Bramki: 0:1 - Błąd (8.), 1:1 - Zawistowski (70.), 2:1 - Mikołajczak (90+3)

Chojniczanka: Janukiewicz - Deleu, Wołąkiewicz, Boczek, Pietruszka (c), Piotrowski, Foszmańczyk (87. Gardzielewicz), Paprzycki, Przybecki (46. Zawistowski), Trochim (60. Drozdowicz), Mikołajczak.

GKS Katowice: Pawełek - Błąd, Piesio, Bronisławski (74. Michalik), Lisowski, Kamiński (c), Słomka, Wawrzyniak, Poczobut, Woźniak, Rumin.

Żółte kartki: Paprzycki (Chojniczanka) - Bronisławski, Słomka, Poczobut, Piesio (GKS).

Czerwona kartka: Paprzycki (88. - za drugą żółtą) - Poczobut (90. - za drugą żółtą).

Sędzia: Pskit.

90+4 min KONIEC!!! PIERWSZE ZWYCIĘSTWO Z GIEKSĄ!!!

90+4 min GOOOOOL!!!

90+3 min Jest korner!

90+1 min Kartka dla Piesia.

90 min Sędzia doliczył 4 minuty.

90 min Poczobut zatrzymuje wychodzącego Piotrowskiego i też wylatuje!

88 min GKS gra w przewadze. Czerwona dla Paprzyckiego!

87 min Kartka dla Poczobuta.

87 min Zmiana. Gardzielewicz za Foszmańczyka.

86 min Teraz Piesio mierzył po okienku. Na szczęście chybił, ale było blisko.

85 min Znowu Janukiewicz. Strzał sprzed pola karnego i Janukiewicz broni nogami. Po chwili mocne wstrzelenie i piłka mija wszystkich graczy. Chojniczanka w opałach.

85 min Michaaaaalik... broni Janukiewicz! Bardzo dobra interwencja bramkarza ratuje MKS.

84 min Długie podanie. Niedokładne. Gieksa przy piłce.

83 min Słomka w indywidualnej akcji. Uderzenie młodzieżowca zablokowane. Po chwili centra Lisowskiego. Jest gorąco.

82 min Kartka dla Słomki. Rzut wolny, wrzutka. Łapie Pawełek.

80 min Michalik z półobrotu. Dobra interwencja Janukiewicza.

78 min W końcu dłuższa wymiana piłki. Akcja zakończona uderzeniem z dystansu. Interwencję Pawełkowi ułatwiło to, że piłka po drodza odbiła się jeszcze od jednego z chojnickich zawodników.

76 min Znowu Błąd. Tym razem bardzo niecelnie.

74 min Zmiana. Michalik za Bronisławskiego.

74 min Rzut wolny dla Chojniczanki. Dobra centra Zawistowskiego. Niestety słaby strzał głową. Od bramki Pawełek.

70 min Zawodnicy Chojniczanki zrobili kołyskę po strzeleniu bramki.

69 min GOOOOOOL!!! Zawistowski dopada do piłki, która zakręciła się na jedenastym metrze i zdobywa gola! Jest remis. Może to natchnie Chojniczankę do walki.

66 min Strzał Pietruszki z dystansu

62 min Gospodarze bez pomysłu. Kilka podań w środku, strata albo długa piłka do nikogo.

60 min Zmiana. Trochim za Drozdowicza.

58 min Gieksie nie spieszy się z wybiciem autu. Nie ma się co dziwić...

56 min Potrzebne zmiany i to od zaraz. Chojniczanka grała słabo do przerwy i bardzo słabo po przerwie.

52 min Strzał Piesia. Na szczęście niecelny.

50 min Na trybunach zaczynają się narzekania nie tylko na sędziów, ale też na piłkarzy.

48 min Większej poprawy w grze nie widzimy.

46 min Gramy! Zmiana w Chojniczance. Zawistowski za Przybeckiego.

45 min Sędzia nic nie doliczył. Chojniczanka - GKS 0:1. Przerwa.

