Historyczna wygrana w końcówce. MKS - GKS 2:1! (GALERIA ZDJĘĆ)

21:45, 01.09.2018 | M.S.

To był pojedynek pełny zwrotów akcji i dramaturgii. Chojniczanka w szczęśliwych okolicznościach pokonała 2:1 GKS Katowice. Zwycięską bramkę w trzeciej minucie doliczonego czasu gry zdobył Tomasz Mikołajczak.

Do przerwy goście prowadzili po bramce Adriana Błąda. Dopiero w 69. minucie wyrównał Paweł Zawistowski. Pod koniec spotkania oba zespoły straciły po jednym graczu. Najpierw czerwoną kartkę obejrzał Oskar Paprzycki z Chojniczanki. Chwilę później jego los podzielił Bartłomiej Poczobut z GKS-u. W jednej z ostatnich akcji szczęście uśmiechnęło się do gospodarzy. Ku uciesze publiki Tomasz Mikołajczak odnalazł się w zamieszaniu podbramkowym i pokonał Mariusza Pawełka. Była to pierwsza wygrana MKS-u nad katowickim GKS-em w historii.