Bramki: 0:1 - Ramirez (14.), 0:2 - Łuczak (51.), 1:2 - Danielewicz (63.)

Chojniczanka: Janukiewicz - Kobryń, Wołąkiewicz (57. Paprzycki), Boczek, Pietruszka - Zawistowski (c), Danielewicz - Podgórski (68. Pyłypczuk), Drozdowicz (61. Piotrowski), Sylwestrzak - Surdykowski.

ŁKS Łódź: Kołba - Sobociński, Bogusz, Wolski, Łuczak (75. Kalinkowski), Ramirez (83. Bryła), Grzesik (68. Widejko), Ł. Piątek, Rozwandowicz, Kujawa.

Żółte kartki: Drozdowicz, Podgórski, Surdykowski, Paprzycki, Kobryń (Chojniczanka) - Grzesik, Kołba, Piątek (ŁKS).

Sędzia: Wajda.

90+4 min Koniec meczu. Chojniczanka przegrywa 1:2 z ŁKS-em Łódź.

90+2 min Końcówka spotkania. Nic chyba z tego nie będzie.

90 min Kartka dla Piątka.

90 min Sędzia dorzuca 4 minuty.

89 min ŁKS gra na czas. Kołba dostaje kartkę.

87 min Nieco za mocna centra Pietruszki. Po chwili piłka wróciła pod pole karne ŁKS-u. Kolejny strzał Danielewicza z powietrza. Tym razem bardzo niecelnie.

86 min Faulowany Piotrowski. Dobra okazja do wrzutki.

85 min Kartka dla Kobrynia za faul na Piątku.

83 min Zmiana w ŁKS-ie. Zszedł Ramirez, wszedł Bryła.

83 min Wrzutka. Piłka wybita. Wraca do Zawistowskiego. Ten uderzył, ale prosto w Kołbę.

82 min Chojniczanka długo rozgrywała piłkę. Wywalczyła rzut wolny. Szybkie rozegranie i teraz będzie korner.

79 min Pyłypczuk wywalczył piłkę z prawej strony. Przejął ją Paprzycki, który podał do nikogo. Zacznie Kołba.

78 min AJJJJJ!!! Danielewicz bardzo blisko drugiej bramki. Pomocnik źle trafił w piłkę i ta minęła słupek. Szkoda...

75 min Zmiana w ŁKS-ie. Kalinkowski za Łuczaka.

75 min Danielewicz mógł pokusić się o strzał. Ostatecznie został przyblokowany i piłka wyszła poza boisko.

74 min Pyłypczuk zatrzymywany przy wyjściu z piłką. Wolny, ale bez kartki.

72 min Po chwili faul Kobrynia pod linią boczną. Kartkę dostał Paprzycki za protesty.

72 min Kartka dla Surdykowskiego.

68 min Zmiany w jednym i drugim zespole. Pyłypczuk za Podgórskiego w Chojniczance. Natomiast w ŁKS-ie pojawił się Widejko.

67 min Groźna akcja ŁKS-u. Strzał Kostyrki z ostrego kąta w boczną siatkę.

65 min Teraz Chojniczanka w natarciu. Gospodarze próbują przenieść ciężar gry na połowę ŁKS-u.

64 min Kartka dla Podgórskiego.

63 min GOOOL!!! Chojniczanka!!! Drozdowicz po wrzutce Piotrowskiego.

61 min Dwa wolne dla ŁKS-u. Bez zagrożenia tym razem.

61 min Kartka dla Drozdowicza, który kilka chwil później opuścił boisko. Zmienił go Piotrowski.

58 min Dwa dośrodkowania w pole karne ŁKS-u. Za pierwszym razem piłkę wybili obrońcy, za drugi wylądowała w rękach Kołby.

57 min Zmiana. Paprzycki za Wołąkiewicza.

56 min Próba strzału gości. Na szczęście niecelna.

54 min ŁKS ma wynik i broni się na własnej połowie. Chojniczanka przy piłce, ale nie wie za bardzo jak się z nią przedrzeć pod bramkę łodzian.

