Bramki: 1:0 - Boczek (45+1.), 1:1 - Góral (75.), 2:1 - Drozdowicz (76.)

Chojniczanka: Janukiewicz - Podgórski, Wołąkiewicz, Boczek, Pietruszka - Zawistowski (c), Foszmańczyk (20. Danielewicz) - Piotrowski, Trochim (88. Sylwestrzak), Gardzielewicz - Grzelczak (68. Drozdowicz).

Stomil: Leszczyński - Piotr Głowacki, Sołowiej, Bucholc (c), Jegliński (60. Stromecki), Kun, Wełnicki, Tanczyk, Trojak, Szywacz (46. Lech), Góral.

Żółte kartki: Szywacz, Tanczyk, Kun, Góral (Stomil).

Czerwona kartka: Zawistowski (15. - za faul) - Tanczyk (83. - za drugą żółtą).

Sędzia: Tarnowski (Wrocław)

90+3 min KONIEC! Chojniczanka - Stomil 2:1!

90+1 min Janukiewicz broni strzał z dystansu. Trzy punkty blisko!

90 min Sędzia dorzucił 3 minuty.

90 min Dwa faule Stomilu w przeciągu minuty. Chojniczanka stara się grać teraz daleko od swojego pola karnego.

89 min Płaski strzał Drozdowicza. Za lekko.

88 min Zmiana w Chojniczance. Sylwestrzak za Trochima.

87 min Kartka dla Górala za próbę wymuszenia rzutu karnego.

85 min Ależ kontra Gardzielewicza. Młodzieżowiec przebiegł z piłką pół boiska i celnie uderzył. Tym razem Leszczyński dobrze broni.

83 min Gramy po 10! Druga kartka dla Tanczyka i sędzia znowu wyrzuca piłkarza z boiska.

82 min Uderzenie z 18 metrów. Nad chojnicką bramką. Obrona Częstochowy, tfu, Chojnic trwa!

80 min Była szansa na kontrę. Gardzielewicz uciekał na skrzydle. Drozdowicz jednak mu nie podał. Wywalczył aut na środku boiska.

78 min Spiker dopiero teraz potwierdził. Emil Drozdowicz! Walka trwa.

76 min Nie widzieliśmy dokładnie, ale chyba to był gol Drozdowicza. Napastnik wyszedł sam na sam i umieścił piłkę przy dalszym słupku. Euforia na stadionie.

76 min GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL!!! CO TO BYŁA ZA ODPOWIEDŹ!!!

75 min Niestety, Góral sam na sam, pewny strzał i 1:1.

74 min Czas działa na korzyść Chojniczanki. Jednak do trzech punktów jest tak daleko jak stąd do Krakowa.

72 min Stomil nie schodzi z naszej połowy. Atak za atakiem...

70 min NIESAMOWITE!!! Janukiewicz złapał piłkę, która wydawało się zaraz będzie w bramce. W sumie to z naszej perspektywy nie wiemy, czy przekroczyła ona linie czy nie. Sędzia liniowy nie zasygnalizował gola. Gramy dalej!

69 min Mamy szczęście. Lech do Bucholca. Wrzutka w pole karne. Tam jeden z graczy Stomilu machnął się z kilku metrów. Sytuację wyjaśnił Janukiewicz pewnym chwytem.

68 min Zmiana. Drozdowicz za Grzelczaka - debiutanta w barwach MKS-u.

67 min Strzał Tanczyka. Wydawało się, że kiepski. Jednak piłka jeszcze otarła się o któregoś z graczy i korner.

64 min Chojniczanka walczy o utrzymanie wyniku, Stomil atakuje. Tak to pewnie będzie wyglądać przez najbliższe minuty.

61 min Rzut rożny dla Stomilu. Za niska wrzutka i sytuacja wyjaśniona. Przydałoby się teraz dłużej przytrzymać piłkę. Ta co chwilę wraca pod nasze pole karne.

60 min Zmiana. Stromecki za Jeglińskiego.

60 min Dobry strzał Górala z dalszej odległości. Piłka podskoczyła jeszcze przed Janukiewiczem, który pewnie ja złapał.

59 min Czysta interwencja Podgórskiego w defensywie. Obrońca przerwał akcję Stomilu.

58 min Ależ szczęście Chojniczanki! Poprzeczka ratuje MKS od utraty gola. Dobitka Tanczyka bardzo niecelna.

56 min Kartka dla Kuna za faul na wychodzącego z kontrą Piotrowskiego.

55 min Teraz wolny dla Stomilu spod linii bocznej. Dobra wrzutka, wybicie, korner.

54 min Wrzutka na Podgórskiego. Ten próbuje uderzyć z przewrotki, jednak liniowy pokazuje spalonego.

53 min Mamy rzut wolny. Czy będzie powtórka???

52 min Chojniczanka szczelna w defensywie. Przed momentem na spalonym złapany Głowacki.

50 min Faul Tanczyka w ataku na Pietruszce blokującym piłkę.

