Chojniczanka: Janukiewicz - Lisowski, Boczek, Jończy, Pietruszka - Piotrowski, Zawistowski (c), Paprzycki, Ryczkowski (59. Steblecki) - Drozdowicz (83. Fila) - Mikołajczak (65. Górski).

Stal: Majecki - Kiercz (c), Dobrotka, Leandro (74. Skoflek), Swędrowski, Gancarczyk (66. Djermanović), Nowak, Arak, Janota, Sadzawicki, Banaszewski.

Żółte kartki: Nowak (Stal).

Sędzia: Jakubik (Mazowiecki ZPN).

90+5 min Koniec meczu! Chojniczanka wygrywa 1:0 ze Stalą!

90+2 min Ostatnie fragmenty spotkania. Panowie, brońcie tego wyniku!

90 min Sędzia doliczył cztery minuty.

90 min Rozpoczęła się ostatnia minuta regulaminowego czasu gry.

88 min Szykuje się nerwowa końcówka w Chojnicach. Stal naciera.

86 min Piotrowski!!! Celny strzał skrzydłowego w krótki róg bramki i broni Majecki.

86 min Niecelny strzał Zawistowskiego z rzutu wolnego.

84 min Majecki wychodzi daleko od bramki i przerywa akcję Chojniczanki.

83 min Trzecia zmiana. Fila za Drozdowicza, czyli obrońca za ofensywnego gracza.

82 min ALEŻ SZCZĘŚCIE! Piłka po strzale z powietrza trafiła w spojenie. Wielkie szczęście Chojniczanki.

80 min Kontra Chojniczanki. Steblecki zamiast do Piotrowskiego podał w kierunku... pięt rywala i akcja przerwana.

79 min Centra Piotrowskiego z prawego skrzydła. Majecki dobrze odczytał intencje gracza z Chojnic.

78 min Dobra interwencja Lisowskiego w obronie.

75 min Skoflek wrzucił ze skrzydła. Na szczęście piłka odchodziła.

74 min Zmiana w Stali. Skoflek za Leandro.

73 min W odpowiedzi bardzo niecelna próba gości.

72 min Dwie dobre akcje MKS-u. Najpierw Piotrowski wrzucił, a piłka minęła wszystkich w polu karnym. Po chwili Steblecki spudłował w dobrej sytuacji. Kibice chwycili się za głowy.

70 min Nadal goście są dłużej przy piłce. Jednak wynik bez zmian. Tymczasem w Legnicy Miedź strzeliła gola na 1:1 z Olimpią.

67 min Niecelna centra Piotrowskiego. Piłka ląduje za bramką.

66 min Zmiana też w Miedzi. Gancarczyk zszedł, Djermanović wszedł.

65 min Wchodzi za niego Górski.

64 min Będzie zmiana. Zejdzie Mikołajczak.

63 min Goście przycisnęli! Przez kilka sekund piłka nie opuściła pola karnego Chojniczanki. Na szczęście bez strzału.

62 min Leandro na główkę Araka. Kiepski strzał byłego gracza Ruchu.

61 min Sadzawicki wysoko nad poprzeczką.

60 min Goście muszą odważniej zaatakować. Zostało im pół godziny. Chojniczanka nastawiona na kontrę.

59 min Zmiana. Steblecki za Ryczkowskiego.

58 min Kolejne ostrzeżenie Stali. Uderzenie z dystansu gości. Na szczęście niecelne.

56 min Ależ sytuacja Stali! To powinno być 1:1. Arakowi zabrakło centymetrów by wepchnąć piłkę do bramki z kilku metrów.

51 min Dobre podanie do Drozdowicza! Spalony...

49 min Banaszewski z dystansu. Celnie, ale Janukiewicz nie dał się zaskoczyć.

47 min Pierwsza akcja po stronie Chojniczanki. Niecelne uderzenie.

46 min Gramy! Bez zmian z obu stron.

Dobra połowa w wykonaniu Chojniczanki. Gospodarze stworzyli sobie kilka sytuacji z czego jedną wykorzystali w 10. minucie. Stal również przeprowadzała groźne akcje, ale Janukiewicz nie dał się pokonać. Wracamy za 15 minut.

45 min Przerwa.

45 min Końcówka I połowy.

43 min Dwa auty dla Chojniczanki na wysokości pola karnego. Piłka trafia do Zawistowskiego. Kapitan za długo zwleka ze wrzutką i traci ją.

42 min Odrobinę za mocne podanie do Ryczkowskiego. Od bramki Majecki.

