Zamknij

Chojniczanka – Legia jednak z transmisją. Jest zmiana godziny!

09:23, 18.09.2018 | M.S.
REKLAMA
Skomentuj

Ważna wiadomość dla kibiców Chojniczanki. Równo za tydzień czeka nas wielkie wydarzenie. MKS zmierzy się u siebie z Legią. Mecz rozpocznie się nie jak planowano wcześniej o 19.30, a o 17.30.

Spotkanie Chojniczanka – Legia zbliża się wielkimi krokami. Bilety sprzedają się jak świeże bułeczki w piekarni. Trybuna prosta będzie wypełniona po brzegi. Obecnie można już kupować wejściówki na trybunę dodatkową za bramką od strony budynku klubowego. Cena jednej to 60 zł.

Początkowo Polsat Sport nie zapowiedział transmisji ze spotkania. W poniedziałek stacja zmieniła plany. Ostatecznie mecz trzeciej drużyny poprzedniego sezonu I ligi z mistrzem Polski zostanie pokazany przez stację. W związku z tym zmieniła się godzina rozpoczęcia pojedynku z 19.30 na 17.30.

REKLAMA
W okresie ciszy wyborczej tj. w okresie 24 godzin poprzedzających dzień wyborów i aż do chwili zakończenia głosowania zabronione jest prowadzenie agitacji wyborczej na rzecz kandydatów w jakiejkolwiek formie. Publikacja na portalu internetowym jakichkolwiek komentarzy mających charakter agitacji wyborczej może zostać uznana za naruszenie przepisów ustawy Kodeks Wyborczy oraz stanowi czyn zagrożony karą grzywny (art. 498 ustawy z dnia 5 stycznia 2011 r. - Kodeks wyborczy, t.j. Dz. U. z 2018 r. poz. 754 z późn. zm.)

Komentarze (0)

Brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

© czas.tygodnik.pl | Prawa zastrzeżone