08:00, 06.10.2018 | M.S.

Stadion w Poznaniu, sobota, godz. 15.00

WARTA - CHOJNICZANKA 1:1 (0:1)

Bramki: 0:1 - Zawistowski (31.), 1:1 - Janicki (64.)

Warta: Lis - Kiełb, Onsorge, Kieliba (c), Grobelny, Szymusik, Jasiński, Biegański (53. Spławski), Cierpka, Fadecki (79. Zulciak), Janicki (87. Piceluk).

Chojniczanka: Janukiewicz - Kobryń, Boczek, Sylwestrzak, Pietruszka - Zawistowski, Trochim - Gardzielewicz, Drozdowicz, Foszmańczyk (82. Grzelczak) - Surdykowski (65. Danielewicz).

Żółte kartki: Cierpka, Zulciak (Warta) - Surdykowski, Boczek (Chojniczanka).

Sędzia: Daniel Kruczyński (Żywiec).

90+4 min Koniec meczu! Warta - Chojniczanka 1:1.

90+3 min Ostatnie fragmenty...

90+2 min Faul Sylwestrzaka w ataku. Piłka dla Warty.

90+1 min Znowu Chojniczanka. Skrzydłem Mikołajczak. Dobra centra na piąty metr. Warta ratuje się wybiciem piłki na róg. Znowu było blisko.

90 min Trooooochim! Broni Lis...

90 min Sędzia doliczył 4 minuty.

90 min Faul na Mikołajczaku przed polem karnym. Jest szansa na strzał bezpośredni. Oby celny i dający zwycięstwo.

89 min Krótka przerwa. Na murawie leży Drozdowicz, który opuszcza na chwilę boisko.

88 min Kobryń zagrał głową do Janukiewicza. Lekka konsternacja na trybunach w "Ogródku". Na szczęście młodzieżowiec zrobił to dobrze.

88 min Strzał Grzelczaka. Niecelna próba.

87 min Jeszcze zmiana w Warcie. Piceluk za strzelca gola Janickiego.

86 min Faul Zulciaka na Trochimiu. Kartka.

85 min Aj, szkoda. Trochim przyjął piłkę przed polem karnym Warty. Mógł podać na prawo do wchodzącego kolegi. Zdecydował się na solową akcję zakończoną stratą, a później faulem.

84 min Grzelczak przywitał się faulem na strzelcu gola - Janickim.

83 min Teraz aut dla Warty. Daleki wyrzut i faul w ataku.

82 min Zmiana. Grzelczak za Foszmańczyka.

82 min Faul Kobrynia w ataku. Debiutant nie jest za bardzo widoczny z przodu.

81 min Wrzutka, spalony...

80 min Faul Boczka pod polem karnym MKS-u. Kartka i okazja do wrzutki dla Warty.

79 min Grobelny z dystansu. Obok słupka.

79 min Zmiana w Warcie. Zulciak za Fadeckiego.

78 min To mogło, a nawet powinno być 2:1 dla Chojniczanki! Znakomita wrzutka na niekrytego Zawistowskiego. Ten uderza z bliskiej odległości i jakimś cudem Lis broni...

77 min Mikołajczak zatrzymany przez dwóch obrońców Warty.

77 min Coraz mniej czasu zostało Chojniczance na zdobycie drugiej bramki.

75 min Seria niepotrzebnych strat na połowie Warty. Na szczęście gospodarze nie wykorzystali "prezentów".

74 min Kartka dla Szymusika za faul na Trochimiu.

73 min Teraz dobre wyjście Foszmańczyka, którego uruchomił Danielewicz. Ten podał do wbiegającego Pietruszki. Mamy korner.

70 min Zmiana w Chojniczance. Mikołajczak za Gardzielewicza, czyli atakujemy!

70 min Foszmańczyk z dystansu. Niecelna próba.

69 min Fatalne rozegranie piłki między Boczkiem i Zawistowskim zakończone autem dla Warty.

68 min Znowu było niebezpiecznie. Tym razem obrońcy MKS-u stanęli na wysokości zadania.

66 min Od dłuższego czasu pachniało bramką dla Warty. W pierwszej połowie gospodarzom brakowało zimnej krwi w polu karnym Chojniczanki. Teraz jej nie zabrakło...

65 min Zmiana. Danielewicz za Surdykowskiego.

65 min Wydawało się, że akcja zakończy się niecelnym strzałem. Piłka leciała na dalszy słupek. Tam jak grzyb po deszczu wyrósł Janicki, który strzałem do praktycznie pustej bramki uszczęśliwił miejscową publikę.

64 min Niestety, wyrównanie. Tak to musiało się skończyć. Strzelcem gola Janicki.

63 min Kolejna szansa dla Warty! Zamieszanie, strzał z bliska, broni Janukiewicz!

62 min Spiker właśnie ogłosił, że mecz ogląda lekko ponad 1 100 kibiców.

61 min Chojniczanka ma teraz masę szczęścia! Ładny strzał Janickiego i piłka o centymetry mija okienko bramki.

60 min Szansa na drugą bramkę! Kontra z przewagą Chojniczanki. Trochim podał do Foszmańczyka. Strzał tego drugiego zablokowany. Piłka trafiła do Drozdowicza, który przewrócił się przed szesnastką. Nie ma mowy o faulu.

58 min Fatalne podanie Kobrynia w... aut na wysokości środka boiska.

57 min Akcja Warty prawym skrzydłem (znowu!!!). Wrzutka Szymusika i łapie Janukiewicz.

56 min W międzyczasie zmiana w Warcie. Kontuzjowanego Biegańskiego (zniesiony na noszach z boiska) zastąpił Spławski.

55 min Piłka w bramce, ale nie ma gola! Warta już cieszyła się z trafienia. Tymczasem sędzia gola nie uznał.

