Zamknij

Ekstraklasa już w sobotę? Red Devils blisko awansu

12:30, 14.04.2018 | M.S
REKLAMA
Skomentuj

Już tylko dwa punkty dzielą „Czerwone Diabły” od awansu do futsalowej elity. Możliwe, że korki od szampanów wystrzelą już w sobotę wieczorem. Wystarczy, że drużyna Red Devils ogra u siebie KS Futsal Leszno.

Lider grupy północnej I ligi Red Devils ma na koncie 45 punktów. Cztery oczka mniej zgromadziły Constract Lubawa i Helios Białystok. Chojniczanie w ostatnich dwóch kolejkach zmierzą się z ósmym KS Futsal Leszno  u siebie oraz ostatnim Teamem Unisław na wyjeździe. Ten pierwszy mecz odbędzie się w sobotę 14 kwietnia na hali przy ul. Huberta Wagnera. Jeżeli podopieczni Andrzeja Biangi wygrają z ekipą z Leszna, to będą mogli świętować.

W przypadku remisu lub porażki nie wszystko będzie stracone. Wówczas „Czerwone Diabły” będą musiały zdobyć punkty w Unisławiu lub liczyć na porażki Constracu i Heliosu.

 

REKLAMA
W okresie ciszy wyborczej tj. w okresie 24 godzin poprzedzających dzień wyborów i aż do chwili zakończenia głosowania zabronione jest prowadzenie agitacji wyborczej na rzecz kandydatów w jakiejkolwiek formie. Publikacja na portalu internetowym jakichkolwiek komentarzy mających charakter agitacji wyborczej może zostać uznana za naruszenie przepisów ustawy Kodeks Wyborczy oraz stanowi czyn zagrożony karą grzywny (art. 498 ustawy z dnia 5 stycznia 2011 r. - Kodeks wyborczy, t.j. Dz. U. z 2018 r. poz. 754 z późn. zm.)

Komentarze (0)

Brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

© czas.tygodnik.pl | Prawa zastrzeżone