Zamknij

Będzie nowy trener? Szykuje się zmiana w I-ligowej Chojniczance

19:52, 09.10.2018 | M.S.
REKLAMA
Skomentuj

Możliwe, że niebawem dojdzie do zmiany na stanowisku pierwszego trenera w I-ligowej Chojniczance. Od czerwca funkcję tę sprawuje Przemysław Cecherz. Jest to jak na razie wiadomość nieoficjalna i niepotwierdzona przez klub z Chojnic.

Przemysław Cecherz przejął Chojniczankę po Krzysztofie Brede. MKS pod jego wodzą uzbierał 21 punktów i zajmuje 5. miejsce w Fortunie I lidze. Jednak gra zespołu pozostawia wiele do życzenia. Możliwe, że jeszcze w tym tygodniu dojdzie do zmiany trenera. W miejsce Cecherza szykowany jest prawdopodobnie Maciej Bartoszek, który w czerwcu tego roku nie doszedł do porozumienia z klubem z Mickiewicza. Teraz wygląda na to, że 41-letni szkoleniowiec wróci do Chojnic.

REKLAMA
W okresie ciszy wyborczej tj. w okresie 24 godzin poprzedzających dzień wyborów i aż do chwili zakończenia głosowania zabronione jest prowadzenie agitacji wyborczej na rzecz kandydatów w jakiejkolwiek formie. Publikacja na portalu internetowym jakichkolwiek komentarzy mających charakter agitacji wyborczej może zostać uznana za naruszenie przepisów ustawy Kodeks Wyborczy oraz stanowi czyn zagrożony karą grzywny (art. 498 ustawy z dnia 5 stycznia 2011 r. - Kodeks wyborczy, t.j. Dz. U. z 2018 r. poz. 754 z późn. zm.)

Komentarze (1)

KibicKibic

3 1

Pewne informacje....:-)w czerwcu się nie udało...teraz już napewno będzie porozumienie... 22:49, 09.10.2018

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

© czas.tygodnik.pl | Prawa zastrzeżone