Bramki: 1:0 - Szysz (23. - rzut karny), 2:0 - Szysz (61.), 3:0 - Bonin (74.)

Górnik: Prusak - Sasin, Flis, Szysz, Łuszkiewicz, Bonin, Pruchnik, Kasperkiewicz, Szewczyk (59. Suchanek), Pitry, Mosnikov.

Chojniczanka: Janukiewicz - Fila, Boczek (46. Danielewicz), Jończy, Pietruszka - Wołąkiewicz, Paprzycki - Biskup (51. Ryczkowski), Steblecki, Bąk - Mikołajczak.

Żółte kartki: Wołąkiewicz (Chojniczanka).

Sędzia: Korpalski (Toruń).

90+3 min Koniec meczu. Górnik pewnie pokonuje Chojniczankę. Gospodarze wygrali 3:0 po dwóch golach Szysza i jednym Bonina. Kolejny mecz gramy w środę ze Stalą Mielec w Chojnicach. Dziękujemy za uwagę!

90+1 min Seria kornerów dla gospodarzy. W rzutach rożnych już 6:5 dla miejscowych. Końcowe fragmenty spotkania.

90 min Rozpoczęła się ostatnia minuta regulaminowego czasu gry.

89 min Od momentu trzeciej bramki dzieje się mało w Łęcznej. Wszyscy wiedzą jak to się skończy...

86 min Ukarany Wołąkiewicz, który nie zagra w środę ze Stalą.

85 min Druga kartka w tym meczu dla zawodnika MKS-u.

83 min Odliczanie do końcowego gwizdka trwa. Kibice Górnika mogą być pewni trzech punktów.

82 min Suchanek przed szansą! Tym razem Janukiewicz nie daje się pokonać rywalowi.

77 min Faul na Górskim. Danielewicz prosto w mur.

75 min Kropkę nad "i" postawił Bonin. Precyzyjny strzał i trzeci gol dla gospodarzy.

74 min Górnik trzy, Chojniczanka zero. Brak słów. Nokaut w Łęcznej.

73 min Przed chwilą próbował Bąk. Teraz strzelał Górski. Pudło.

71 min Chojniczankaaaa... niecelne uderzenie. Od bramki Górnik.

69 min Czwarty korner dla Chojniczanki po dobrym strzale Paprzyckiego i jeszcze lepszej obronie Prusaka.

66 min Bardzo niecelny strzał Danielewicza z wolnego.

64 min Piłka znowu o centymetry minęła słupek Chojniczanki. Gospodarze z drugim rzutem rożnym.

63 min Jeżeli Górnik dzisiaj wygra (a sporo na to wskazuje), to zrobi ważny krok w kierunku utrzymania. Natomiast Chojniczanka, jak to Chojniczanka sama skomplikuje sobie sytuację w tabeli.

61 min Szysz podwyższa prowadzenie i zdobywa dzisiaj drugą bramkę. Młody zawodnik bohaterem Łęcznej, a Chojniczanka stoi pod ścianą. Już teraz nawet remis oddalił się bardzo, ale to bardzo daleko.

60 min Niestety, już 0:2...

59 min Zmiana w Górniku. Suchanek za Szewczyka.

59 min Chwila przerwy. Zderzenie Danielewicza z bramkarzem Górnika. Potrzebna pomoc medyczna.

58 min Trzeci korner dla MKS-u w tym spotkaniu po akcji Danielewicza z Bąkiem.

56 min Okazja, Górski! Zabrakło niewiele...

55 min Tymczasem trzecia zmiana w Chojniczance. Górski za Mikołajczaka. Rzadko spotykana sytuacja, ale do odważnych świat należy.

53 min To powinno być 2:0! Szewczyk uderza, a Janukiewicz jakimś cudem broni. Kapitalna interwencja bramkarza MKS-u!!!

51 min Zmiana. Ryczkowski za Biskupa. Trener Brede przeprowadził już dwie roszady.

50 min Dobre uderzenie Bąka. Piłka niestety przelatuje minimalnie nad poprzeczką.

48 min Chojniczanka miała sporo szczęścia! Mogło być już 2:0. Na nasze szczęście piłka po strzale Mosnikova odbiła się od jednego z graczy Górnika. Gdyby nie to wpadłaby do bramki.

