Bramki: 1:0 - Kaczmarek (3.), 2:0 - Machaj (45+3.)

Chrobry: Abramowicz - Ilków-Gołąb, Michalec, Stolc, Ratajczak - Mandrysz, Pawlik - Machaj (76. Napolov), Zejdler (85. Borecki), Maćkowski - Kaczmarek (71. Kowalczyk).

Chojniczanka: Janukiewicz - Sylwestrzak, Boczek, Wołąkiewicz, Pietruszka - Piotrowski (79. Pyłypczuk), Foszmańczyk, Danielewicz (74. Zawistowski), Gardzielewicz - Trochim - Mikołajczak (46. Drozdowicz).

Żółte kartki: Zejdler, Pawlik (Chrobry) - Danielewicz, Wołąkiewicz (Chojniczanka).

Czerwona kartka:

Sędzia: Kiełczewski (Białystok).

90+5 min Koniec. Chrobry wygrywa zasłużenie z Chojniczanką. Goście byli najbliżej gola w 62. minucie. Piłka po strzale Drozdowicza została wybita z linii bramkowej. Dziękujemy za uwagę!

90+3 min Chrobry może już świętować.

90+1 min Strzał rozpaczy. Źle, źle, źle... Chrobry od bramki.

90 min Pięć minut dorzucone.

90 min Trzeci korner dla miejscowych. W rzutach rożnych 3:3.

90 min Jeszcze Chrobry. Gospodarze o dziwo nie trzymają się tylko swojej połowy tylko szukają trzeciej bramki.

89 min Czekamy na informacje ile sędzia dorzuci.

88 min Kartka dla Wołąkiewicza.

87 min Tutaj już chyba nic się nie zmieni, ale poczekamy do końca.

85 min Zmiana. Borecki za Zejdlera.

85 min Pięć minut do końca plus pewnie trzy doliczonego.

82 min Ukarany Pawlik. Strzał Pietruszki. Nie ma gola. Piłka trafiła w mur. Poprawka kiepska...

82 min Kartka dla zawodnika Chrobrego. Mamy rzut wolny.

80 min Ostatnia zmiana w Chojniczance. Pyłypczuk za Piotrowskiego.

79 min Coraz mniej czasu mają chojniczanie na odwrócenie losów meczu. Przeważnie to MKS tracił w bramkę w końcówce. Liczymy, że teraz to oni coś strzelą.

78 min Zawistowski próbuje coś wskórać. Bez powodzenia...

76 min Druga zmiana w Chrobrym. Na boisku nie ma już żadnego strzela bramki. Napolov wszedł za Machaja.

75 min Pietruszka z dystansu. Celnie, ale za lekko. Abramowicz spokojnie łapie i nie spieszy się z wybiciem.

74 min Zmiana. Zawistowski za Danielewicza.

73 min Teraz akcja gospodarzy. Janukiewicz zmuszony do interwencji. Dobitka niecelna. Aut dla Chojniczanki.

71 min Zmiana w Chrobrym. Schodzi strzelec gola Kowalczyk. Wchodzi Kowalczyk. Brawa na trybunach. Spotkanie ogląda 672 kibiców.

70 min Jeszcze 20 minut nadziei na gola, a najlepiej dwa. Jednak Chrobremu dzisiaj wszystko wychodzi.

68 min Długi atak pozycyjny zawodników Cecherza, który nie decyduje się na kolejne zmiany. Może już czas?

65 min W strzałach celnych 6:5 dla Chojniczanki. Jednak co z tego? Pierwsza porażka w tym sezonie blisko, ale zawodnicy walczą o bramkę kontaktową.

64 min Interwencja Michalca ratuje miejscowych. Obrońca wybija piłkę z linii bramkowej po strzale Drozdowicza! Było bardzo blisko...

62 min Wrzutka Danielewicza. Bez zagrożenia.

61 min Celna próba. Znowu ten Abramowicz! Rzut rożny...

