Bramki: 1:0 - Trochim (30.), 1:1 - Kuzma (90+4.)

Chojniczanka: Janukiewicz - Deleu (84. Sylwestrzak), Wołąkiewicz, Michalski, Pietruszka (c) - Piotrowski (68. Zawistowski), Pyłypczuk, Paprzycki, Foszmańczyk - Trochim - Mikołajczak (80. Drozdowicz).

Puszcza: Mleczko - Czarny, Stępień (79. Kuzma), Uwakwe (88. Stefanik), Tomalski, Ryndak, Orłowski, Stawarczyk, Żytek, Mikołajczak (c) (46. Drzazga), Bartków.

Żółte kartki: Paprzycki, Foszmańczyk, Pietruszka (Chojniczanka) - Mikołajczyk, Stawarczyk (Puszcza).

Czerwona kartka:

Sędzia: Łukasz Bednarek (Koszalin).

90+6 min KONIEC. Chojniczanka - Puszcza 1:1.

90+6 min Puszcza ma mało. Rzut wolny, strzał i jeszcze korner.

90+5 min Ile jeszcze razy w tym sezonie stracimy wygraną w doliczonym czasie gry? Kibice mają tego dość.

90+4 min Niestety... gol dla Puszczy. Rezerwowy Kuzma.

90+3 min "Chojna walcząca, Chojna walcząca do końca..." - taka pieśń płynie z trybun.

90+2 min Sylwestrzak do Drozdowicza. Ten na spalonym.

90+1 min Dwa rzuty wolne z rzędu dla Chojniczanki. Trzy punkty blisko!

90 min Sędzia dolicza 6 minut.

90 min Drozdowicz leży na boisku. Goście nie przerywają gry, Na szczęście piłka wychodzi na aut.

89 min Seria wrzutek Puszczy, faulowany Janukiewicz. Bramkarz leży na boisku. Przerwa w grze.

88 min Zmiana. Stefanik za Uwakwe.

87 min AJJJJJ!!! Świetna akcja Sylwestrzaka na skrzydle, podanie do Drozdowicza i słupek!!! Dobre wejście rezerwowych.

85 min Wrzutka, główka i nad bramką. Zacznie Janukiewicz.

84 min Chwila przerwy. Jest też zmiana. Sylwestrzak za utykającego Deleu.

82 min Kartka dla Pietruszka za zatrzymanie groźnej kontry Puszczy. Goście mają rzut wolny.

80 min Teraz roszada w Chojniczance. Schodzi Mikołajczak, wchodzi Drozdowicz.

79 min Zmiana. Kuzma za Stępnia.

78 min Zaaaawistowski... za krótko.

78 min Rzut wolny dla Chojniczanki spod linii bocznej. Jest szansa na centrę.

75 min Znowu dobra centra, główka i Janukiewicz bez problemów. Akcje Puszczy są coraz groźniejsze.

73 min Groźna wrzutka w pole karne Chojniczanki. Obrońca wybija piłkę głową na rzut rożny.

70 min Teraz udało się utrzymać piłkę Chojniczance nieco dalej od własnej połowy. Po serii podań minimalnie niecelnie uderzał Foszmańczyk.

68 min Zmiana. Zawistowski za Piotrowskiego. Powrót kapitana, ale opaskę zachował Pietruszka.

66 min Teraz Trochim przekombinował. Miał dużo miejsca. Dośrodkował, ale prosto w bramkarza Puszczy. Mógł wybrać lepsze rozwiązanie.

65 min Centra Drzazgi do nikogo. Od bramki Janukiewicz.

64 min Kartka dla Foszmańczyka.

61 min W końcu dobry strzał. Znowu Trochim spróbował szczęścia. Obrońcy Puszczy blokują piłkę. Ta przelatuje nisko nad bramką. Korner.

60 min W tym momencie Chojniczanka jest liderem 1 ligi. Jednak to Puszcza od początku II połowy dyktuje warunki. W Chojnicach już powinno być 1:1, no ale... nie jest. Godzina gry za nami.

58 min Drzazga zza pola karnego. Mocne uderzenie. Wysoko nad poprzeczką.

57 min Puszcza przeważa. Chojniczanka jest schowana i często popełnia błędy w rozegraniu. Jednobramkowe prowadzenie w tym przypadku to stąpanie po kruchym lodzie.

