Bramki: 0:1 - Lisowski (sam., 11.), 0:2 - Cristovao (34.)

Chojniczanka: Janukiewicz - Lisowski (82. Fila), Wołąkiewicz, Boczek, Pietruszka - Zawistowski (c), Grzelak (63. Mikołajczak) - Ryczkowski, Steblecki, Drozdowicz (78. Bąk) - Górski.

Zagłębie: Kudła - Nawotka, Jędrych, Cichocki, Puchacz, Cristovao, Rzonca, Milewski (64. Babiarz), Nowak  (c), Banasiak (72. Wrzesiński), Sanogo (86. Makowski).

Żółte kartki: Zawistowski, Grzelak, Lisowski, Steblecki, Drozdowicz (Chojniczanka) - Wrzesiński, Babiarz (Zagłębie).

Czerwona kartka: Bąk (87. - uderzenie rywala)

Sędzia: Piotr Idzik.

90+5 min Koniec. Chojniczanka - Zagłębie 0:2. W pełni zasłużone zwycięstwo gości. Dziękujemy za uwagę.

90+3 min Korner dla Chojniczanki.

90+1 min Na trybuny wyrzucony asystent trenera Kościukiewicz.

90 min Niecelny strzał Zawistowskiego. Sędzia dolicza 5 minut.

89 min Rzut wolny dla Chojniczanki na 16 metrze.

87 min Czerwona dla Bąka. Żółta dla Babiarza. Gramy w dziesiątkę...

86 min Ostatnia zmiana w Zagłębiu. Makowski za Sanogo.

85 min Wrzutka Pietruszki. Górski uderzył z półobrotu. Niecelna próba.

84 min Piłka w ląduje w "koszyczku" Kudły po wrzutce Zawistowskiego z rzutu wolnego.

82 min Mamy też trzecią zmianę. Wszedł Fila za Lisowskiego.

82 min Pierwsza kartka dla gracza z Sosnowca. Ukarany Wrzesiński.

81 min Miękka wrzutka Mikołajczaka. Górski zamiast w stronę brami odbił piłkę głową w kierunku boiska.

79 min Za mocne podanie w kierunku wchodzącego z głębi pola Zawistowskiego.

79 min Cristovao wyszedł z kontrą i strzelił blisko prawego słupka. Mogło być 0:3...

78 min Zmiana. Bąk za Drozdowicza.

76 min Kolejna kartka. Tym razem dla Drozdowicza. Gra nie klei się gospodarzom.

73 min Kartka dla Stebleckiego.

72 min Druga zmiana w zespole gości.

71 min Steblecki za mocno do Mikołajczaka. Napastnik wrzucił piłkę już zza linii końcowej.

70 min Zostało coraz mniej czasu. Zagłębie mądrze broni wyniku. Chojniczanka nie wie jak dobrać się do rywala.

67 min Kartka dla Lisowskiego.

65 min Korner dla gości po zablokowaniu wrzutki przez Lisowskiego.

64 min Zmiana też w Zagłębiu. Babiarz za Milewskiego.

63 min Zmiana. Mikołajczak za Grzelaka.

62 min Górski wychodzi sam na sam, ale po momencie gubi piłkę...

60 min Ten sam zawodnik przed momentem fatalnie dośrodkował.

59 min Kartka dla Grzelaka.

58 min Jędrych wybił piłkę po centrze Pietruszki.

56 min Kolejna wrzutka w pole karne Zagłębia. Piłka przelatuje nad głowami wszystkich graczy i wychodzi poza boisko.

55 min Dobry strzał Drozdowicza. Niestety piłka zamiast do bramki przelatuje bardzo blisko słupka.

52 min Zagłębie już gra na czas. Goście kradną czas. Mają korzystny wynik, więc nie ma im się co dziwić.

50 min Dobry strzał Ryczkowskiego. Młodzieżowiec przymierzył jednak w sam środek bramki i Kudła spokojnie złapał piłkę.

47 min Chwila przerwy. Sanogo ucierpiał w walce z obrońcami.

46 min GRAMY! Od środka Chojniczanka.

45+2 min Przerwa. Chojniczanka - Zagłębie 0:2. Wracamy za 15 minut.

45 min Rozpoczął się doliczony czas I połowy. Sędzia dorzucił minutę.

44 min Celny strzał Stebleckiego. Kudła na posterunku. Sekundę szybciej dobrą okazję miał Ryczkowski. Skrzydłowy został w ostatniej chwili zablokowany.

41 min Znowu Zagłębie! Tym razem obrońcom MKS-u udaje się zablokować strzał.

41 min Drozdowicz pada w polu karnym. Nie ma mowy o jedenastce.