60 min W golach 2:0, w kartkach 1:1, w rzutach rożnych 2:2.

59 min Goście nadal biją głową w mur. Chrobry jest dobrze zorganizowany zarówno w defensywie jak i ofensywie (jak mawia klasyk).

57 min Od kilku minut na stadionie są kibice Chojniczanki. Dopingują, ale z wyniku nie mogą być zadowoleni.

56 min Niecelne uderzenie. Od bramki Abramowicz.

54 min Chojniczanka ma przewage, ale niewiele z niej wynika. Miejscowi mają wynik i nie muszą atakować, tylko czekają na kontrę.

51 min Rzut wolny. Pietruszka podchodzi do piłki. Niedokładne zagranie. Chrobry rozpoczyna akcje.

49 min Centra Trochima. Krótkie zamieszanie. Uderzenie Foszmańczyka. Niecelna próba.

48 min Dobra okazja Drozdowicza! Tylko korner... W przerwie Drozdowicz zmienił Mikołajczaka.

46 min Początek drugiej połowy. Oby była lepsza niż pierwsza.

Fatalna końcówka I połowy. Chrobry strzela bramkę do szatni. Prowadzenie miejscowych podwyższył Machaj po szybkiej akcji. "Houston, mamy problem..."

45+3 min Przerwa. Chrobry - Chojniczanka 2:0.

45+3 min Niestety, gol dla Chrobrego w końcówce doliczonego czasu...

45+2 min Jeszcze jedna szansa MKS-u. Znowu górą Abramowicz.

45 min Sędzia dorzuca 2 minuty.

45 min Ostre stracie Trochima z rywalem. Chwila przerwy.

45 min Rozpoczęła się ostatnia minuta regulaminowego czasu gry I połowy.

42 min Drugi korner dla Chrobrego. Strzelał Ilków-Gołąb, a piłka odbiła się od graczy MKS-u. Po stronie Chojniczanki tylko jeden rzut rożny.

40 min Pięć minut do końca I połowy. Chojniczanka w natarciu. Złe podanie na skrzydle i od bramki Abramowicz.

38 min Bardzo odważna, aczkolwiek celna próba Pawlika. Strzał z dalekiej odległości i Janukiewicz zmuszony do interwencji.

37 min Dobra akcja gości zakończona strzałem. Broni Abramowicz. Jest szansa na dobitkę, ale obrońca Chrobrego był szybszy.

35 min Centra Zejdlera z wolnego. Dobra praca Chojniczanki w obronie i Chrobry nie dochodzi do strzału.

35 min Spokojniejszy fragment. Czyżby zespoły czekały już na przerwę?

34 min Kibice Chrobrego przecierają oczy ze zdumienia. Ich zespół prezentuje się całkiem nieźle na tle jednego z kandydatów do awansu.

31 min Bardzo dobra interwencja Janukiewicza! Bramkarz Chojniczanki ratuje zespół. Po chwili krótka przerwa. Kontuzja jednego z piłkarzy Chrobrego.

30 min Pół godziny za nami. Nadal jeden gol po stronie Chrobrego, a zero goli po stronie Chojniczanki. Oglądamy wyrównane spotkanie w Głogowie. Dużo walki na boisku.

27 min Nie prowadzimy już w kartkach. Teraz żółtko dla Zejdlera.

26 min Stolc przerywa akcję Chojniczanki. Chrobry dzielnie stawia czoła atakom MKS-u.

24 min Chojniczanka też prowadzi 1:0. Szkoda, że tylko w żółtych kartkach. Ukarany Danielewicz.

23 min Jak dotąd w celnych strzałach 3:2 na korzyść miejscowych. W golach 1:0.

21 min Dobry strzał gospodarzy. Broni Janukiewicz. Rzut rożny dla gospodarzy.

19 min Kolejna akcja gości. Spalony Mikołajczaka.