53 min W końcu akcja Chojniczanki, która mogła się podobać. Pietruszka, Trochim, Foszmańczyk. Piłka szła jak po sznurku. Strzał tego ostatniego w ładnym stylu broni Lis.

51 min Chwila przerwy. Na zielonej murawie leczy jeden z graczy "Zielonych".

48 min Aktywny od początku Drozdowicz tym razem nie doszedł do piłki wrzuconej przez Zawistowskiego.

47 min Teraz faulowany Drozdowicz. Będzie okazja do wrzutki bezpośredniej.

47 min Zablokowany strzał Drozdowicza.

46 min Gramy! Bez zmian w obu ekipach.

45 min Przerwa. Chojniczanka prowadzi 1:0.

45 min UFFFFFF!!! Kieliba mógł wyrównać po strzale głową.

44 min Szymusik płaską wrzutką poszukał Fadeckiego. Ten w ostatniej chwili został zablokowany. Korner.

42 min Trochim na spalonym.

41 min Kolejna wrzutka miejscowych. Janukiewicz pewnie łapie. Trzeba jednak uważać na te akcje skrzydłami. Gospodarze często próbują w ten sposób zagrozić Chojniczance.

40 min Gardzielewicz pogubił się na prawym skrzydle. Od autu Warta.

40 min Za pierwszym razem Chojniczance udało się wybić piłkę. Za drugą próbą Kiełb szukał wrzutką Onsorge. Na szczęście za mocna próba.

39 min Korner dla gospodarzy. Zazieleniło się w polu karnym Chojniczanki.

38 min Wrzutka Zawistowskiego. Sylwestrzak na spalonym.

37 min Rzut wolny dla Chojniczanki. Faulowany Surdykowski.

35 min Akcja Warty zakończona faulem w ataku. Teraz Chojniczanka rozgrywka piłkę. Czy uda się jeszcze coś strzelić przed przerwą?

32 min Mocny strzał Zawistowskiego zza pola karnego. Lis nie radzi sobie z trudną piłką, która leciała nisko nad ziemią i wpadła do siatki. Brawo!

31 min GOOOOL!!! CHOJNICZANKA!!!

29 min Kieliba czystym wślizgiem zatrzymał Drozdowicza na połowie boiska.

28 min Fadecki do Biegańskiego. Wyjaśnia debiutant Kobryń. Piłka trafia pod nogi Szymusika, który uderzył celnie. Pewny chwyt Janukiewicza.

25 min Atak Warty. Zagranie Janickiego w pole karne. Czujna obrona MKS-u nie daje dojść rywalom do pozycji strzeleckiej.

23 min Teraz lepiej, ale znowu bez strzału. Po chwili poprawka Foszmańczyka. Wyjaśnia Kiełb.

22 min Dobra wrzutka. Znowu korner dla MKS-u.

22 min Faul na Drozdowiczu. Rzut wolny pośredni.

21 min Rzut rożny dla Chojniczanki. Za mocna centra Zawistowskiego.

20 min Gardzielewicz nie zrozumiał się z kolegami. Podał prostopadłą piłkę do nikogo.

19 min Oglądamy wyrównane spotkanie z lekką przewagą Warty. Sporo fauli i już dwie kartki.

17 min Teraz kartka dla Cierpki. Przed momentem Foszmańczyk faulował w ofensywie.

15 min Kartka dla Surdykowskiego za faul na połowie przeciwnika.

13 min Gospodarze prawą stroną. Płaska wrzutka i w ostatniej chwili Boczek interweniuje.

12 min Zawistowski celnie, ale Lis pewnie broni.

11 min Teraz faulowany Trochim. Okazja do strzału.

10 min Teraz odważniej MKS. Faulowany Foszmańczyk. Wrzutka Zawistowskiego i wyjaśniają obrońcy.1

8 min Drużyna Cecherza jeszcze poważnie nie zagroziła miejscowym. Natomiast Warta ciśnie. Przed momentem korner i znowu było gorąco.

7 min Znowu akcja przeniosła się pod pole karne Chojniczanki. Daleki rzut z autu. Wszystko skończyło się spalonym.

5 min Janukiewicz łapie futbolówkę.

4 min Faul pod linią boczną na połowie MKS-u. Będzie wrzutka.

3 min Chojniczanka przy piłce. Goście klepią piłkę na swojej połowie.

1 min Gramy!

Godz. 14.47 Na ławce Chojniczanki oprócz trenerów usiądą Wnuk, Danielewicz, Mikołajczak, Paprzycki, Grzelczak, Michalski. Natomiast na ławce Warty obecni będą Laskowski, Fiedosewicz, Zulciak, Spławski, Piceluk, Kalupa, Wypych.

Godz. 14.42 Jesteśmy już na stadionie. Na murawie trwa rozgrzewka obu ekip. Całkiem sympatyczna pogoda. Nie pada i jest ciepło jak na październik.

Godz. 8.00 Zapraszamy na relację tekstową z meczu Warta Poznań - Chojniczanka. Początek o godz. 15.00.

W okresie ciszy wyborczej tj. w okresie 24 godzin poprzedzających dzień wyborów i aż do chwili zakończenia głosowania zabronione jest prowadzenie agitacji wyborczej na rzecz kandydatów w jakiejkolwiek formie. Publikacja na portalu internetowym jakichkolwiek komentarzy mających charakter agitacji wyborczej może zostać uznana za naruszenie przepisów ustawy Kodeks Wyborczy oraz stanowi czyn zagrożony karą grzywny (art. 498 ustawy z dnia 5 stycznia 2011 r. - Kodeks wyborczy, t.j. Dz. U. z 2018 r. poz. 754 z późn. zm.)