Bramki: 1:0 - Płacheta (14.), 2:0 - Oleksy (48.), 2:1 - Danielewicz (73.)

Podbeskidzie: Fabisiak - Modelski, Wiktorski, Bougaidis, Oleksy - Płacheta (79. Kozak), Rzuchowski, Guga, Sierpina (c) - Gandara (68. Kostorz), Sabala.

Chojniczanka: Janukiewicz - Kobryń, Michalski (46. Drozdowicz), Sylwestrzak, Pietruszka (c) - Wołąkiewicz, Paprzycki - Foszmańczyk (66. Trochim), Danielewicz, Przybecki (46. Piotrowski) - Grzelczak.

Żółte kartki: Gandara "Chopi", Kostorz (Podbeskidzie) - Grzelczak (Chojniczanka).

Sędzia: Konrad Gąsiorowski (Biała Podlaska).

90+6 min Koniec spotkania. Chojniczanka przegrywa 1:2 w Bielsku.

90+1 min Rzut rożny dla Chojniczanki.

90 min Sędzia dolicza 4 minuty.

90 min Gospodarze już tylko liczą na kontrę. Czy uda się wydrzeć ten punkt rzutem na taśmę?

88 min Zostało 120 sekund do końca regulaminowego czasu gry. Chojniczanka rozgrywa piłkę w okolicy środka boiska. Podbeskidzie cały czas czujnie schowane na swojej połowie.

85 min Goście ruszają do ataku. Nie mają już nic do stracenia.

82 min UFFFFFF!!! Chojniczanka wraca z dalekiej podróży. Potężna bomba Rzuchowskiego i piłka trafia w słupek.

81 min Teraz kara dla  Wołąkiewicza. Robi się coraz ostrzej. To będzie bardzo nerwowa końcówka spotkania.

80 min Zmiana w Podbeskidziu. Zszedł bohater I połowy Płacheta. Wszedł Kostorz.

80 min Kartka dla Kostorza.

79 min Dziesięć minut. Walka trwa!

78 min Rzut wolny dla Chojniczanki. Próba Trochima. Niestety daleko od bramki.

76 min Guga rozegrał piłkę z Kostorzem. Dobra okazja, strzał! Broni Janukiewicz!!! Bardzo dobra interwencja golkipera. Zostajemy w grze.

75 min Nerwowo w Bielsku. Kierownik Chojniczanki wyrzucony na trybuny.

75 min Bardzo dobra akcja. Podanie Piotrowskiego do Danielewicza, który tym razem się nie pomylił! Chojniczanka walczy o korzystny wynik. Został kwadrans nadziei na kolejne trafienie.

74 min GOL DLA CHOJNICZANKI!!!

70 min Kartka dla Grzelczaka za faul na Sabali.

68 min Pierwsza zmiana w Podbeskidziu. Kostorz wszedł za Gandarę.

68 min Sabala mógł "zamknąć" mecz. Łotysz pograł sobie z Sierpiną i znalazł sam na sam z Janukiewiczem. Na szczęście dla Chojniczanki Sabala spudłował w 100 proc. odległości.

66 min Ostatnia zmiana w Chojniczance. Trochim za Foszmańczyka.

65 min Mecz ogląda z trybun 1 598 kibiców.

64 min Tym razem bez zagrożenia. Po chwili akcja chojniczan, także korner i bez strzału na bramkę Fabisiaka.

63 min Znowu groźnie Sierpina i piąty korner dla Podbeskidzia. Chojniczanka do tej pory raz wrzucała piłkę z narożnika.

62 min Trener Brede jeszcze czeka ze zmianami. Bartoszek przeprowadził już dwie roszady, ale bez efektu bramkowego.

59 min Odpowiedź Drozdowicza bardzo niecelna.

58 min Kiepska próba Bougaidisa.

58 min Korner dla gospodarzy.

57 min Druga połowa rozpoczęła się najgorzej jak mogła dla gości. Ciężko będzie o punkty w Bielsku, ale zostało jeszcze ponad pół godziny i jeszcze wiele się może wydarzyć.

53 min Akcje MKS-u zaczynają się zazębiać. Jednak Podbeskidzie ma dwa gole przewagi i jak dotąd gra mądrze w obronie.

50 min Dobra akcja Chojniczanki. Grzelczak zagrywa do Danielewicza, który niecelnie uderzył.

49 min Strzelcem gola Oleksy.

49 min Janukiewicz obronił groźny strzał Sierpiny. Podbeskidzie miało rzut rożny. które zamieniło na gola. Chojniczanka w bardzo, ale to bardzo trudnej sytuacji pod Klimczokiem.

48 min Niestety, już 0:2..

47 min Już po przerwie dwie zmiany w zespole gości. Piotrowski wszedł za niewidocznego Przybeckiego. Natomiast Michalskiego zastąpił Drozdowicz. Druga roszada to ruch zdecydowanie ofensywny. Czekamy na efekty.

46 min Zaczynamy II połowę. Oby szczęśliwszą dla Chojniczanki.

Przerwa. Po pierwszych 45 minutach Podbeskidzie prowadzi 1:0 po golu Płachety z 14. minuty. Gospodarze są bardzo groźni w ataku. Najaktywniejszy jest na lewej stronie młodzieżowiec Płacheta. Chojniczanka ma problem z rozegraniem piłki. Goście oddali kilka strzałów, ale niestety piłka nie znalazła się w siatce. Próbowali Grzelczak i Foszmańczyk. Raz bielszczan uratowała poprzeczka po wrzutce i rykoszecie.

