Fortuna I liga. Chojniczanka - Raków Częstochowa (RELACJA LIVE)

15:02, 03.08.2018 | M.S.

Stadion Miejski w Chojnicach, piątek, godz. 20.00

CHOJNICZANKA - RAKÓW 2:1 (1:0)

Bramki: 1:0 - Trochim (11.), 1:1 - Malinowski (69.), 2:1 - Wołąkiewicz (78. - rzut karny)

Chojniczanka: Janukiewicz - Deleu, Wołąkiewicz, Michalski, Pietruszka - Zawistowski (c), Paprzycki - Foszmańczyk (73. Pyłypczuk), Trochim (87. Danielewicz), Piotrowski - Surdykowski (90. Mikołajczak).

Raków: Gliwa - Niewulis, Figiel (c) (60. Malinowski), Radwański, Domański, Formella, Schwarz, Mondek (79. Bartl), Góra, Kasperkiewicz, Musiolik (69. Lewicki).

Żółte kartki: Zawistowski, Foszmańczyk (Chojniczanka) - Kasperkiewicz (Raków).

Czerwona kartka:

Sędzia: Krztoń (Olsztyn). Asystenci: Kurt, Mucha. Techniczny: Szczerbowicz.

90+4 min KONIEC! TRZY PUNKTY DLA CHOJNICZANKI!

90+3 min Ostatnie fragmenty. Korner dla Rakowa.

90+2 min Kibice na prostej dopingują MKS, a ten rozpaczliwie broni wyniku.

90+1 min Niepotrzebna strata Piotrowskiego. Raków buduje akcje.

90 min Sędzia dolicza 4 minuty.

90 min Zmiana. Mikołajczak za Surdykowskiego.

89 min Raków naciera. Chojniczanka się broni.

87 min Zmiana. Schodzi Trochim, wchodzi Danielewicz.

85 min Ależ wyjście Janukiewicza! Bramkarz piąstkowaniem powstrzymał Lewickiego. Gdyby nie ta interwencja mogło być po dwa.

83 min Janukiew wyciąga się jak struna i odbija piłkę lecącą pod poprzeczkę po rykoszecie. Korner dla Rakowa.

82 min Raków musi zaatakować. Chojniczanka znowu ma wynik i rywala na widelcu. Jednak Raków łatwo się nie podda.

79 min Stoper MKS-u zmylił Glwię i strzelił nie do obrony. Zmiana w Rakowie. Bartl za Mondka.

78 min GOOOOOOL!!! WOŁĄKIEWICZ!!!

76 min Rzut karny dla Chojniczanki! Kartka dla Kasperkiewicza!

75 min Jedna z nielicznych akcji Chojniczanki. Wrzutka Piotrowskiego. Piłkę przejmuje Surdykowski, który zastawia się, upada i tyle z tego. Faulu nie było.

73 min Zmiana w Chojniczance. Pyłypczuk za Foszmańczyka.

73 min Dobra wrzutka, Lewicki wchodzi i strzela gola głową! Na szczęście spalony...

72 min Wolny dla Rakowa.

72 min Nadal Raków przeważa. Chojniczanka broni się dość chaotycznie.

71 min Zaraz po golu Lewicki zmienił Musiolika.

70 min Trener Cecherz nadal nie dokonuje zmian.

69 min Asysta Mondka, który urwał się obrońcom z prawej strony.

69 min To się musiało tak skończyć. Remis. Gol Malinowskiego, który płaskim strzałem wykończył dośrodkowanie z prawej strony.

66 min Jest szansa na uspokojenie sytuacji. Janukiewicz od bramki.

65 min Dobra interwencja Michalskiego, który wybił na aut gdy gracz Rakowa wychodził sam na sam!

65 min Zagrożenie oddalone, ale piłka jak bumerang wraca w pole karne MKS-u.

64 min Rzut wolny dla gości. Będzie groźnie.

62 min Przerwa na wodę.

60 min Zmiana. Malinowski, Figiel schodzi.

60 min W odpowiedzi Raków! Bardzo groźna akcja i niezły strzał Mondka. Na szczęście minimalnie niecelny.

60 min Dobra wrzutka Piotrowskiego na Trochima. Gliwa w ostatniej chwili przecina dośrodkowanie. Mogło być 2:0!

59 min Faul na Surdykowskim. Jest szansa na chwilowe oddalenie zagrożenia.

58 min Było groźnie! Zablokowany strzał Musiolika. Rzut rożny dla gości.

58 min Raków zamknął Chojniczankę i rozgrywa piłkę w okolicy środka boiska. MKS broni się praktycznie całym zespołem.

55 min Po chwili Janukiewicz wyprzedza szarżującego Musiolika.

55 min Wrzutka Formelli z lewej strony. Do nikogo.

54 min Dobry pressing Surdykowskiego. Raków traci piłkę.