40 min Pięć minut do końca I połowy.

39 min Wrzutka, zamieszanie, uderzenie Lisowskiego z półobrotu! Piłka zostaje w polu karnym. Liniowy pokazuje pozycję spaloną jednego z graczy.

38 min Faul na Mikołajczaku. Rzut wolny.

37 min Atak Stali zakończony tym razem bardzo niecelnym uderzeniem.

35 min Znowu Janukiewicz! Bramkarz Chojniczanki jest dzisiaj czujny i nie daje się zaskoczyć rywalowi. Oby tak do końca.

35 min Dziesięć minut do końca I połowy. Chojniczanka prowadzi 1:0.

34 min Dobry, kąśliwy, celny strzał gracza z Mielca. Dobra interwencja Janukiewicza.

32 min Zawistowski za mocno do Piotrowskiego. Od bramki Stal.

30 min Rzut rożny dla Stali.

29 min Zawistowski uderza z 12 metrów nad bramką. Szkoda, że zabrakło precyzji. Majecki był zasłonięty.

27 min Dwa ostrzeżenia Chojnicznki. Oby udało się jeszcze coś strzelił do przerwy.

26 min Ależ interwencja Majeckiego! Bramkarz Stali popisuje się piękną paradą po strzale głową gracza z Chojnic. Później Majecki jest faulowany przy próbie wznowienia gry.

25 min Dobra akcja gospodarzy. Piotrowski dobrze zauważył niepokrytego Pietruszkę. Ten wrzucił do Mikołajczaka, którego w ostatniej chwili zablokowali obrońcy.

22 min Za mocna wrzutka obrońcy Stali. Od bramki Janukiewicz.

22 min Spokojniejszy fragment. Dużo strat w środku boiska. Lekka przewaga przyjezdnych.

18 min Groźna wrzutka na bliższy słupek. Na szczęście uderzenie niecelne.

18 min Teraz przewaga Stali. Janukiewicz tym razem popisuje się refleksem i odbija piłkę. Korner dla gości.

16 min Akcja za akcję. Najpierw Lisowski dobrze wrzuca piłkę na piąty metr, a Mikołajczaka ubiegają obrońcy. Chwilę później Nowak w dobrej sytuacji strzela nad poprzeczką.

15 min Kwadrans meczu za nami. Chojniczanka prowadzi po trafieniu Lisowskiego.

12 min Janukiewicz wychodzi z bramki i zatrzymuje akcję gości. Dobra interwencja golkipera MKS-u.

11 min Wymarzony początek gospodarzy, którzy w wirtualnej tabeli wskakują na drugie miejsce.

10 min GOOOOOOL!!! Zawistowski wrzuca na głowę Lisowskiego, a ten pakuje piłkę do bramki!!! Chojniczanka prowadzi 1:0!!!

9 min Dobra centra Zawistowskiego. Mamy korner.

8 min Rzut wolny po faulu na Mikołajczaku.

5 min Niecelny strzał Zawistowskiego z niespełna 30 metrów.

2 min Grożna akcja Chojniczanki. Wrzutka Ryczkowskiego i piłkę łapie Majecki.

1 min GRAMY! Sędzia Jakubik zagwizdał po raz pierwszy. Chojniczanka atakować będzie na bramkę od strony klubu.

Godz. 19.55 Zawodnicy zaraz wyjdą na boisko. Słońce już zaszło. Za chwilę zaczynamy.

Godz. 19.15 Na ławce Chojniczanki usiądą Wnuk, Fila, Biskup, Bąk, Podgórski, Steblecki, Górski. Natomiast na ławce Stali obecni będą Strączek, Lech, Soljić, Djermanović, Skoflek, Marciniec i Wroński.

Godz. 19.13 Skład Stali: Majecki - Kiercz (c), Dobrotka, Leandro, Swędrowski, Gancarczyk, Nowak, Arak, Janota, Sadzawicki, Banaszewski.

Godz. 19.12 Jesteśmy już na stadionie. Mamy już składy. Jedenastka Chojniczanki: Janukiewicz - Lisowski, Boczek, Jończy, Pietruszka - Piotrowski, Zawistowski (c), Paprzycki, Ryczkowski - Drozdowicz - Mikołajczak.

Witamy i zapraszamy na relację tekstową z meczu 30. kolejki Nice I ligi. Chojniczanka podejmie na własnym boisku Stal Mielec. Początek pojedynku w środę o godz. 20.00.