47 min Wczoraj w I lidze rozegrano trzy spotkania, a dzisiaj zakończyło się już jedno. Przegrała Miedź w Tychach, wygrała Stal Mielec z Wigrami, a Zagłębie pokonało Chrobrego. W tym momencie Chojniczanka jest na czwartym miejscu. Wieczorem w Olsztynie powalczy GKS Katowice.

46 min Jedna zmiana w Chojniczance. Danielewicz za Boczka.

46 min Początek drugiej połowy w Łęcznej!

45 min Koniec pierwszej połowy. Górnik - Chojniczanka 1:0.

44 min Nic z tego. Po wrzutce... kontra gospodarzy.

43 min Faul na Boczku przed polem karnym. Jest szansa na bezpośredni strzał z rzutu wolnego.

42 min Czegoś dzisiaj brakuje w akcjach ofensywnych Chojniczanki. Raz dokładności, raz zimnej krwi, raz po prostu szczęścia. Goście oddali dzisiaj więcej strzałów, częściej są przy piłce, ale w najważniejszej statystyce prowadzi Górnik.

40 min Teraz dwie akcje gospodarzy. Czujni w obronie Boczek i Janukiewicz.

38 min Teraz szczęścia próbował Paprzycki, ale Pruchnik skutecznie blokuje uderzenie pomocnika z Chojnic.

35 min Prusak ratuje Górnika! Przewaga Chojniczanki, ale co z tego? Wynik korzystniejszy dla miejscowych.

33 min Niecelny strzał Stebleckiego.

32 min Skuteczna interwencja w obronie Fili, który zatrzymał Bonina.

30 min Od kilu minut gospodarze prowadzą.Chojniczanka ma jeszcze kwadrans na bramkę wyrównującą.

27 min Chojnicznaka przeprowadza sporo akcji lecz pod bramką rywala brakuje zimnej krwi.

24 min Gol dla Górnika. Szysz strzela bramkę na 1:0.

23 min Rzut karny dla Górnika po zagraniu ręką Boczka.

22 min Pitry blisko gola .Piłka przeleciała minimalnie koło słupka.

20 min Obrońcy Chojniczanki muszą uważać na Szysza, najlepszego strzelca Górnika w tym sezonie.

16 min Miejscowi kibice głośno dopingują swój zespół, który walczy o utrzymanie.

14 min Bardzo aktywny w Łęcznej jest Steblecki. Kolejna jego akcja i obrońcy Górnika mają z nim problem

12 min Dzisiaj bramkarz Chojniczanki Radek Janukiewicz obchodzi urodziny. Mamy nadzieję, że sprawi sobie prezent i po raz 15 w tym sezonie                    zagra na zero.

5 min Nadal bez goli w Łęcznej.

3 min Dobra interwencja Fili w obronie.

2 min Bardzo szybko sprawdzona forma Prusaka, który broni strzał Biskupa.

1 min GRAMY! Początek meczu w Łęcznej. Do boju MKS!!!

Godz. 15.33 Na ławce MKS-u oprócz sztabu szkoleniowego usiądą Wnuk, Lisowski, Danielewicz, Ryczkowski, Podgórski, Drozdowicz i Górski.

Godz. 15.32 Mamy jedną zmianę za pauzującego za kartki Zawistowskiego wskoczył Boczek na środek obrony. Natomiast z defensywy do środka pomocy został przesunięty Wołąkiewicz.

Godz. 15.30 Skład Chojniczanki: Janukiewicz - Fila, Boczek, Jończy, Pietruszka - Wołąkiewicz, Paprzycki - Biskup, Steblecki, Bąk - Mikołajczak.

Godz. 15.15 Na ławce usiądą bramkarz (były gracz Chojniczanki) Podleśny, Kosznik, Suchanek (również były gracz MKS-u), Wiech, Jarecki, Sosnowski i Lebedyński. Trenerem Górnika jest Bogusław Baniak.

Godz. 15.10 Na niespełna godzinę przed rozpoczęciem spotkania znamy już skład Górnika. Gospodarze wyjdą w takim zestawieniu: Prusak - Sasin, Flis, Szysz, Łuszkiewicz, Bonin, Pruchnik, Kasperkiewicz, Szewczyk, Pitry, Mosnikov.

Witamy i zapraszamy na relację tekstową z meczu 29. kolejki Nice I ligi. Chojniczanka zagra na wyjeździe z Górnikiem Łęczna. Początek pojedynku w sobotę o godz. 16.00.