18 min Nieco lepszy fragment gry Chojniczanki. Chrobry schowany w defensywie. MKS walczy o bramkę wyrównującą.

16 min Znowu wolny dla MKS-u. Trochim przy piłce. Podaje do Sylwestrzaka. Po chwili goście tracą piłkę.

15 min Za nami kwadrans. Chrobry od 3. minuty prowadzi 1:0 po bramce Kaczmarka.

13 min Faul na Wołąkiewiczu. Stały fragment.

12 min Zejdler przed szansą. Zabrakło spokoju zawodnikowi Chrobrego.

11 min Chrobry stara się długo grać piłkę. Przed momentem mieliśmy też próbę uderzenia Piotrowskiego. Nie trafia w bramkę.

10 min Swoją drogą Chrobry zdobył dopiero trzecią bramkę w tym sezonie. Dodajmy, że Chojniczanka gra dzisiaj na biało. Natomiast Chrobry w pomarańczowych koszulkach i czarnych spodenkach.

9 min Indywidualna akcja Gardzielewicza. Młodzieżowiec dochodzi praktycznie do linii końcowej. Uderza i... nie ma nawet rzutu rożnego.

8 min Chojniczanka pierwszy raz w tym sezonie musi gonić wynik. Zobaczymy jaka będzie reakcja.

7 min Sporo niedokładności w grze MKS-u. Drużyna musi szybko pozbierać się po stracie bramki.

5 min Rzut wolny dla Chojniczanki. Złe podanie i przy piłce miejscowi.

4 min Kilka podań Chrobrego. Strzał Mandrysza. Po chwili do piłki dochodzi Kaczmarek i pokonuje Janukiewicza.

3 min Fatalny początek... 1:0 dla Chrobrego.

1 min Gramy! Pierwszy gwizdek sędziego punktualnie o godz. 19.00. Do boju MKS!

Godz. 18.55 Minuty, a w zasadzie sekundy dzielą nas od rozpoczęcia meczu. Dodajmy, że w składzie Chojniczanki dwóch byłych graczy Chrobrego - Sylwestrzak i Piotrowski. Byłoby pewnie trzech, ale Michalski w ostatnim spotkaniu z Odrą zszedł z boiska z kontuzją.

Godz. 18.40 Na murawie stadionu w Głogowie trwa rozgrzewka. Za 20 minut pierwszy gwizdek sędziego.

Godz. 18.28 Chrobry w 6 spotkaniach zdobył 6 oczek. Zespół Grzegorza Nicińskiego nie wygrał ani razu u siebie. Mało tego, w całym sezonie zdobył tylko dwa gole (najsłabszy atak w I lidze) przy aż 11 trafieniach MKS-u (najlepszy atak w I lidze).

Godz. 18.25 Chojniczanka po dwóch meczach u siebie pojechała do Głogowa. MKS do tej pory wywalczył 10 punktów (2 zwycięstwa, 4 remisy) i jest jedyną, niepokonaną drużyną w I lidze.

Godz. 18.07 Skład Chrobrego: Abramowicz - Ilków-Gołąb, Michalec, Stolc, Ratajczak - Mandrysz, Pawlik - Machaj, Zejdler, Maćkowski - Kaczmarek. Ławka: Janicki, Wasiluk, Wajsak, Borecki, Bach, Napolov, Kowalczyk.

Godz. 18.05 Skład Chojniczanki: Janukiewicz - Sylwestrzak, Boczek, Wołąkiewicz, Pietruszka - Piotrowski, Foszmańczyk, Danielewicz, Gardzielewicz - Trochim - Mikołajczak. Ławka: Wnuk, Pyłypczuk, Paprzycki, Przybecki, Zawistowski, Drozdowicz.

Godz. 17.30 Zapraszamy na relację tekstową na żywo z meczu 7. kolejki Fortuny I liga - Chrobry - Chojniczanka. Początek o godz. 19.00.