44 min Wrzutka, wybicie Janukiewicza, piłka wraca. Korner dla GKS-u.

43 min Wątpiwy faul w lewym narożniku. Gieksa przed szansą na gola do przerwy.

42 min Za głęboka wrzutka Piotrowskiego. Piłkę łapie Pawełek.

40 min Szybka kontra Gieksy i rzut rożny.

39 min Piotrowski źle przyjmuje piłkę i Woźniak zabiera mu ją spod nóg.

37 min Paprzycki szukał prostopadłego podania. Nie znalazł jednak nim żadnego kolegi.

35 min Ciężko wskazać drużynę, która ma przewagę. Typowy mecz na remis, który Chojniczanka przegrywa 0:1.

33 min Rzut wolny dla Chojniczanki. Kiepska wrzutka. Gieksa przy piłce.

32 min Woźniak do Rumina. Strzał tego drugiego obok bramki.

30 min Wrzutka Trochima. Krótka przepychanka przed polem karnym gospodarzy. Sytuacja wyjaśniona.

29 min Znowu Przybecki szybszy i znowu Wawrzyniak ratuje kolegów. Korner dla Chojniczanki.

26 min Kolejny faul na zawodniku z Katowic na połowie Chojniczanki. Rywal ma okazję do wrzutki.

25 min Paprzycki wygrał pojedynek główkowy z rywalem. Po chwili podanie z głębi pola na szybkiego Przybeckiego. Niestety zdecydowanie za mocne.

24 min Znowu gospodarze. Tym razem Piotrowski podjął złą decyzję o solowej akcji i stracił piłkę pod polem karnym "Gieksy".

23 min Niezła szybkość Przybeckiego, który wygrywa pojedynek biegowy z rywalem. Wrzutka Miłosza i dobra interwencja Wawrzyniaka w obronie.

21 min Faul Bronisławskiego w ataku na Pietruszce.

20 min Przybecki powalczył przy linii bocznej. Akcja zakończona autem dla rywala. Skrzydłowy protestuje.

18 min Pierwsza kartka. Ogląda ją Bronisławski za faul.

18 min Na szczęście rywal przekombinował. Strzał Słomki zablokowany.

17 min Rzut wolny dla gości z niebezpiecznej odległości.

16 min Teraz wejście Foszmańczyka. Nie udało się jednak dośrodkować.

15 min Kwadrans za nami. Przed momentem dobra akcja Przybeckiego prawym skrzydłem. Rywal wybija na aut.

14 min Odpowiedź rywala. Szybka kontra, wrzutka do Rumina. Uderzenie napastnika zablokowane.

14 min Wrzutka Trochima. Pierwszy to futbolówki dochodzi Lisowski.

13 min Dobry strzał Deleu. Piłka ociera się od zawodnika z Katowic. Korner.

11 min Biało-czerwono na sektorze C. Kibice śpiewają hymn Polski. Wszystkie zwrotki.

9 min Chojniczanka klepała sobie piłkę przez pierwsze minuty. Przejęcia GKS-u po złym wybiciu Wołąkiewicza i Błąd znowu trafia w Chojnicach. Drugi raz w tym roku. Nie zaczęło się to optymistycznie.

8 min Niestety, 0:1...

5 min Fantastyczna okazja Mikołajczaka. Napastnik otrzymał podanie z prawej strony od Piotrowskiego. Dobra interwencja Pawełka uchroniła gości przed stratą gola.

3 min Spokój na boisku, spokój na trybunach. Dzisiaj nie ma kibiców gości (zakaz wyjazdowy).

1 min Gramy! Chojniczanka na czerwono-żółto. GKS na czarno.

Godz. 16.28 W składzie "Gieksy" jest m.in, były gracz Chojniczanki Lisowski. Grają też sprowadzeni pod koniec okienka Wawrzyniak i Woźniak.

Godz. 16.20 Jesteśmy już na stadionie. Skład jaki wysłał do boju trener Cecherz różni się od tego, który wystawił w Głogowie. Do 11 wrócili Paprzycki, Deleu. Jest też Przybecki.