40 min Pięć minut do końca. Chojniczanka gra dość chaotycznie w ataku. Zagłębie wygląda na zespół, który wie po co tutaj przyjechał.

36 min Rzut wolny dla Chojniczanki. Grzelak trafia w mur, a poprawka Pietruszki bardzo niecelna.

34 min Co za gol! Zagłębie prowadzi po przepięknym strzale Cristovao, który uciekł obrońcom i huknął z powietrza. Piłka odbiła się jeszcze od poprzeczki i wpadła do bramki.

33 min AJJJ!!! Zablokowany strzał Grzelaka z 14 metrów. Gospodarze w natarciu.

32 min Dobra okazja Górskiego. Napastnik Chojniczanki zdecydował się na strzał i został w ostatnim momencie zablokowany. Aut na wysokości pola karnego.

31 min Kolejna akcja miejscowych. Drozdowicz przerzuca piłkę do Ryczkowskiego, który fauluje rywala.

30 min Tym razem faul w ataku. Od rzutu wolnego goście.

29 min Kolejny rzut rożny...

28 min Wrzutka Zawistowskiego z rzutu wolnego. Zagłębie wybija piłkę poza boisko. Korner dla MKS-u.

26 min Szybka odpowiedź Zagłębia. Janukiewicz interweniował poza polem bramkowym. Wybił piłkę prosto pod nogi Banasiaka, który na szczęście huknął daleko od bramki.

26 min Celny, aczkolwiek bardzo lekki strzał Lisowskiego.

24 min Teraz dobrze nogami broni Janukiewicz! Chojniczanka w opałach.

23 min Groźna kontra Zagłębia. Goście mają korner. Kartkę za próbę przerwania kontry faulem obejrzał Zawistowski.

21 min AJJJ!!! Drozdowicz blisko gola na 1:1. Napastnik dostał dobre podanie za plecy, uderzył mocno z powietrza. Piłka po koźle otarła się o słupek i wyszła poza boisko. Jakby trafił Kudła byłby bez szans.

18 min MKS jeszcze bez celnego strzału. Zagłębie od kilku minut prowadzi w Chojnicach po akcji Cristovao i samobójczym golu Lisowskiego.

15 min Po kwadransie doping zaczęli kibice Chojniczanki. Na boisku gospodarze nie radzą sobie z agresywnie grającym Zagłębiem.

14 min Ryczkowski nie zrozumiał się z kolegami. Młodzieżowiec zagrał prostopadłą piłkę "do nikogo" i Kudła przy piłce.

13 min Na stadionie pojawili się właśnie kibice Zagłębie. Na razie słychać ich zza muru.

11 min Niestety, samobójczy gol Lisowskiego. Obrońca źle przeciął podanie wzdłuż bramki.

10 min Odrobinę za mocne zagranie w kierunku Drozdowicza. Kudła wyszedł z bramki i złapał piłkę.

8 min Bardzo niecelny strzał Stebleckiego z 30 metrów. Brawo za odwagę.

6 min Akcja Drozdowicza i Lisowskiego na prawej stronie. Gracze z Chojnic pogubili się i ostatecznie stracili piłkę.

4 min Tym razem gracz MKS-u, a konkretniej Grzelak dopuścił się przewinienia pod polem karnym rywala.

2 min Faul na Lisowskim w ataku. Zagłębie odważnie ruszyło do przodu.

1 min GRAMY!!!

Godz. 17.00 Prezes Polasik i wiceprezes Klauzo przed meczem wręczyli pamiątkowe koszulki Grzelakowi i Pietruszce, którzy uzbierali już 100 spotkań w barwach Chojniczanki. Za chwilę zaczynamy!

Godz. 16.58 Oba zespoły wychodzą na boisko. Chojniczanka zagra na czerwono-żółto, a Zagłębie na czarno.

Godz. 16.56 Chojniczanka zagra w składzie: Janukiewicz - Lisowski, Wołąkiewicz, Boczek, Pietruszka - Zawistowski (c), Grzelak - Ryczkowski, Steblecki, Drozdowicz - Górski.

Godz. 16.55 Zagłębie zagra w składzie: Kudła - Nawotka, Jędrych, Cichocki, Puchacz, Cristovao, Rzonca, Milewski, Nowak (c), Banasiak, Sanogo.

Godz. 16.50 Jesteśmy już na stadionie. Wyśmienita pogoda. Słońce nieśmiało wygląda zza chmur. Zawodnicy są już po rozgrzewce.

Witamy i zapraszamy na relację tekstową z meczu 26. kolejki Nice I ligi. Chojniczanka zagra u siebie z Zagłębiem Sosnowiec. Początek pojedynku w sobotę o godz. 17.00.