, Wojciechowski, Słoma (74. Mello) - Majewski (79. Balicki).

Chojniczanka: Janukiewicz - Lisowski, Wołąkiewicz, Boczek, Pietruszka - Ryczkowski, Zawistowski, Danielewicz (71. Grzelak), Bąk (61. Drozdowicz) - Mikołajczak (82. Piotrowski), Górski.

Żółte kartki: Marković, Wojciechowski, Kowalczyk (Ruch).

Sędzia: Sylwester Rasmus (okręg Toruń).

90+4 min KONIEC! Ruch - Chojniczanka 1:1. MKS awansował na drugie miejsce w Nice I lidze. Kolejny mecz w sobotę u siebie z Zagłębiem.

90+3 min Niecelny strzał Drozdowicza.

90+2 min Jeszcze 120 sekund.

90+1 min Trzecia kartka dla gracza Ruchu.

90 min Rozpoczęła się ostatnia minuta. Sędzia pewnie dorzuci z cztery.

89 min Statystyki: strzały celne 3-5. Niecelne 6-4.

88 min Chwila przerwy. Opatrywany Marković.

88 min Jesienią Chojniczanka zdobyła zwycięskiego gola z Ruchem w czwartej minucie doliczonego czasu. Trzeba wierzyć do końca w zwycięstwo.

86 min Niecelny strzał Grzelaka. Od bramki bramkarz Ruchu.

84 min Sporo niedokładności z jednej i drugiej strony. Czy komuś uda się przechylić szalę zwycięstwa na swoją stronę?

82 min Trzecia zmiana. Piotrowski za Mikołajczaka. To debiut tego zawodnika w oficjalnym meczu.

82 min Wojciechowski złapany w pułapkę ofsajdową.

81 min Chojniczanka remisuje z Ruchem, a tymczasem Miedź obejmuje prowadzenie w Mielcu...

80 min Mamy piąty rzut rożny.

79 min Trzecia zmiana w Ruchu. Balicki za Majewskiego.

77 min Dwie szybkie akcje. Najpierw Hrdlicka wyłapał piłkę po wrzutce Grzelaka. Chwilę później Mello próbował zaskoczyć Janukiewicza strzałem przy bliższym słupku. Bramkarz chwycił futbolówkę.

76 min W drugiej połowie grę prowadzi Chojniczanka. To ona stworzyła sobie lepsze okazje. Co z tego, skoro na tablicy wyników nadal remis po jeden.

75 min Kolejna kartka dla piłkarza z Chorzowa. Ukarany Wojciechowski za dyskusję.

74 min Druga zmiana w Ruchu. Mello za Słomę.

73 min Ruch miał szansę na kontrę. Na szczęście akcja została szybko zatrzymana.

71 min Zastąpił Danielewicza. Trener Brede ma w rękawie jeszcze jedną zmianę, a trener Fornalak dwie.

71 min Za chwilę pojawi się Grzelak. Jego doświadczenie może przydać się w końcówce spotkania.

70 min Jeszcze 20 minut nadziei na zwycięstwo. Sporo fauli w tym fragmencie gry.

69 min Niestety bez strzału celnego. W rzutach rożnych 5:4 dla gospodarzy.

68 min Mamy kolejny korner.

67 min Faul i od rzutu wolnego Ruch na własnej połowie.

66 min Rzut rożny dla Chojniczanki.

65 min Zmiana w Ruchu. Trojak za Bogusza.

64 min Groźnie pod bramką Chojniczanki. Niezły strzał Bogusza z 20 metrów i Janukewicz z trudem wybija na rzut rożny.

61 min Do wejścia szykowany Drozdowicz. Zmieni Bąka.

60 min Niezły strzał Danielewicza z 20 metrów. Hrdlicka łapie nisko lecącą piłkę.

59 min Dobra interwencja Boczka w obronie. Zaraz minie godzina gry. Nadal remis 1:1.

58 min Teraz rzut rożny dla Chojniczanki, może teraz???

57 min Zaaaaaawistowski... nad poprzeczką!

56 min Po chwili rzut wolny dla Chojniczanki blisko pola karnego Ruchu po faulu Markovicia.

56 min Ostatnie fragmenty dla Ruchu. Tym razem za mocne podanie Wojciechowskiego.

55 min W polu karnym Chojniczanki pada Słoma. Nie ma karnego.

54 min Niezła wrzutka Kowalskiego. Na szczęście żaden z jego kolegów nie zamknął akcji.

52 min Teraz atak Chojniczanki! Dwa uderzenia drużyny z Chojnic. Pierwszy zablokowany, drugi niecelny (nad bramką).

50 min Niecelny strzał Kowalczyka.

49 min Dwa rzuty wolne dla Ruchu w odstępie 120 sekund.

47 min Bez zmian w jednym i drugim zespole. Mecz w Chorzowie ogląda 4 440 kibiców.