53 min Indywidualna akcja Mondka. Ten podaje do Domańskiego, który wrzuca wprost w Janukiewicza.

52 min Tym razem Zawistowski rozgrywa piłkę z Deleu. Ten centruje na dalszy słupek. Raków oddala zagrożenie.

51 min Teraz Gliwa popisuje się doskonałą interwencją. Piłka leciała w okienku. Uderzał Michalski. Znowu rzut rożny.

50 min Pietruszka ze skrzydła. Odbita piłka. Korner dla Chojniczanki.

49 min W odpowiedzi Chojniczanka. Wrzutka na Surdykowskiego. Szybszy Gliwa.

48 min Niecelny strzał Domańskiego.

46 min Gramy! Bez zmian w obu ekipach.

45 min Przerwa. Chojniczanka - Raków 1:0. Sędzia Krztoń gwizdnął gdy Raków wywalczył rzut rożny...

44 min Złe wybicie Foszmańczyka. Piłka wraca do zawodników Rakowa. Figiel zdecydował się na strzał. Wysoko nad bramką.

42 min Posiadanie piłki na korzyść gości. Jednak to miejscowi prowadzą 1:0.

41 min Chwila przerwy. Wołąkiewicz przyjął piłkę na ciało i leży na boisku. Raków prowadzi grę.

39 min Najpierw Wołąkiewicz przecina podanie Musiolika. Rzut rożny dla Rakowa. Krótkie rozegranie i tym razem Pietruszka wybija piłkę na aut.

37 min Moment przewagi MKS-u. Jednak bez celnego uderzenia.

36 min Teraz było groźnie pod bramką Rakowa! Trochim w ostatniej chwili uprzedzony przez Glwię.Centrował Piotrowski. Korner.

35 min Obraz gry nie uległ zmianie. Raków prowadzi grę, próbuje atakować skrzydłami i środkiem. Jednak z reguły wrzutki czy podania sa za mocne lub niedokładne. Natomiast Chojniczanka skupia się na obronie wyniku.

32 min Pierwszy raz odezwali się kibice Rakowa. Jest ich około 40.

30 min Kwadrans do końca I połowy. Chojniczanka - Raków 1:0.

29 min Kartka dla Foszmańczyka za faul w środku boiska.

28 min Gliwa łapie piłkę wrzuconą w kierunku Surdykowskiego.

27 min Mniej ciekawy fragment meczu. Chojniczanka oprócz rzutów rożnych nie stworzyła większego zagrożenia pod bramką Gliwy.

24 min Raków co rusz zapędza się pod bramkę Chojniczanki. Aktywny jest kapitan Figiel.

21 min Tym razem nic z tego.

21 min Rzut rożny dla MKS-u z tego samego miejsca po którym padł gol.

20 min Zawodnicy Rakowa protestują. Domagają się karnego po rzekomym zagraniu ręką.

18 min Kolejna interwencja Janukiewicza. Tym razem dobrze wyszedł z bramki i złapał futbolówkę po dośrodkowaniu.

16 min Wołąkiewicz przyblokował strzał rywala. Janukiewicz pewnie łapie piłkę.

14 min Kartka dla Zawistowskiego.

13 min Paprzycki traci piłkę na połowie przeciwnika.

12 min Kolejna wrzutka z rożnego Zawistowskiego. Trochim wyprzedza rywala i głową pakuje piłkę do bramki! Brawo!

11 min GOOOOOOL!!! TROCHIM!!!

9 min AJJJJ!!! Było groźnie pod bramką Rakowa. Korner. Wrzucał Zawistowski. Piłka spadła na 10 metr. Jeden z graczy MKS-u uderzył, ale trafił prosto w Gliwę.

7 min Pierwsza, nieśmiała akcja Chojniczanki zakończona spalonym Surdykowskiego.

6 min Leży Trochim. Piłka wybita poza boisko.

4 min Pierwszy korner dla zespołu gości.

3 min Raków prowadzi grę. Piłka krąży na połowie gospodarzy.

1 min Gramy!!! Sporo kibiców na trybunach. Na sektorze gości skromna grupa fanów Rakowa.

Godz. 19.31 Skład Rakowa: Gliwa - Niewulis, Figiel, Radwański, Domański, Formella, Schwarz, Mondek, Góra, Kasperkiewicz, Musiolik.

Godz. 19.30 Jesteśmy już na stadionie. Skład MKS-u: Janukiewicz - Deleu, Wołąkiewicz, Michalski, Pietruszka - Zawistowski, Paprzycki - Foszmańczyk, Trochim, Piotrowski - Surdykowski.

Godz. 15.00 Zapraszamy na relację tekstową na żywo z meczu 3. kolejki Fortuny I liga - Chojniczanka - Raków. Początek o godz. 20.00.