Zamknij

Strata punktów w Poznaniu. Warta – Chojniczanka 1:1 (GALERIA)

18:24, 06.10.2018 | M.S.
REKLAMA
Skomentuj

Gol Pawła Zawistowskiego pomógł Chojniczance w zdobyciu tylko punktu na boisku beniaminka – Warty Poznań. Gospodarze wyrównali w drugiej połowie za sprawą trafienia Roberta Janickiego.

Dla Chojniczanki był to drugi remis z rzędu. Tydzień temu MKS podzielił się punktami u siebie ze Stalą Mielec grając przez całą drugą połowę z przewagą aż dwóch graczy. Tym razem sędzia nie wyrzucił z boiska żadnego piłkarza. Spotkanie w Poznaniu obfitowało w sytuacje podbramkowe. Zarówno gospodarze jak i goście mogli pokusić się o więcej niż jedną bramkę. Drużyna Przemysława Cecherza najlepszą okazję do zdobycia zwycięskiej bramki zmarnowała w samej końcówce. Wartę uratował Adrian Lis. Bramkarz obronił strzał z bliskiej odległości Zawistowskiego. – Przyjechaliśmy tutaj po zwycięstwo. Remis nie jest dla nas dobrym wynikiem – powiedział trener Cecherz na konferencji po spotkaniu.

REKLAMA
W okresie ciszy wyborczej tj. w okresie 24 godzin poprzedzających dzień wyborów i aż do chwili zakończenia głosowania zabronione jest prowadzenie agitacji wyborczej na rzecz kandydatów w jakiejkolwiek formie. Publikacja na portalu internetowym jakichkolwiek komentarzy mających charakter agitacji wyborczej może zostać uznana za naruszenie przepisów ustawy Kodeks Wyborczy oraz stanowi czyn zagrożony karą grzywny (art. 498 ustawy z dnia 5 stycznia 2011 r. - Kodeks wyborczy, t.j. Dz. U. z 2018 r. poz. 754 z późn. zm.)

Komentarze (0)

Brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

© czas.tygodnik.pl | Prawa zastrzeżone