54 min Ależ sytuacja Drzazgi! To powinno być 1:1. Napastnik Puszczy miał dużo miejsca. W ostatniej chwili został zatrzymany. Goście domagają się karnego. To było jednak czyste wejście. Chojniczanka miała tym razem sporo szczęścia.

50 min Dobre rozegranie w środku pola. Aktywny od początku drugiej połowy Deleu podał do Foszmańczyka. Ten miał dużo miejsca przed polem karnym. Zdecydował się na strzał. Bardzo niecelnie.

48 min Nieśmiały strzał Pyłypczuka. Broni Mleczko.

47 min Nerwowy początek II połowy. Trwają przepychanki między zawodnikami. Sędzia nie wyciąga kartki.

46 min Gramy! Jedna zmiana w Puszczy. Drzazga za kapitana Mikołajczyka, czyli były gracz MKS-u za byłego gracza MKS-u...

45+1 min Koniec I połowy. Chojniczanka - Puszcza 1:0. Wracamy za 15 minut.

45 min Kartka dla Stawarczyka. Mamy rzut wolny.

45 min Rozpoczęła się ostatnia minuta regulaminowego czasu gry.

43 min Kartka dla Paprzyckiego.

41 min Korner dla Chojniczanki. Bez zagrożenia pod bramką Mleczka.

40 min Kilka udanych interwencji Janukiewicza.

37 min Ponownie Janukiewicz. Bramkarz Chojniczanki pewnie łapie piłkę. Jednak po chwili znowu w jej posiadaniu są goście.

35 min Tym razem Radek piąstkuje. Aut dla Puszczy na wysokości pola karnego.

32 min Teraz popis Janukiewicza, który wspaniale broni strzał Tomalskiego z 16 metrów. Korner.

31 min Ależ gol Trochima! Bezpośrednie uderzenie z rzutu wolnego. Piłka wpada do bramki tuż przy słupku. Pierwszy celny strzał Chojniczanki i mamy 1:0!

30 min GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL!!! TROCHIM!!!

27 min Najlepsza okazja dla gości w tej połowie! Szybka akcja lewym skrzydłem. Wycofanie do Uwakwe, który płaskim strzałem minimalnie chybił!

25 min Uwakwe do nikogo. Rozpocznie Janukiewicz. Sporo niedokładności z jednej jak i drugiej strony.

23 min MIkołajczak ciut za mocno do Piotrowskiego. Od bramki Mleczko.

21 min Teraz Żytek z dystansu. Bardzo niecelnie, ale goście chociaż próbują atakować. Chojniczanka od kilku minut bez akcji ofensywnej.

18 min Niecelny strzał Tomalskiego po dobrej akcji Puszczy.

16 min Najpierw dobra interwencja w obronie Michalskiego. Po chwili bardzo niecelne podanie Piotrowskiego. Czekamy na emocje.

13 min Gospodarze rozgrywają piłkę na własnej połowie. Puszcza dobrze trzyma się w defensywie.

11 min Bezpośredni strzał Trochima. Piłka ociera się o mur i wychodzi w aut.

11 min Kartka dla Mikołajczyka - kapitana Puszczy i byłego gracza Chojniczanki.

10 min Bez klarownej sytuacji z jednej jak i drugiej strony.

7 min Spokojny początek spotkania.

5 min Wrzutka Foszmańczyka na Mikołajczaka. Obrońcy Puszczy spokojnie wyjaśniają sytuację.

4 min Bartków spokojnie przerywa szarżę Piotrowskiego.

3 min Pietruszka zatrzymany na lewym skrzydle.

2 min Rzut wolny dla gości. Nieco przekombinowane rozegranie i od bramki MKS.

1 min Gramy! Chojniczanka żółto-czerwono. Puszcza na niebiesko.

Godz. 19.47 Ławka MKS-u: Wnuk, Sylwestrzak, Danielewicz, Zawistowski, Przybecki, Drozdowicz, Gardzielewicz. Ławka Puszczy: Smoleń, Szczepaniak, Fryc, Kotwica, Drzazga, Stefanik, Kuzma.

Godz. 19.46 Witamy już na stadionie. Za kwadrans zaczynamy!

Godz. 8.30 Zapraszamy na relację tekstową na żywo z meczu 5. kolejki Fortuny I liga - Chojniczanka - Puszcza. Początek o godz. 20.00.