Bramki: 0:1 - Surdykowski (24.), 1:1 - Adamec (90+2.)

Wigry: Węglarz – Straus, Kuriata, Sabiłło (70. Stasiak), Bartczak, Adamec, Kaczmarczyk (46, Olszewski), Piekarski, Karankiewicz (c), Kwaśniewski, Pawłowski (46. Karbowy).

Chojniczanka: Janukiewicz - Pietruszka, Wołąkiewicz, Boczek, Deleu - Pyłypczuk, Paprzycki, Zawistowski (c), Trochim (65. Piotrowski), Foszmańczyk - Surdykowski (80. Drozdowicz).

Żółte kartki: Bartczak, Adamec, Kuriata (Wigry) - Foszmańczyk, Drozdowicz, Piotrowski, Pyłypczuk (Chojniczanka).

Czerwona kartka: Bartczak (Wigry, 73. - za drugą żółtą).

Sędzia: Sulikowski (Gdańsk).

90+3 min Koniec. Remis w Suwałkach.

90+2 min Adamec w samo okienko. Niestety, ale pisaliśmy, że nie takie cuda działy się w piłce. Chojniczanka znowu nie wygrywa wygranego meczu.

90+2 min Niestety... koszmar trwa. REMIS W SUWAŁKACH!

90+1 min Rozpoczął się doliczony czas gry. Teraz gospodarze w natarciu.

90 min Po rzucie rożnym korner! Trzeba uważać!!!

90 min Czwarta kartka dla gracza z Chojnic i rzut wolny dla Wigier. Ukarany Pyłypczuk.

89 min Rozpoczęła się ostatnia minuta regulaminowego czasu gry.

87 min Sędzia Sulikowski coraz częściej sięga do kieszeni. Kolejna kara dla miejscowych. Tym razem Kuriata. Wcześniej kartkę obejrzał Piotrowski z Chojniczanki.

85 min Adamec z kartką.

85 min Końcówka meczu w Suwałkach. Dość chaotyczne są ostatnie minuty. Mało sytuacji podbramkowych.

83 min Janukiewicz kolejny raz radzi sobie ze strzałem rywali.

82 min Kartka dla Drozdowicza. Przywitał się z boiskiem podobnie jak Danielewicz przed tygodniem.

82 min Gospodarze nie wyglądają na zespół, który miałby zaraz zapędzić Chojniczankę do narożnika i okładać go z każdej strony. Trzeba uważać na faule w pobliżu pola karnego i możliwość wrzutki. Stałe fragmenty to jedyna broń miejscowych.

80 min Zmiana, kolejna ofensywna. Drozdowicz za strzela gola Surdykowskiego.

80 min Chojniczanka stara się długo utrzymywać przy piłce. Z Wigier jakby zeszło powietrze. Jednak jak to się mówi, nie takie cuda w futbolu się działy. Z dopisywaniem trzech punktów gościom trzeba jeszcze poczekać około kwadrans.

77 min Gospodarze w bardzo trudnej sytuacji, ale nie mają nic do stracenia. Wigry walczą w dziesiątkę, Chojniczanka broni jednobramkowej przewagi.

73 min Kompletnie niepotrzebny faul Bartczaka na bramkarzu. Czerwona kartka w konsekwencji dwóch żółtych!!!

71 min Zmiana w Wigrach. Sabiłło schodzi, Stasiak wchodzi.

71 min Coraz mniej czasu pozostało miejscowym. Wigry muszą ruszyć zdecydowaniej. Chojniczanka będzie mogła grać z kontry. Jest na boisku szybki Piotrowski, który ma dużo sił.

68 min Rzut wolny dla Wigier na 25 metrów od bramki MKS-u. Celny strzał Karbowego. Broni Janukiewicz.

67 min Przed momentem Piotrowski zmienił Trochima.

67 min Wigry pokazały jak gra się do końca przed tygodniem w Jastrzębiu Zdroju. Wtedy to Bartczak strzelił zwycięską bramkę w 82. minucie. Goście muszą być czujni do ostatnich sekund. W ostatnich akcjach w szeregach gospodarzy aktywni Olszewski i Karbowy, czyli rezerwowi. Na szczęście zabrakło dokładności w ich zagraniach.

64 min Chojniczanka stara się kontrolować boiskowe wydarzenia. Pomimo to Wigry od czasu do czasu wychodzą z nieśmiałą kontrą. Przed momentem Deleu przerwał akcję miejscowych faulem. Na szczęście dla niego bez kartki. W tych nadal po jeden.

63 min Kwaśniewski celnie przymierzył z dystansu, ale za słabo, żeby zaskoczyć Radka Janukiewicza.

63 min Trener Cecherz podobnie jak przed tygodniem czeka ze zmianami. Z Sandecją zaczął wpuszczać rezerwowych w ostatnim kwadransie. Ciekawe czy i tym razem wykona podobny manewr?

62 min Ogromna przewaga Chojniczanki w strzałach celnych (6 do 1). Szkoda, że w golach tylko 1 do 0.

59 min Trochim podobnie jak przed tygodniem dużo biega, stara się, przepycha z rywalami. Po faulu Wigry domagają się kartki dla chojnickiego "9".

57 min Kolejna niecelna próba gospodarzy. Trzeba uważać! Janukiewicz zacznie od bramki.

