Zamknij

Burmistrz Brus rozdał stypendia uczniom (GALERIA)

10:05, 11.10.2017 | DTN
REKLAMA
Skomentuj

W sali gimnastycznej Szkoły Podstawowej im. Jana Pawła II w Brusach odbyła się uroczystość wręczenia stypendiów burmistrza Brus. Otrzymała je ponad setka dzieci.

W tym roku stypendium otrzymało łącznie 113 uczniów szkół podstawowych i gimnazjów z gminy Brusy. To osoby, które mogą pochwalić się szczególnie wysokimi wynikami w nauce. W tegorocznej 14. już edycji programu stypendialnego burmistrza nagrodzono także Macieja Czapiewskiego z Gimnazjum w Brusach. Nastolatek jest mistrzem Europy i Polski w dyscyplinie speedcubingu konkurencji 2x2x2.

Kto otrzymał stypendia? O tym będzie można przeczytać w najnowszym wydaniu „Czasu Chojnic”.

REKLAMA
W okresie ciszy wyborczej tj. w okresie 24 godzin poprzedzających dzień wyborów i aż do chwili zakończenia głosowania zabronione jest prowadzenie agitacji wyborczej na rzecz kandydatów w jakiejkolwiek formie. Publikacja na portalu internetowym jakichkolwiek komentarzy mających charakter agitacji wyborczej może zostać uznana za naruszenie przepisów ustawy Kodeks Wyborczy oraz stanowi czyn zagrożony karą grzywny (art. 498 ustawy z dnia 5 stycznia 2011 r. - Kodeks wyborczy, t.j. Dz. U. z 2018 r. poz. 754 z późn. zm.)

Komentarze (0)

Brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

© czas.tygodnik.pl | Prawa zastrzeżone