48 min Teraz skrzydłem urwał się Piotrowski. Za mocna centra i od bramki Leszczyński.

47 min Rzut rożny dla Chojniczanki. Dobra centra, ale nie ma strzału.

46 min Gramy! Nad miastem leciutki deszcz.

Przerwa. Chojniczanka zabójczo skuteczna. Pierwszy celny strzał na bramkę i od razu gol. Wrzutka z rzutu wolnego i Boczek główką z bliskiej odległości daje gospodarzom prowadzenie. Chojnicka trybuna w euforii zaczyna 15-minutową przerwę.

45+1 min Przerwa. Chojniczanka - Stomil 1:0.

45+1 min GOOOOOOOL!!! BOCZEK!!!

45 min Sędzia dolicza minutę.

42 min Ciężko idzie gospodarzom konstruowanie akcji. Stomil ma przewagę, ale wielu strzałów nie oddaje. Teraz goście będą mieli rzut wolny na wysokości narożnika boiska.

41 min Wybicie Podgórskiego prosto pod nogi gracza Stomilu. Tanczyk decyduje się na strzał. Bardzo niecelnie.

39 min Teraz podanie do Górala i... na szczęście spalony.

39 min Wrzutka w chojnickie pole karne, strzał głową niegroźny i od bramki MKS.

35 min Teraz Chojniczanka. Gardzielewicz do Podgórskiego. Ten drugi decyduje się na dośrodkowanie. Niestety zdecydowanie za mocne.

33 min Rzut rożny po akcji Stomilu. Wrzutka i dalekie wybicie.

30 min Dośrodkowanie aktywnego Głowackiego z rzutu wolnego. Piłka wybita przez obrońców w boisko, ale szybko wraca pod pole karne. Zamieszanie, strzał, rykoszet! Na szczęście faul w ataku i zacznie Janukiewicz.

28 min Dobra akcja gości i Janukiewicz zmuszony do interwencji. Bramkarz MKS-u nie miał problemu ze strzałem po ziemi.

25 min Rzut rożny dla Chojniczanki, główka i piłka ląduje na górnej siatce bramki. Niektórzy kibice widzieli ją w siatce i podskoczyli.

21 min Szybka akcja Piotra Głowackiego z lewej strony. Mocna wrzutka. Na szczęście za mocna...

20 min Szybka zmiana. Danielewicz za Foszmańczyka.

19 min Teraz atak bezpardonowy Szywacza i tylko żółta kartka. Trybuny już żyją meczem.

16 min No to sytuacja troszkę się skomplikowała. Trzeba zmienić ustawienie i przez 75 minut grać w osłabieniu.

15 min Czerwona kartka dla Zawistowskiego! Sędzia ani przez moment się nie zastanawiał.

14 min Atak Górala. Uderzenie i... obok bramki, ale było groźnie.

12 min Dobre wejście Trochima z piłką pod pole karne. Pomocnik podał do Grzelczaka, który chciał piętką odegrać do kolegi. Nie udało się...

9 min Chojniczanka jeszcze nie zagroziła poważniej bramce Stomilu.

7 min Uderzenie Piotra Głowackiego. Piłka odbiła się jeszcze od któregoś z graczy MKS-u. Pierwszy korner.

5 min Chojniczanka gra dzisiaj w swoim standardowym ustawieniu 1-4-2-3-1 z Zawistowskim i Trochimem w środku boiska. Najbardziej wysuniętym graczem jest Grzelczak.

3 min Spokojny początek. Stomil dwa razy podszedł blisko pola karnego, ale nie oddał strzału w kierunku bramki.

1 min Gramy! Chojniczanka na czerwono-żołto, a Stomil na niebiesko-biało.

Godz. 18.55 Za chwilę początek meczu. Nad miastem robi się coraz ciemniej. Jupitery już świecą, a kibice gości pojawiają się na swoim sektorze. Jednak nie będzie ich wielu.

Godz. 18.06 Na ławce zasiądą Wnuk, Sylwestrzak, Kobryń, Danielewicz, Przybecki, Mikołajczak, Drozdowicz.

Godz. 18.00 Znamy już skład Chojniczanki. Są m.in. Podgórski oraz debiutant Grzelczak.

Godz. 15.38 Witamy i zapraszamy na relację na żywo z meczu Chojniczanka - Stomil. Początek o godz. 19.00.

W okresie ciszy wyborczej tj. w okresie 24 godzin poprzedzających dzień wyborów i aż do chwili zakończenia głosowania zabronione jest prowadzenie agitacji wyborczej na rzecz kandydatów w jakiejkolwiek formie. Publikacja na portalu internetowym jakichkolwiek komentarzy mających charakter agitacji wyborczej może zostać uznana za naruszenie przepisów ustawy Kodeks Wyborczy oraz stanowi czyn zagrożony karą grzywny (art. 498 ustawy z dnia 5 stycznia 2011 r. - Kodeks wyborczy, t.j. Dz. U. z 2018 r. poz. 754 z późn. zm.)