46 min GRAMY! Od środka Ruch.

45+2 min. Koniec I połowy. Ruch - Chojniczanka 1:1.

45 min Sędzia dorzuca dwie minuty.

45 min Hrdlicka od bramki. Za chwilę koniec I połowy.

44 min Dyskusja między sędzią Rasmusem i Kowalskim. Skończyło się na słownym upomnieniu pomocnika Ruchu.

43 min Centro-strzał Słomy. Piłka przeleciała blisko słupka.

41 min Niespełna pięć minut do końca I połowy. Czy komuś uda się jeszcze zagrozić w I połowie?

40 min Centra z rzutu wolnego. Dobre piąstkowanie Hrdlicki.

39 min Kartka dla Markovicia.

38 min Ponownie centra Hołowni z narożnika. Bez większego zagrożenia.

36 min Teraz korner dla Ruchu. Szarżował Villafane.

35 min Chwila przerwy w grze. W polu karnym gospodarzy opatrywany Wojtek Lisowski.

34 min Kolejna interwencja słowackiego bramkarza! Ruch miał sporo szczęścia.

33 min AJJJJJJ!!! Znowu Ryczkowski. Tym razem skrzydłowy próbował szczęścia z 25 metrów. Hrlicka odbija piłkę i Chojniczanka ma rzut rożny.

32 min Gospodarze szukają w polu karnym Za pierwszym razem obrońcy przecięli podanie. Za drugim napastnik Ruchu był na spalonym.

30 min Pół godziny meczu za nami. Nadal remis 1:1 po golach Majewskiego w 10. i Ryczkowskiego w 14. minucie.

29 min Teraz groźny strzał chojniczan z 16 metrów. Próbował Bąk - strzelec dwóch bramek z jesiennego pojedynku w Chojnicach. Hrdlicka na raty łapie piłkę.

28 min Chojniczanka skutecznie przerywa kolejną akcję gospodarzy.

26 min Dobra akcja miejscowych. Na szczęście Słoma za długo zwlekał ze strzałem i został zablokowany.

24 min Majewski z Kowalskim doskoczyli do arbitra. Według nich piłkarz Chojniczanki zagrał nieprzepisowo. Sędzia Rasmus każe grać dalej.

22 min Wyrównane spotkanie w Chorzowie. Żadna z drużyn nie forsuje tempa. Przede momentem faulowany na środku boiska Danielewicz.

18 min Na spalonym jeden z graczy Ruchu. Od rzutu wolnego MKS.

16 min Teraz Chojniczanka napiera. Ruch w odwrocie.

15 min Najmłodszy gracz w szeregach MKS-u miał sporo miejsca w polu karnym. "Rysiu" popisał się precyzyjnym strzałem. Piłka wpadła do bramki tuż przy słupku.

14 min REMIS!!! GOL DLA CHOJNICZANKI!!!

12 min Nie minął kwadrans, a Chojniczanka już musi gonić wynik.

11 min Strzelcem gola Majewski po podaniu Kowalskiego ze skrzydła. Napastnik Ruchu wpakował piłkę do bramki z bliskiej odległości.

10 min Niestety już 0:1 w plecy. Gol dla Ruchu.

10 min W meczu rozegranym w Chojnicach wpadło aż siedem bramek. Chojniczanka wygrała 4:3. Co ciekawe wszystkie gole zostały zdobyte w II połowie.

9 min Faul Boczka na Kowalskim. Stoper Chojniczanki w poprzednim spotkaniu wyleciał z boiska po dwóch żółtych kartkach.

8 min Centra z prawej strony. Na posterunku Hrdlicka.

7 min Chojniczanka spokojnie rozgrywa piłkę na własnej połowie. Bez zagrożenia pod bramką Ruchu ze strony gości.

5 min Drugi rzut rożny dla gospodarzy. Tym razem gorsza centra Hołowni. Na trybunach doping dla miejscowych "Do boju Niebiescy!".

2 min Pierwsza akcja Ruchu i rzut rożny dla miejscowych.

1 min GRAMY!!! Od środka Chojniczanka.

Godz. 17.58 Zespoły wychodzą na murawę.

Godz. 17.55 Na ławce Chojniczanki oprócz sztabu szkoleniowego usiądą dzisiaj Wnuk, Kieruzel, Grzelak, Biskup, Fila, Drozdowicz i Piotrowski.

Godz. 17.46 Dzisiejszy mecz poprowadzi Sylwester Rasmus. Na liniach pomagać będą mu Marcin Sadowski i Bartosz Kaszyński.

Godz. 17.38 Za nieco ponad 20 minut początek spotkania. Na boisku trwa rozgrzewka. Znamy już składy obydwu ekip.

Witamy i zapraszamy na relację tekstową z meczu 26. kolejki Nice I ligi. Ruch Chorzów zagra u siebie z Chojniczanką. Początek pojedynku w środę o godz. 18.00.