52 min Podgórski głową. Za lekko. Kołba broni.

51 min Niestety, 0:2. Przepiękny strzał Łuczaka zza pola karnego. Janukiewicz ponownie bez szans.

50 min Danielewicz miał trochę czasu na dobre uderzenie. Czekał, czekał i został zablokowany.

49 min Niecelny strzał Wolskiego.

48 min Teraz Surdykowski przedostał się pod linię końcową. Niestety nikt nie zamknął jego wrzutki.

47 min Dobra wrzutka Podgórskiego i zablokowany strzał Zawistowskiego.

46 min Gramy!

45 min Przerwa.

44 min Korner dla Chojniczanki. Dobre przedłużenie wrzutki i jeden z graczy ŁKS-u wybije piłkę tuż sprzed nosa Sylwestrzakowi. Mogło być 1:1. Dobra końcówka miejscowych. ŁKS nieco siadł.

42 min Zablokowany strzał. Mogło być groźnie.

41 min Najlepsza okazja Chojniczanki w I połowie. Podgórski wrzucił, Zawistowski uderzył głową, a Kołba wyciągnął się jak struna i wybił na rzut rożny.

37 min UFFFFF!!! Bardzo dobra okazja ŁKS-u na drugiego gola. Strzał z głowy i broni Janukiewicz.

35 min Kiepskie podanie Wołąkiewicza. Od bramki Kołba.

34 min Faul pod linią boczną. Wrzutka Zawistowskiego. Piłka zatańczyła między zawodnikami na 10 metrze. Gracze z Chojnic sygnalizują zagranie ręką. Sędzia nie reaguje.

31 min Teraz było groźnie! Wymiana podań przed polem karnym Chojniczanki. Na szczęście wszystko zakończone kiepskim strzałem.

30 min Pół godziny za nami. Nadal 1:0 dla ŁKS-u.

26 min Teraz dobra centra Zawiasa z  wolnego. Po chwili mamy korner.

25 min Kartka dla Grzesika.

23 min Niecelny strzał Łuczaka z dalszej odległości.

22 min Groźne są te akcje gości lewą stroną, gdzie broni Kobryń.

21 min Drozdowicz upada w polu karnym. Nie ma jedenastki.

20 min Znowu Kujawa! Tym razem napastnik wykorzystał błąd obrony, miał chwilę do złożenia się do strzału. Na szczęście uderzył niecelnie.

19 min Interwencja Sylwestrzaka w obronie. Korner dla gości. Niecelna główka Kujawy.

18 min Kolejna akcja gospodarzy, którzy za długo zwlekali ze strzałem i ŁKS wyjaśnił sytuacje.

17 min Korner dla Chojniczanki. Kiepska wrzutka.

15 min Jak wpadł gol? Ramirez zszedł z piłką do środka boiska. Uderzył z lewej nogi, a futbolówka wpadła tuż przy dalszym słupku. Janukiewicz był bez szans. Fatalny początek i wielka radość na łódzkim sektorze.

14 min Niestety, 1:0 dla ŁKS-u. Ramirez.

10 min Wyrównany pojedynek ze wskazaniem na gości.

7 min Kolejny korner dla gości. Tym razem krótko i Podgórski blokuje rywala.

6 min W składzie Chojniczanki wiele zmian. Na bokach pomocy grają Podgórski i Sylwestrzak. Na środku defensywy Boczek i Wołąkiewicz.

5 min ŁKS blokuje strzały miejscowych. Na trybunach głośny doping prowadzi spora grupa łódzkich kibiców.

5 min Teraz gorąco pod bramką ŁKS-u. Piłka przeleciała przez całe pole karne i wyszła w boisko.

3 min Dwa rzuty rożne dla gości. Bez strzału na bramkę Chojniczanki.

2 min Gospodarze na czerwono-żółto, goście na czarno.

1 min Gramy!

Godz. 16.45 Za kwadrans początek meczu. Kończy się rozgrzewka.

Godz. 8.00 Zapraszamy na relację tekstową na żywo z meczu I ligi pomiędzy Chojniczanką i ŁKS-em Łódź.