45+1 min Koniec I połowy. Podbeskidzie - Chojniczanka 1:0. Wracamy za 15 minut.

45 min Rozpoczął się doliczony czas gry.

44 min Kartka dla Gandary lub jak wolą bielscy kibice - Chopiego.

43 min Niezła próba Foszmańczyka. Fabisiak nie dał jednak się zaskoczyć. Celny strzał Chojniczanki pod koniec I połowy.

41 min Obrońcy MKS-u zablokowali najpierw Sabalę, a później nie dali dojść do sytuacji strzeleckiej Gandarze.

40 min Odważna próba Danielewicza. Bardzo niecelnie.

39 min Znowu Płacheta ograł Kobrynia. Piłka po uderzeniu skrzydłowego trafiła w boczną siatkę.

35 min Niecelny strzał na bramkę Fabisiaka. Kontrę próbował wykończyć Grzelczak. Niestety zabrakło precyzji.

33 min Nie wielkiej różnicy w posiadaniu piłki. Jednak jeżeli spojrzymy na atrakcyjność akcji, to lepiej wypada Podbeskidzie.

30 min Widać, że trener Brede kazał swoim zawodnikom grać pressingiem. Miejscowi ciągle zostawiają mało miejsca Chojniczance na rozegranie piłki. Ciekawe na ile im starczy sił.

26 min Na lewej stronie trwa koncert Płachety. Skrzydłowy jest dzisiaj nie do zatrzymania.

24 min AJJJJ!!! Poprzeczka ratuje Podbeskidzie! Zagranie piłki Foszmańczyka w pole karnego. Futbolówka odbija się od nogi Modelskiego i trafia w "aluminium". Spore szczęście gospodarzy.

23 min Rzut rożny dla gospodarzy po akcji aktywnego Płachety oraz Rzuchowskiego. W kornerach 2:1 dla gospodarzy.

23 min Teraz próba Gandary. Poprawił Płacheta. Na szczęście tym razem zawodnicy Podbeskidzia zostali skutecznie zablokowani.

22 min W strzałach 1:1. Jedno celne uderzenie pod stronie miejscowych i jedno niecelne po stronie przyjezdnych.

20 min Gorąca atmosfera na trybunach. Sporo też się dzieje na boisku. Szkoda tylko, że pod bramką gości, a nie gospodarzy.

17 min Jak wpadła bramka dla Górali? Prawą flanką urwał się Sierpina. Doszedł do pola karnego. Dośrodkował do niepilnowanego Płachety, który mocnym uderzeniem pod poprzeczkę nie dał szans Janukiewiczowi.

16 min Podbeskidzie bliska kolejnego trafienia. Tym razem Sabala wyszedł sam na sam z bramkarzem, ale w ostatniej chwili został przyblokowany.

14 min Niestety, 1:0 dla Podbeskidzia. Gol Płachety.

9 min Błąd w rozegraniu piłki przez gości niewykorzystany przez Sierpinę. Akcję bielszczan zatrzymał Wołąkiewicz.

6 min MKS podjął walkę, która toczy się głównie w środku boiska. Bez klarownych okazji pod jedną i drugą bramką.

3 min Wysoki pressing miejscowych. Chojniczanka ma problemy z opanowaniem sytuacji.

1 min Gramy! Początek meczu w Bielsko-Białej.

Godz. 17.55 Do tej pory Podbeskidzie grało cztery razy z Chojniczanką. Bilans tych starć to dwa zwycięstwa MKS-u i dwa remisy.

Godz. 17.52 Kończy się rozgrzewka w Bielsku. Drużyny będą musiały sobie radzić z mokrą murawą. Pada deszcz.

Godz. 17.44 Na ławce miejscowych usiądzie dwóch byłych graczy Chojniczanki - Jończy oraz Bąk. Cała ławka prezentuje się tak: Leszczyński, Jończy, Jaroch, Kozak, Bąk, Kostorz, Goncerz.

Godz. 17.42 Podbeskidzie wyjdzie na Chojniczankę w takim ustawieniu: Fabisiak - Modelski, Wiktorski, Bougaidis, Oleksy - Płacheta, Rzuchowski, Guga, Sierpina (c) - Gandara, Sabala.

Godz. 17.40 Dzisiejszemu pojedynkowi smaczku dodaje fakt, że trenerem Podbeskidzia jest były trener Chojniczanki - Krzysztof Brede. Popularny "Heniek" prowadził MKS w sezonie 2017/18. Pod jego wodzą Chojniczanka zajęła 3. miejsce w lidze i doszła do 1/4 finału Pucharu Polski.

Godz. 17.38 Na ławce MKS-u oprócz sztabu trenerskiego usiądą Wnuk, Boczek, Piotrowski, Trochim, Gardzielewicz, Surdykowski oraz Drozdowicz.

Godz. 17.35 Za niespełna pół godziny pierwszy gwizdek sędziego w Bielsko-Białej. Na taką "11" zdecydował się trener Bartoszek: Janukiewicz - Kobryń, Michalski, Sylwestrzak, Pietruszka - Wołąkiewicz, Paprzycki - Foszmańczyk, Danielewicz, Przybecki - Grzelczak.

Godz. 8.45 Zapraszamy na relację tekstową z meczu Podbeskidzie - Chojniczanka. Początek o godz. 18.00.