Zamknij

Maciej Bartoszek nowym trenerem Chojniczanki Chojnice!

15:13, 10.10.2018 | M.S.
REKLAMA
Skomentuj

Potwierdziło się to, o czym pisaliśmy wczoraj. Przemysław Cecherz nie jest już trenerem Chojniczanki. W środę klub zaprezentował nowego szkoleniowca. Pierwszą drużynę w najbliższym meczu poprowadzi Maciej Bartoszek.

41-letni Maciej Bartoszek w przeszłości prowadził już Chojniczankę. Było to w 2016 roku, gdy najpierw utrzymał zespół w I lidze, a następnie wyprowadził go na czoło tabeli. Później przeszedł do Korony Kielce, a następnie pracował w Termalice. Z Niecieczy został zwolniony w lutym tego roku. Kilka miesięcy był na trenerskim bezrobociu. Teraz wraca do Chojnic. Jego asystentami będą Piotr Tworek i Kamil Kuzera.

REKLAMA
W okresie ciszy wyborczej tj. w okresie 24 godzin poprzedzających dzień wyborów i aż do chwili zakończenia głosowania zabronione jest prowadzenie agitacji wyborczej na rzecz kandydatów w jakiejkolwiek formie. Publikacja na portalu internetowym jakichkolwiek komentarzy mających charakter agitacji wyborczej może zostać uznana za naruszenie przepisów ustawy Kodeks Wyborczy oraz stanowi czyn zagrożony karą grzywny (art. 498 ustawy z dnia 5 stycznia 2011 r. - Kodeks wyborczy, t.j. Dz. U. z 2018 r. poz. 754 z późn. zm.)

Komentarze (0)

Brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

© czas.tygodnik.pl | Prawa zastrzeżone