Zamknij

Biegi Przełajowe w Konarzynach. Kto był najszybszy? (GALERIA)

13:05, 30.09.2018 | M.S
REKLAMA
Skomentuj

Prawie dwieście dzieci wzięło udział w 38. Mistrzostwach Szkół Wiejskich w Biegach Przełajowych – Konarzyny 2018. Zawodnicy rywalizowali w kilku kategoriach wiekowych na różnych dystansach.

Impreza rozpoczęła się w sobotę o godz. 10.00. Najpierw na trasę wyruszyli najmłodsi uczniowie. Gdy pojawiały się starsze roczniki to odcinek wydłużał się. Wynosił maksymalnie jeden kilometr. Jak co roku prowadzona była klasyfikacja zarówno indywidualna jak i drużynowa. Na sam koniec odbył się bieg otwarty.

Szczegółowe wyniki oraz kolejne zdjęcia w najbliższym „Czasie Chojnic”.

(M.S)
REKLAMA
W okresie ciszy wyborczej tj. w okresie 24 godzin poprzedzających dzień wyborów i aż do chwili zakończenia głosowania zabronione jest prowadzenie agitacji wyborczej na rzecz kandydatów w jakiejkolwiek formie. Publikacja na portalu internetowym jakichkolwiek komentarzy mających charakter agitacji wyborczej może zostać uznana za naruszenie przepisów ustawy Kodeks Wyborczy oraz stanowi czyn zagrożony karą grzywny (art. 498 ustawy z dnia 5 stycznia 2011 r. - Kodeks wyborczy, t.j. Dz. U. z 2018 r. poz. 754 z późn. zm.)

Komentarze (0)

Brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

© czas.tygodnik.pl | Prawa zastrzeżone