55 min Jest i piąty korner. Im bliżej będzie końca, tym Wigry będą atakować większą ilością graczy. Warto więc odskoczyć rywalowi na dwa gole.

53 min Karbowy odzyskał futbolówkę i uderzył bez namysłu. Nieudana próba, ale przynajmniej spróbował.

52 min Błąd Strausa przy linii bocznej niewykorzystany przez Chojniczankę. Warto przeprowadzać akcję właśnie jego stroną. Nie wygląda pewnie.

51 min Czwarty korner dla MKS-u.

50 min Na początku drugiej części lepsze wrażenie sprawiają gospodarze.

48 min Kartka dla Foszmańczyka.

46 min Trener Wigier szybko zareagował. Dwie zmiany w zespole gospodarzy. Olszewski za Kaczmarczyka i Karbowy za Pawłowskiego. Chojniczanka bez roszad.

46 min Rozpoczęła się II połowa. Od środka MKS. Gramy!

45+2 min Koniec I połowy. Wigry - Chojniczanka 0:1. Wracamy za 15 minut.

45 min Sędzia dolicza 2 minuty.

45 min Rozpoczął się doliczony czas gry I połowy.

43 min Wrzutka Zawistowskiego. Odrobinę za mocna. Od około 20 minuty Chojniczanka ma zdecydowaną przewagę i powinna prowadzić w Suwałkach już 2:0.

41 min Żeby to później się nie zemściło na zespole gości. To musiał być gol. Węglarz już leżał na murawie. Wystarczyło trafić w duży prostokąt 7 metrów na 2 metry. Trudno. Za chwilę koniec I połowy.

40 min Surdykowski marnuje 100 procentową szansę. Napastnik mając pustą bramkę przenosi piłkę nad poprzeczką z kilku metrów! Szkoda...

39 min Przewaga gości w tym fragmencie spotkania. Kolejny korner dla Chojniczanki.

37 min Znowu w natarciu Chojniczanka. Kolejny celny strzał z kilku metrów. Świetna parada Węglarza i drugi korner w tym spotkaniu.

34 min Sporo się dzieje w Suwałkach. Tym razem Bartczak wychodził sam na sam. Jednak sędzia zauważył, że pomocnik faulował Boczka. Rzut wolny dla MKS-u.

33 min AJJJJ!!! Trochim strzela, poprawka Surdykowskiego! Górą Węglarz. To mogło być 2:0!

32 min Pierwszy korner dla MKS-u.

31 min Kaczmarczyk! Dobry strzał. Piłka przelatuje tuż nad poprzeczką.

30 min Upały panują także w Suwałkach. Chwila przerwy "na wodę".

28 min Centra Bartczaka. Sytuacja wyjaśniona.

27 min Drugi korner dla Wigier. Gospodarze będą chcieli szybko odpowiedzieć. Trzeba być czujnym. Nikt nie chce powtórki z 1. kolejki, gdy Chojniczanka prowadziła 2:0 i 3:1, a ostatecznie zremisowała z Sandecją.

25 min Wrzutka Zawistowskiego w pole karne z rzutu wolnego, główka Surdykowskiego i Chojniczanka prowadzi 1:0 od 24. minuty.

25 min Jaaaaanusz SUUUUURDYKOWSKI!

24 min GOOOOOOL!!! CHOJNICZANKA!!!

20 min Odważna i dobra próba Deleu. Piłka po rykoszecie mogła zaskoczyć Węglarza. Bramkarz Wigier ostatecznie złapał futbolówkę.

18 min Gospodarze pierwszy raz zatrudnili Janukiewicza. Celny strzał Kwaśniewskiego. Jednak nawet jakby piłka wpadła do siatki, to gola i tak by nie było. Spalony.

15 min Adamec wdał się w drybling przed własnym polem karnym. Ostatecznie został sfaulowany. Kwadrans za nami. Bez bramek w Suwałkach.

13 min Pyłypczuk próbuje szczęścia z dystansu. Piłka przelatuje wysoko nad poprzeczką.

11 min No i mamy pierwszą kartkę. Ukarany nią zawodnik miejscowego klubu - Bartczak.

10 min Bez bramek w Suwałkach. Natomiast faulami możnaby obdzielić kilka walk MMA.

9 min Rzut wolny dla Chojniczanki po faulu na Surdykowskim. Wrzutka i... spalony.

8 min Na ławce MKS-u siedzą dzisiaj bramkarz Wnuk, Danielewicz, Mikołajczak, Drozdowicz, Michalski, Kobryń i kontuzjowany ostatnio Piotrowski.

6 min Pierwszy korner dla gospodarzy.

4 min Dużo walki, mało gry w piłkę. Trwa próba sił.

1 min Gramy! Wigry od środka.

Godz. 16.58 Skład Wigier: Węglarz – Straus, Kuriata, Sabiłło, Bartczak, Adamec, Kaczmarczyk, Piekarski, Karankiewicz (c), Kwaśniewski, Pawłowski.

Godz. 16.55 Skład Chojniczanki: Janukiewicz - Pietruszka, Wołąkiewicz, Boczek, Deleu - Pyłypczuk, Paprzycki, Zawistowski, Trochim, Foszmańczyk - Surdykowski.

Godz. 13.35 Zapraszamy na relację tekstową na żywo z meczu Wigry - Chojniczanka. Początek o godz. 17.00.